Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 203 tema

QUOTE(D'esire @ 2013 11 20, 20:06)
Mergaites o cia priima lietuviskas kortele
http://www.sainsbury...k/sol/index.jsp



QUOTE(MonCheri @ 2013 11 20, 23:33)
o kaip del strasburys.co.uk nesiuncia i Lt? Saldainiu norisi biggrin.gif


As bandžiau, vakar turėjo pristatyti uk, bet kaip suprantu nepristatė, parašė sms, kad netinka kortelė (mano mastercard kreditinė), šiandien pasitikrinau, pinigai nerezervuoti unsure.gif . Laukiu žinių iš Linos, bet turbūt nieko gero verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2013 11 21, 08:16)
Smagus sitie zaisliukai

http://www.amazon.co...;qid=1385013648

panasiai, kaip plastilino Play Doh, bet svelnus, minkstas ir nesudziuna.

https://www.google.r...a...228&bih=611


Mes turim si 'smeli' thumbup.gif Labai fainas zaidimams thumbup.gif Tik nervina, kad jo pribarsto visur doh.gif

--------------------------
Mergaites, kur galeciau pasiskaityt apie Sulerio druskas? Gal yra kokia tema?
Skaitau, kad vis perkat, kitos dziaugiasi gerais ju poveikio rezultatais. Reiktu ir man vaikams nuo kosuliu/slogu/bronchitu. Bet nezinau koks numeris kam tinkamas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzhe: 21 lapkričio 2013 - 08:38
Mamos kiek siuntimas is http://www.thehealth...0-capsules.html g.gif gerai suprantu kad nuo 50 nemokamas ax.gif g.gif
Atsakyti
Turiu tokį klausimą, kaip greitai Jums PA įveda sistemoje gautą siuntinį....
Mano jau keletą siuntinių pagal trackingą rodo, kad pristatyta, o sistemoje nei kvapo....PA sako, kad suveda kelių dienų bėgyje...bet ankščiau kažkaip būdavo viskas daug greičiau g.gif

Dar pasikartosiu dėl Asda George, ar nebuvo paskutiniu laiku problemų dėl pristatymo? Nes pas mane tai totalus "bardakas" su jų pristatymu doh.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 11 21, 08:06)
Tai jus turbut dar nenudeget, kad taip drasiai su tom kooperacijom, ypac is amazon, kur kiekviena "zalia" gali lengvai nusipirkti... Juk kiek daug mamyciu, anksciau dariusiu masinius uzsakymus, temoj net nebesirodo. Gi kiek visokiu niuansu buve... Tai kazko neatsiunte, tai apsigadino, tai dingo... Tos, kurios jungiasi, juk nieko nedaro- ziuri ispustom akim ir viskas- duok preke, ne mano problemos, pinigus juk paemei. As kadangi tokiom nesamonem neturiu laiko, o be to, tokiu atveju nezaisciau, ir prisiimciau sau nuostoli, tai geriau net nerizikuoju- uzsisakau, sumoku daugiau, bet zinau, kad jei kas ne pagal plana, tai niekas man akiu nedraskys.
Tos, kurios kuria temas, turbut ne karta yra gave zinuciu i az, kad ar uzsakytum ta ar ana- tai juk ir parodo naujoku poziuri i sia tema- sedi kazkokia tarpininke, nemokamai uzsakanti prekes... Netaikau kazkam asmeniskai, bet taip yra. Senbuves, kuriu cia turbut tik viena kita likus, neleis man meluot.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 11 21, 08:38)



as paskutiniu metu renku tik ten, kur brangus siuntimas, arba neperku isvis, jei tarkime is asdos reikia keliu palaidiniu, palaukiu kito karto, prikraunu pati sau krepseli, ir tie 2,95 nera daug, nes nereik skaiciuot, rasinet, derintis, atidavineti ir t.t. arba susiskooperuojame savame rate, viena kazka viena nuperka, kita kita, po to susitinkam ir apsimainome. gaunasi, kaip ir lygiosios.
Atsakyti
QUOTE(agne_ja @ 2013 11 21, 08:38)
Turiu tokį klausimą, kaip greitai Jums  PA įveda sistemoje gautą siuntinį....
Mano jau keletą siuntinių pagal trackingą rodo, kad pristatyta, o sistemoje nei kvapo....PA sako, kad suveda kelių dienų bėgyje...bet ankščiau kažkaip būdavo viskas daug greičiau g.gif

