Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 203 tema

QUOTE(dziubek @ 2013 11 21, 02:16)
Laba diena, gal galit patarti man "zaliai" moteriskei, is kur uzsisakyti rankiniu. Kiek ziuriu LT skelbimu portaluose, tai siunciasi merginos is Kinijos ir uzsideda(sita suprantu, biznis yra biznis), tik as noreciau irgi pigiau gauti ax.gif . Gal galit imesti kokiu nuorodu. Busiu dekinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif

jei is kinieciu tai turbut is cia

http://www.aliexpress.com/
Atsakyti
WWW.BIO-APO.DE GAUTA drinks_cheers.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif issiusiu visoms email, kai vaikutis uzmigs mirksiukas.gif
Atsakyti
junkites prie fragrancedirect.co.uk , gerom kainom kvepalai ir kosmetika smile.gif Uzsakinesiu siandien vakare arba rytoj, rasykite i AZ smile.gif Provincija, galiu persiusti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-aura: 21 lapkričio 2013 - 10:22
QUOTE(darlia25 @ 2013 11 21, 00:46)
uzsakiau atliekamus 2 astuonkoju rinkinukusrinkinukus ir 2 kiausiniu  rinkinukus
ir viena ledaine playdoh
KAUNE (su siuntimu i Lietuva)
rasykite i az 4u.gif

viskas REZERVUOTA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2013 11 21, 00:46)
O kaži kodėl ne iš amazon žiūrit tų eye q? Dar mažesnė kaina pagal mane...  g.gif

http://www.amazon.co...eywords=Equazen

Jei kas pirktų, prisijungčiau  blush2.gif

Aj, čia http://www.thehealth...-360-chews.html dar minus 10 proc.  doh.gif
ot skaaičiuotoja  doh.gif

O kiek gaunasi tie garsieji žuvų taukai? :ax:Ir kiek vnt reiktų gerti 6 metų vaikui? Reiktų ir man dviejų pakuočių,gal kas Kaune užsakymą darysit? :4u:Arba galiu aš užsakymą padaryt,tik paprotinkit kiek siuntimas kainuoja į LT.Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiLady: 21 lapkričio 2013 - 10:27
QUOTE(Amrinasta @ 2013 11 21, 09:26)
As bandžiau, vakar turėjo pristatyti uk, bet kaip suprantu nepristatė, parašė sms, kad netinka kortelė (mano mastercard kreditinė), šiandien pasitikrinau, pinigai nerezervuoti  unsure.gif . Laukiu žinių iš Linos, bet turbūt nieko gero  verysad.gif .

swedbank mastercard jusu?
Atsakyti
Gal vilnietes planuoja uzsakyneti is amazon.co.uk zaisliukus? tuos ledu apratukus 4u.gif
prisijungtumem su ledu aparatu +astunkoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rutuliukas*: 21 lapkričio 2013 - 10:35
QUOTE(MonCheri @ 2013 11 21, 10:24)
swedbank mastercard jusu?

Danske mastercard mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet neleidžia billing adresą įvesti lt, todėl matyt nesutampa kortelės adresas mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2013 11 21, 11:21)
junkites prie fragrancedirect.co.uk , gerom kainom kvepalai ir kosmetika smile.gif Uzsakinesiu siandien vakare arba rytoj, rasykite i AZ smile.gif Provincija, galiu persiusti smile.gif

Tiesiai į LT siųsit?
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 11 21, 11:22)
viskas REZERVUOTA 4u.gif

SVARBU- kam atrasiau kad jums rezervuoju, parasykite dar karta del kiausinuku ir astuonkoju 4u.gif 4u.gif 4u.gif netycia istryniau az doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 21 lapkričio 2013 - 11:11
pirksiu siandien amazon.co.uk
junkites smile.gif
Atsakyti