Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 203 tema

QUOTE(Bluntė @ 2013 11 23, 13:02)
keista buvo Jamam nepirkti žaislų  biggrin.gif  o šiaip kažkaip greit susisukom  ax.gif  nieko siaubingo nepastebėjau,tik tiek, kad už mūsų jau eilė nutyso dviguba biggrin.gif
bet tai kiek žaislų pirko  blink.gif  o geriausia,kad 8.10 jau net pilnais vežimais kasoj stovėjo biggrin.gif greičiai kai kurių tėvelių  thumbup.gif

tai jūs anksti buvot bigsmile.gif nuotraukose mašinų srautai, kamščiai biggrin.gif aš jaučiu vistiek būčiau kokį žaislą nugriebus, užtat ir nėjau biggrin.gif

Bet va jeigu būtų knygoms 40 off, tai būčiau pasistumdžius ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliukė: 23 lapkričio 2013 - 13:35
Man LT pardes su 40 off vis tiek neatitinka realybes su antkainiais, o ka kalbeti apie pasityciojima 20 off. Nesamones.
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 11 23, 13:40)
Gal rinksit sd? as turiu 2 prekes uz nepilnus 6 svarus  ax.gif

turbut rinksiu, net jei ir neatsiras norinciu prisijungti blush2.gif reikia man tos taupykles doh.gif dukra kaledu seniui rase kad taupykles, o cia dar pati nusispalvint gales thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 11 23, 13:30)
Bet va jeigu būtų knygoms 40 off, tai būčiau pasistumdžius ax.gif  ax.gif

Tai kad Maxej knygom ir yra -40.
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 11 23, 14:30)
tai jūs anksti buvot bigsmile.gif nuotraukose mašinų srautai, kamščiai biggrin.gif aš jaučiu vistiek būčiau kokį žaislą nugriebus, užtat ir nėjau biggrin.gif

Bet va jeigu būtų knygoms 40 off, tai būčiau pasistumdžius ax.gif  ax.gif

Tai lyg ir knygoms yra ax.gif , dar nebuvau, gal vakare nuvažiuosim kai didžioji masė apsiprekins ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 11 23, 14:30)
tai jūs anksti buvot bigsmile.gif nuotraukose mašinų srautai, kamščiai biggrin.gif aš jaučiu vistiek būčiau kokį žaislą nugriebus, užtat ir nėjau biggrin.gif

Bet va jeigu būtų knygoms 40 off, tai būčiau pasistumdžius ax.gif  ax.gif

aha..anksti, žinojau nuo pernai,kad po valandos nebus kur prisiparkuot biggrin.gif
o knygom galiojo nuolaida 4u.gif mažiukei apipirkau.... pati Beatos kelias pačiupau sau Kalėdom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 11 23, 14:00)
Tai lyg ir knygoms yra ax.gif , dar nebuvau, gal vakare nuvažiuosim kai didžioji masė apsiprekins ax.gif .

ojej, nežinojau doh.gif maniau, kad nebus doh.gif nu ai ir gerai, jau nebeturiu tam laiko biggrin.gif
Atsakyti
https://lessthan10pounds.com

10% nuolaidos kodas LOVELT10P.

jei kas Vilniuje užsakinėtų, prisijungčiau su 1 pora batuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2013 11 23, 14:08)
https://lessthan10pounds.com

10% nuolaidos kodas LOVELT10P.

jei kas Vilniuje užsakinėtų, prisijungčiau su 1 pora batuku  biggrin.gif

man rodos Murčikas dar vis renka mirksiukas.gif
Atsakyti
Į amazon temą biggrin.gif turėsiu laisvų ledainių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 11 23, 13:39)
turbut rinksiu, net jei ir neatsiras norinciu prisijungti  blush2.gif reikia man tos taupykles  doh.gif  dukra kaledu seniui rase kad taupykles, o cia dar pati nusispalvint gales  thumbup.gif

bet ka i lt nesiuncia ne rubu, kiek bandziau ka imt nedave, ar cia tik man 'pasiseke'?
ir ne i tema, jei amazon perki per tuki, nera pvm? ax.gif ar kazka ne taip supratau
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 11 23, 14:33)
Į amazon temą biggrin.gif turėsiu laisvų ledainių  4u.gif

kas čia per daiktas? gal ir man reikia biggrin.gif kaip tik deju amazon krepšelį biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kudikiss @ 2013 11 23, 14:37)
ir ne i tema, jei amazon perki per tuki, nera pvm?  ax.gif  ar kazka ne taip supratau

ne visai taip 4u.gif jei perki tiesiai į lt, dar pripliusuoja apie 1% dėl uk ir LT esančių PVM skirtumo. Jei perki uk adresu, tai moki kiek norodyta amazon puslapy, t.y. neprideda to skirtumo (moki uk pvm procentą)
Atsakyti