Dar pasikartosiu dėl Asda George, ar nebuvo paskutiniu laiku problemų dėl pristatymo? Nes pas mane tai totalus "bardakas" su jų pristatymu doh.gif

Ačiū 4u.gif

uzklauskit PA, ar tikrai negavo Jusu siuntiniu.
nes as kai laukiau is Asdos george, tai pagal sekimo nuoroda, maciau, kad gauta, bet i sistema vis neivesdavo. Tai parasiau, paklausiau. Pasirodo, Asda buvo atspausdinus tik varda mano, be pavardes. Tai PA nezinojo tiksliai, kieno siuntinys.
Atsakyti
QUOTE(agne_ja @ 2013 11 21, 08:38)

Dar pasikartosiu dėl Asda George, ar nebuvo paskutiniu laiku problemų dėl pristatymo? Nes pas mane tai totalus "bardakas" su jų pristatymu doh.gif

Ačiū 4u.gif



Buvo, buvo

Lyg ir nedidelis buvo uzsakymas
Isskaide i 3 siuntinukus
Viena pristate labai greit, kitus 2 doh.gif
paskutini tai kazkur tik po 2 savaiciu nuo uzsakymo doh.gif
Atsakyti
Ponių mylėtojoms visai nieko kaina
http://www.amazon.co...d...09&sr=1-102

Mochi monter mylėtojams
http://www.amazon.co...p...66&sr=1-159
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 21 lapkričio 2013 - 09:10
QUOTE(Amrinasta @ 2013 11 21, 08:26)
As bandžiau, vakar turėjo pristatyti uk, bet kaip suprantu nepristatė, parašė sms, kad netinka kortelė (mano mastercard kreditinė), šiandien pasitikrinau, pinigai nerezervuoti  unsure.gif . Laukiu žinių iš Linos, bet turbūt nieko gero  verysad.gif .


Tikriausiai nepriima LT korta g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dziubek @ 2013 11 21, 02:16)
Laba diena, gal galit patarti man "zaliai" moteriskei, is kur uzsisakyti rankiniu. Kiek ziuriu LT skelbimu portaluose, tai siunciasi merginos is Kinijos ir uzsideda(sita suprantu, biznis yra biznis), tik as noreciau irgi pigiau gauti ax.gif . Gal galit imesti kokiu nuorodu. Busiu dekinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif


nemažai sakosi iš aliexpres yra tema , aptarimai temoje "bendraminčiai"
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 11 21, 08:46)
uzklauskit PA, ar tikrai negavo Jusu siuntiniu.
nes as kai laukiau is Asdos george, tai pagal sekimo nuoroda, maciau, kad gauta, bet i sistema vis neivesdavo. Tai parasiau, paklausiau. Pasirodo, Asda buvo atspausdinus tik varda mano, be pavardes. Tai PA nezinojo tiksliai, kieno siuntinys.


Pasirodo, kad gavo, laikomas kaip neatpažintas, nors mano pavardė užrašyta ant siuntinio blink.gif Tik keista, nes to pačio klausiau antr. , tačiau sakė, kad negauta, nors siuntinys pristatytas pirm. anksti ryte...vienu žodžiu...
Papildyta:
QUOTE(lina0612 @ 2013 11 21, 09:06)
Buvo, buvo

Lyg ir nedidelis buvo uzsakymas
Isskaide i 3 siuntinukus
Viena pristate labai greit, kitus 2 doh.gif
paskutini tai kazkur tik po 2 savaiciu nuo uzsakymo doh.gif


tai ir man tas pats, užsakymas padalintas į 3 dalis, viena dalis pristatyta, kitos 2 ne, bėda ta, kad sistemoje rašo, kad irgi pristatyta g.gif doh.gif
Paskutinį kartą skambinau, tai gerai, kad nors pinigus gražino smile.gif
Atsakyti