Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukumas ir gražumas namų laiptinėse

Paskaičiau temos pavadinimą ir galvoju - imsiu ir parašysiu, kad į laiptinę netinka jokios gėlės, nes visas pavogs. O žiūriu, kad beveik pas visus tokia patirtis...

Todėl norėčiau laiptinėj pasodint ką nors, kas vagiant dilgintų arba travintu. Kokią dilgėlę arba Sosnovskio barštį. Gražiam gražiam vazonike bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus kaimynė laitinėn išnešė didelį, kelių kibirų talpos plastikinį vazoną su petunijom. Visą vasarą jos ten žydi, puikiai kvepia, dabar jau net nusvirusios nuo savo didumo, bet niekam nei į galvą nekilo išsinešti tai.

Žiemą buvau pririkiavusi kaktusų, žemę užbarsčiau baltu smėliu su blizgučiais- irgi niekam nereikėjo, tik sušalo jie ten, pavasarį supuvo.

Greičiausiai nuo lankytojų gausos priklauso.
Atsakyti
Man baisiau nebūna kai į laiptinę išnešamos tokios beveik numirę, bet dar truputį gyvos gėlės. Tokios lavonienos... Dabar kaimynė babūlė "grožį" pastatė: dracena su visiškai nukritusiais lapais ir toks sumedėjęs gal metro ilgio dvišakis strypas su trim lapais (buvusi paleistuvė). Dar chlorofitas su pusiau nurudusiais lapais, tiesa, žydintis. Nu negaliu žiūrėt aš į tokias gėles... Mielai aš jas "pavogčiau" ir į konteinerį... Na, bet gerbkime kitų pomėgius...
Atsakyti
Sena gera tema, keliu į viršų. PAsidalinkime savo idėjom ir laiptinių nuotraukom. Aš kol kas esu išnešusi pelargonijas, bet vasarą jos keliaus į balkoną. Mūsų laiptinė tvarkinga, bet gėlės ją tik papuoštų. Reikės pagalvoti kokią gėlę apgyvendinti.
Atsakyti
O pas mane laiptinėje pelargonijos sunyko unsure.gif ir atrodo nešalta ir šviesos pakankamai, bet kažkas nepatiko.
Atsakyti