Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukumas ir gražumas namų laiptinėse

Man šiek tiek kitokia istorija nutiko. Persikėlėm gyventi į naujus namus ir prie interjero nebetiko gėlių stovas. Aš jį su keliom gėlėm išnešiau į laiptinę. Visai gražiai atrodė, o ir valytojai patogu buvo šluoti. Bet pareinu vieną dieną, o jo nėr. Po kelių mėnesių kaimynas prasitarė, kad jam nepatiko jis ir išmetė į šiukšlyną. O stovas buvo gautas tik prieš pusmetį dovanų. Kaip jums toks variantas ???
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2006 06 15, 14:51)
Man šiek tiek kitokia istorija nutiko. Persikėlėm gyventi į naujus namus ir prie interjero nebetiko gėlių stovas. Aš jį su keliom gėlėm išnešiau į laiptinę. Visai gražiai atrodė, o ir valytojai patogu buvo šluoti. Bet pareinu vieną dieną, o jo nėr. Po kelių mėnesių kaimynas prasitarė, kad jam nepatiko jis ir išmetė į šiukšlyną. O stovas buvo gautas tik prieš pusmetį dovanų. Kaip jums toks variantas ???

ne nu išvis blink.gif tai prašyk kad atpirktų, bet tai kokie laukiniai žmonės unsure.gif dabar aš bijosiu kąnors nešt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 06 15, 16:30)
ne nu išvis  blink.gif tai prašyk kad atpirktų, bet tai kokie laukiniai žmonės  unsure.gif dabar aš bijosiu kąnors nešt  lotuliukas.gif

pas ką prašyt, kad atpirktų: pas kaimynus ar pas kaimynų svečius, ar pas taip jau įpratusius gauti gėles? lotuliukas.gif Juokus mėgsti tongue.gif Stebiuosi, kodėl vagia ne visas gėles ir kaimynės gėlynas vis likdavo nenudaigotas, o tik išnešus vieną kitą kaktusėlį vėsesnio oro gauti, taip visi ir pradingdavo. Tokie jau mes žmogai ir kaimynai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žuvė: 15 birželio 2006 - 16:01
QUOTE(zujka @ 2006 06 15, 15:51)
Po kelių mėnesių kaimynas prasitarė, kad jam nepatiko jis ir išmetė į šiukšlyną.

O gal cia tik zmogus su su laaabai keistu jumoro jausmu... ?blink.gif Gal cia tas pats kaimynas, kur as pazistu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa_uoga: 15 birželio 2006 - 16:51
Labai buna gaila kai nerandi savo augintu priziuretu geliu, bet as vis raminuosi, kad kazka suselpiau, kam labai reikejo pinigu galbut valgiui nusipirkti. Na parduos ta gelyte ir pavalgys. Na o tie kurie siaip sau vagia, nesuprantu tokiu zmoniu, nu tai gali gi paprasyti atzalos kokios.
Atsakyti
Nu bet šiandien tai išvis pavarė. Mol jam nepatinka vazonų išvaizda. Tai bijau, kad dings ir gėlės. Tie vazonai nėra nauji, bet švarūs, tvarkingi. Nu ir kaip su tokiu šnekėti. Jau tokiu ponu dedasi, tai pasiūliau pačiam ir nupirkti patinkančius vazonus, o jau persodinti galėsiu ir pati smile.gif)
Atsakyti
Jo , tiek kaimynai, tai tik nervus gadina, gerai, kad mano kaimynai nieko nesako, bet va užtat vieną gėlytę - ruzgą pavogė, o ir kitą kažkas numarino. Buvau išvažiavus Joninės į svečius, o grįžusi radau nudžiuvusį raudonų gėlyčių krūmelį verysad.gif , kaip mano vyras sako, kad kažkas į vazoną turbūt pridarė. O šiaip ir labai katėmis smirda.
Atsakyti
Pas mus laiptinėje auga tik chlorofitai ir amariliai tokiuose apsamanotuose moliniuose vazonuose, tai niekas nekliudo.
O darbe koridoriuje augo kolumnėja, tai tiesiog gaila buvo žiūrėti, keli stagarėliai apdžiūvę buvo likę. Jei tik išleisdavo kokią atžalą, tai ji kažkaip išgaruodavo kai tik sukraudavo žiedelįblink.gif . Neatlaikė mano širdis, nusprendžiau išgelbėti. Tyliai parsinešiau namo, o į jos vietą gražiame vazone pastačiau raudoną, pilnavidūrę kalankę. Ir ką jūs manot, ji ten išbuvo dvi paras. Nei vazono, nei gėlės, išėjo laimės ieškoti lotuliukas.gif .
Atsakyti
nu ir istorijos... pas mane laiptinei auga fikusas, palergonija ir dar kazkas ko as nepazystu blush2.gif bet kolkas niekas ju nepasiskolino, vis galvoju nupirkti koki vazona ir persodinti, bet galvoju tada tai jau tikrai ir pas mane kas nunes, prireiks kam vazono, tai taip ir auga tos gelytes... palergoijos tai paziurejau daug kur laiptinesia auga, jos nereikalauja daug demesio ir zydi kazkiek, vis graziau smile.gif
Atsakyti
Jei laiptine tvarkinga, jauki, tai man grazu, kai joje auga geles. Taciau jei nams senas, laiptine neremontuota, kaip musu, tai gels cia nieko nepades...
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2006 08 07, 00:39)
Jei laiptine tvarkinga, jauki, tai man grazu, kai joje auga geles. Taciau jei nams senas, laiptine neremontuota, kaip musu, tai gels cia nieko nepades...

su situo ir as sutinku, bet kad laiptine butu tvarkinga tai priklauso nuo paciu gyventoju, gali tas namas ir labai senas buti, bet ji nudazyta isplauta tai visai nieko, bet jei nekas tai ir gelyciu nereikia, siaip iejus i laiptinia, galima spresti kokie cia zmones gyvena, jei grazi laiptine tai ir zmones normalus, jei ne tai daznaiusiai kokie alkoholikai, valkateles, tai ta gelyte jiems nelabai reikalingos smile.gif
Atsakyti
Pasirodo ne tik pas mus gėlės turi savybę PRADINGTI lotuliukas.gif Kiek jų buvo pavogta, kiek tiesiog sudaužyta vietoje, pastoviai prismaigstyta nuorūkų ir kitokių šiukšlių... pasaka be galo, o juk rakinama laiptinė ir žmonės gyvena padorūs (gal aš tik taip galvoju...), pasirodo nieko negalima laikyt neaptvėrus spygliuota tvora. Paskutiniu metu sudėjau gėles, na tokias dar mažutes, daug visokių mažučių kaktusų - tai, kas namuose lyg ir nereikalinga, bet gražiai susodinau, užaugę turėjo gal ir neblogai atrodyt...ir ką... ogi kažkam jos laaaaaaaaaaaabai patiko, dingo vidury baltos dienos. Nu ir kur pavogus tokias dėt?????
Atsakyti