Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 203 tema

na as gi nevisiskai zliba, ir zinau, kad ten yra dvi galimybes, ir pirkau as 3+, o gavau 5+. is susirasinejau su jais del to. tad ir sakau, pries perkant, issiaiskinkite. gal jau ir turi, bet pries menesi gavau visai ne ta, ir sake, kad ale nebegamina ju.
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 11 20, 22:45)
How do I pay?
We accept most major payment methods including Delta, Visa, Maestro, and MasterCard.
As an additional level of security, we have the 3-D Secure option, where a password for your card is required. If you are not aware of your 3-D password or if you require one, please contact your bank or credit card provider.
We also accept PayPal.

ziurint kokia debetine smile.gif jei simuliuoja kreditine, tai greiciausiai taip smile.gif

ACiu labai 4u.gif
reikia kompanija susirasti, kad surinkti virs 100 pinigu ir bandyti uzsakyti thumbup.gif
Atsakyti
astuonkojai papigo vel http://www.amazon.co...ref=pd_sim_by_1
Atsakyti
Gal kas galetu nupirkti man sita zaisliuka? Labas vakaras galetumet uzsakyti sita mano mazgiui? http://www.amazon.co...i...0468&sr=1-3 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 11 20, 23:51)
na as gi nevisiskai zliba, ir zinau, kad ten yra dvi galimybes, ir pirkau as 3+, o gavau 5+. is susirasinejau su jais del to. tad ir sakau, pries perkant, issiaiskinkite. gal jau ir turi, bet pries menesi gavau visai ne ta, ir sake, kad ale nebegamina ju.



o tie nuo 5 m. neskanūs ?
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 11 20, 23:46)
taugerai. gal du uzsisakei? biggrin.gif

o kazin tie tomy kiausiniai tiktu 1m. 9men berniukui ar jau per didelis jis jiems butu g.gif

uzsakiau 5 astunkojus(kiek leidzia) ir tris kiausiniu rinkinius,bet visi rezervuoti mamyciu
Atsakyti
QUOTE(shante @ 2013 11 21, 00:00)
Gal kas galetu nupirkti man sita zaisliuka? Labas vakaras galetumet uzsakyti sita mano mazgiui? http://www.amazon.co...i...0468&sr=1-3  4u.gif

Tai kad jo nesiunčia į LT
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 11 20, 22:37)
perkant eye q is health bay, pasitikslinskite, ar tikrai bus 3+, nes as ir kita mergina gavome 5+, ir jei teigia, kad ale negamina jau tu braskiniu. tai kam rasyti ir pardavineti kaip 3+?  doh.gif

taip, ir man taip buvo...
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2013 11 21, 00:18)
Tai kad jo nesiunčia į LT

As zalia tam amazone, gal galit apsviest kaip ieskot to zaislo kad ji siustu i lt?
Atsakyti
jau viskas užsakiau ledų mašinas 5, 5 aštunkojus, 4 tomy squekky eggs, 1 lego (kur mamytė prašė viena)
dar lyg atsargoje bus tomių keletas, gal aštunkojų 2 ir patikrinti reikia galimai 1 ledų mašina (bet negarantuoju)
einu maitinti dukrytę o vėliau atrašysiu (kurios rašė AŽ ir gavo patvirtinimus mano, tai tikrai jums užsakiau), kas po užsakymo rašys pirmom atiteks
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2013 11 20, 21:26)
Gal kas Kaune uzsakines? Mielai prisijungciau  4u.gif
garsieji zuvu taukai eye q tinka paauglems ar jie skirti maziems vaikams?


yra visokiu
Atsakyti
o kaip del strasburys.co.uk nesiuncia i Lt? Saldainiu norisi biggrin.gif
Atsakyti