Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 203 tema

QUOTE(elizieja @ 2013 11 20, 13:04)
Noriu ir aš tų kiaušinių Klaipėdoje  doh.gif
http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
Gal kas renka?  4u.gif
Arba galiu aš pabandyti  blush2.gif

Tik gal kas paprotins, ar siunčia jie į LT ir kiek siuntimas kainuoja  g.gif


jei pirktumet, gal prijungtumet su masinytem mus?
Atsakyti
jungciaus prie amazon.co.uk

t.p. prie toys.de su 30eu krepsiu butu geriau kad gautume nuolaida ,arba galiu uzsakyt pati bandyt.i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 11 20, 12:04)
Noriu ir aš tų kiaušinių Klaipėdoje  doh.gif
http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
Gal kas renka?  4u.gif
Arba galiu aš pabandyti  blush2.gif

Tik gal kas paprotins, ar siunčia jie į LT ir kiek siuntimas kainuoja  g.gif

Leidžia pirkti tik 5 kiaušinius - siuntimas išeina 8,43svaro, kiaušinius skaičiuoja po 3,01svaro - tai su siuntimu išeitų 1vnt apie 4,71 svaro 4u.gif
Kaži gera čia jo kaina g.gif
Jei norite kas, priimsiu su 4vnt, Klaipėda
Rašykite elizieja@gmail.com
Papildyta:
QUOTE(dziulike @ 2013 11 20, 12:05)
jei pirktumet, gal prijungtumet su masinytem mus?

Priimsiu, siuntimas turėtų pigti - kuo daugiau, tuo geriau...
Parašykite į emailą elizieja@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2013 11 20, 13:15)
jungciaus prie amazon.co.uk

t.p. prie toys.de su 30eu krepsiu butu geriau kad gautume nuolaida ,arba galiu uzsakyt pati bandyt.i az 4u.gif

O kokiu nuolaidu sioje parduotuveje galima gauti? Zinau tik pirmo apsipirkimo koduka..O vienu metu galima panaudoti kelis kodukus?
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 11 20, 12:17)
Leidžia pirkti tik 5 kiaušinius - siuntimas išeina 8,43svaro, kiaušinius skaičiuoja po 3,01svaro - tai su siuntimu išeitų 1vnt apie 4,71 svaro  4u.gif
Kaži gera čia jo kaina  g.gif



tie kiaušiniai maximoje kainuoja 29.99. mes pirkom kai buvo 40proc. nuolaida (kuri garantuotai vėl bus per jamam šeštadienį) ir gavosi 18lt. tai kažin ar verta siųstis.
Atsakyti
As Kaune prisijungciau prie amazon.co.uk, arba galiu pati nupirkti jeigu niekas nerenka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 11 20, 13:17)
O kokiu nuolaidu sioje parduotuveje galima gauti? Zinau tik pirmo apsipirkimo koduka..O vienu metu galima panaudoti kelis kodukus?

jo, kalbuu apie ta pirmo apsipirkimo nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(EirJ @ 2013 11 20, 12:22)
tie kiaušiniai maximoje kainuoja 29.99. mes pirkom kai buvo 40proc. nuolaida (kuri garantuotai vėl bus per jamam šeštadienį) ir gavosi 18lt. tai kažin ar verta siųstis.

Žiauru ten per jamam būna doh.gif
Papildyta:
Yra ir aštunkojų, gal kam Klaipėdoje reikia 4u.gif
http://www.amazon.co...62S8CP4GCCBFZEH
Atsakyti
QUOTE(EirJ @ 2013 11 20, 13:22)
tie kiaušiniai maximoje kainuoja 29.99. mes pirkom kai buvo 40proc. nuolaida (kuri garantuotai vėl bus per jamam šeštadienį) ir gavosi 18lt. tai kažin ar verta siųstis.


geriau jau sumokėt pora lt daugiau negu grūstis tame akropolyje. stovėt kilometrinėje eilėje.. ir dar nuvažiavus tikrai prisipirkti krūva š kurio net nereikėjo namie lotuliukas.gif doh.gif
čia aš apie save. gerai kad šeštadienis užimtas o tai taip ir būtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 11 20, 12:17)
Leidžia pirkti tik 5 kiaušinius - siuntimas išeina 8,43svaro, kiaušinius skaičiuoja po 3,01svaro - tai su siuntimu išeitų 1vnt apie 4,71 svaro  4u.gif
Kaži gera čia jo kaina  g.gif

Jei galutinė tokia kaina, tai sakyčiau, kad beveik ir neapsimoka 4u.gif

Radau štai čia už 20,99 Lt: Tomy spalvingi kiaušiniai
Tiesa, nemokamas pristatymas tik nuo 200 Lt (o šiaip 10 Lt). Bet tai pažiūrėjau, kad čia dabar ir LEGO visokių yra neblogom kainom: LEGO su 30% nuolaida, o taip pat ir garsiųjų Lego advento kalendorių (Friends ir City) po 55,99 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 11 20, 12:48)
Jei galutinė tokia kaina, tai sakyčiau, kad beveik ir neapsimoka 4u.gif

Radau štai čia už 20,99 Lt: Tomy spalvingi kiaušiniai
Tiesa, nemokamas pristatymas tik nuo 200 Lt (o šiaip 10 Lt). Bet tai pažiūrėjau, kad čia dabar ir LEGO visokių yra neblogom kainom: LEGO su 30% nuolaida, o taip pat ir garsiųjų Lego advento kalendorių (Friends ir City) po 55,99 Lt mirksiukas.gif

Mergaitės, jei neapsimoka - tai valio thumbup.gif Pirkite, kur jums pigiau ir geriau drinks_cheers.gif
Aš čia verslo nedarau, perku už tiek kiek kainuoja, ir dalinsiu sumą tokią kokia gausis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 11 20, 12:52)
Aš čia verslo nedarau, perku už tiek kiek kainuoja, ir dalinsiu sumą tokią kokia gausis  4u.gif

elizieja, taigi nebūtumėt pati paklaususi "Kaži gera čia jo kaina g.gif", tai niekas nebūtų ir komentavęs mirksiukas.gif Niekas gi ir nesako, kad darot verslą, tiesiog paklausėt, o kas netingėjo, parašė atsakymą 4u.gif
Atsakyti