Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 203 tema

QUOTE(fuzzyy @ 2013 11 22, 20:08)
Sveiki, ar dar galima jungtis?


Taip
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 11 22, 18:06)
7 tas nuo tokio sauso, lojancio kosulio-man paciai padejo  blush2.gif
4 ir 6 kai toks su skreplemis dregnas kosulys. o jei gerkle labai skauda, prasideda uzdegimas gerkles-12 numeris 4u.gif kol kas mes atsilaikome pries virusus drinks_cheers.gif

Va prieš savaitę laringitą gydžiau su 3, ją ir profilaktiškai duosiu ilgiau. Gal sutapimas, bet per 4 metus dar nėra taip greitai kosulys praėjęs thumbup.gif matyt dar ir 7 reiktų g.gif
Murčikai, jei jungsiuos, tai persiuntimą į Vilnių pasidalintume biggrin.gif
Atsakyti
pas maniske kabino sloga ir kosulys sausas, tai irgi nezinau ar cia sutapimas, bet pagerejo, beveik praejo. daviau 3 ir 7
tai reik galvoju ir kitu numeriuku paimt.
Atsakyti
dar noriu pagirti šitą daikčiuką http://www.beautyatc...rmal-perfector/ thumbup.gif mano plaukai labai šiaušiasi nuo drėgmės, o šis puikiai juos suglotnina džiovinant fenu smile.gif
o apie šampūnus/kondicionierius tai ir blonde ir su arganu nieko blogo pasakyt negaliu biggrin.gif
Atsakyti
O tas izymus garazas kokiam mazdaug amziui? Ziuriu ziuriu, ir galvoju,ar tik maniskis 3,5 metu ne per didelis jam?
aciu, jei patarsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 11 22, 19:32)
pas maniske kabino sloga ir kosulys sausas, tai irgi nezinau ar cia sutapimas, bet pagerejo, beveik praejo. daviau 3 ir 7
tai reik galvoju ir kitu numeriuku paimt.

Nu, sako ir tikėjimas padeda lotuliukas.gif

Darlia25, persiųsit druskas į Vilnių mums? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal galit man padėti.... ax.gif
Pirkau prekę iš UK, kuri turėjo būti gauta PA adresu, tačiau dar negauta. Pardavėjas davė Tracking number, tačiau nežinau kaip man patikrinti, kur yra siuntinys... doh.gif Siųsta per Standard Delivery (Royal Mail 1st Class) . Gal žinot kur man tą numerį įvesti, kad gaučiau info? Dėkoju.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 22 lapkričio 2013 - 19:53
QUOTE(spaliukė @ 2013 11 22, 19:39)
Darlia25, persiųsit druskas į Vilnių mums? ax.gif

O Kaune kazkur galima pasiimti?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 11 22, 19:32)
pas maniske kabino sloga ir kosulys sausas, tai irgi nezinau ar cia sutapimas, bet pagerejo, beveik praejo. daviau 3 ir 7
tai reik galvoju ir kitu numeriuku paimt.


o nuo kokio amziaus vaikams galima duoti tas druskas?
Atsakyti
Na ir man parupo tas druskas isbandyti, vis atsilaikydavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2013 11 22, 20:09)
o nuo kokio amziaus vaikams galima duoti tas druskas?


lyg ir vos ne nuo kudikystes, skaiciau kad ir nuo pilvo diegliu duoda g.gif bet gal kas pasakys, kas tikslaii zino

dar kazkur skaiciau, kad kazkas nuo mm skausmu geria, ale vat koki numeri nepamenu, tik pamenu kad iskart 10 tabletku istirpina ir isgeria silta kokteili.

as nr 5 bandziau saviskei duoti, bet poveikio i ramuma nepastebejau, gal reik doze didint smile.gif
Atsakyti
Kurios čia druskos geriausia vaikams nuo kosulių? laringitų? g.gif g.gif
Atsakyti