Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 203 tema

QUOTE(darlia25 @ 2013 11 22, 21:38)
pvm uzdeda perkant ir siuntimas-litais gaunasi apie 45 lt  4u.gif

viskas ok, supratau, dekui 4u.gif , rezervuokite man ji 4u.gif, jei aisku ne sau pirkote biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitakar: 22 lapkričio 2013 - 21:46
QUOTE(darlia25 @ 2013 11 22, 19:03)
11 numeriukas plaukams  mirksiukas.gif kaina-taip uz bet kokio numeriuko 9,80- 1000 tableciu, tik 3 nebuna 4u.gif

sveikute darlia25, ir as noreciau 11 Nr. i Vilniu sad.gif ar yra galimybe?
Atsakyti
Rytoj pirksiu SMYTHS zaislus per Tuki. Priimciau i kompanija iki nemokamo.
Persiusiu. Seb arba Swed. smile.gif

http://www.smythstoys.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoping: 22 lapkričio 2013 - 21:55
QUOTE(darlia25 @ 2013 11 22, 21:38)
lotuliukas.gif mes irgi neistvereme neatsidare dezutes taip pat didelis ACIU Me2zai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif


Mano tos dvi bendrakeleivės kol grįžau namo, tai ant galinės sėdynės gal trečdalį dėžės patvarkė doh.gif lotuliukas.gif Ir taip TYLIAI blink.gif biggrin.gif Jei ne pilnos popieriukų kišenės, tai dar ir suabejočiau ar pilną pasiėmiau lotuliukas.gif
Atsakyti
kiaušiniai vėl 3svarai, ale gaila,kad brangūs aštunkojai biggrin.gif
http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
Atsakyti
Merginos jei kuri pirksit netrukus is Amazon, prasau priimti ir mane, beliko viena man reikalinga prekyte, bijau kad greitai ir jos nebeliks, todel busiu dekinga jei kas pades, nesvarbu man miestas, galesiu atsisiust.
HELP 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 11 22, 23:08)
Mano tos dvi bendrakeleivės kol grįžau namo, tai ant galinės sėdynės gal trečdalį dėžės patvarkė doh.gif  lotuliukas.gif Ir taip TYLIAI blink.gif  biggrin.gif Jei ne pilnos popieriukų kišenės, tai dar ir suabejočiau ar pilną pasiėmiau lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif visi vaikai turbut nutyla kai gauna tokia deze ir dar PATYS atsidaro-azartas jiems thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ne nu aš tai visai žalia ir žiopla doh.gif
Pirkau iš ebay.co.uk, o nusipirkau prekę iš ebay.com - rašo, kad jau in transit, ar galima atšaukti tą prekę, kai ateis man muitai ir visa kita verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 11 23, 00:00)
Ne nu aš tai visai žalia ir žiopla  doh.gif
Pirkau iš ebay.co.uk, o nusipirkau prekę iš ebay.com - rašo, kad jau in transit, ar galima atšaukti tą prekę, kai ateis man muitai ir visa kita  verysad.gif

šiaip jei išsiųsta- tai pardavėjas juk negali atšaukti siuntimo..siuntimas jaukaip ir apmokėtas iš jos pusės g.gif čia gal jau su pardavėju bendrauti kurioj vietojtas siuntinys ir nebent sutarti,kad jis susigrąžina prekę, o jūs apmokat jo išlaidas siuntimo g.gif beje, gal gi ir neapmuitins 4u.gif
Atsakyti
oi tikrai neparasiau

www.drobes.lt
ir
www.fotokalendoriai.lt

QUOTE(ladybird4 @ 2013 11 22, 16:30)

Atsakyti
Kodel vitaminu amazon nesiuncia tiesiai i LT? Ar buna, kad siuncia tik ne visus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 11 22, 20:53)
Sveikos,

Gal galit man padėti....  ax.gif
Pirkau prekę iš UK, kuri turėjo būti gauta PA adresu, tačiau dar negauta. Pardavėjas davė Tracking number, tačiau nežinau kaip man patikrinti, kur yra siuntinys... doh.gif Siųsta per Standard Delivery (Royal Mail 1st Class) . Gal žinot kur man tą numerį įvesti, kad gaučiau info? Dėkoju.... 4u.gif


kartoju klausimą... ax.gif Gal kas žino... 4u.gif
Atsakyti