Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukumas ir gražumas namų laiptinėse

O gal gali kokį plenciuką tųpelargonijų užfundyti. Nu labai noriu, kad ir laiptinėj būtų gražu wub.gif
Atsakyti
As tai patarciau nest su kokiais senais moliniais vazonais kurie neturi prekines isvaizdos. Gelyte gali buti ir ne pelergonija.Tie kurie nesa i turgeli neturi supratimo apie augalo veisle jiems dzin.. mano taip isnese nerine pats augalelis buvo suvarges ale tai plasmasinio vazono prisireike che . Vazonas trys litai ... Dabar stovi sau klivija ir nieko vazonas klaikus.
Atsakyti
Vogti pelargonijų, nevagia, bet gerokai aplaužė "plencams" verysad.gif Dar laiptinėje kalankė stovi, bet nežydi schmoll.gif
Atsakyti
Man irgi laiptinės gėlė- pelargonija. Dar tinka kaktusai ir kalijos smile.gif
Atsakyti
Dėl pavogimo nebijau, nes turime savo namą. Tik va, laiptinėje tamsoka, tai nelabai žinau ką ten sodinti? g.gif
Atsakyti
Tradeskantės gerai auga visur thumbup.gif pas mane laiptinėj prie durų pakabinta ax.gif
Atsakyti
na va, iškilo man toks klausimas kaip paversti aišku gėlių pagalba tas baisias namų laiptines ir nejaukias , tokiomis kad būtų malonu eit namo. Pas mus 5 aukštų namas, aišku ten visko būna ir nuorūką numeta, bet čia nieko, mąstau kokios gėlės ten tiktų kad nebūtų labai lepios bet teiktų grožį, kaip jas ten pritvirtinti ir tt bigsmile.gif jei turit įdėjų prašom ir su nuotraukomis ir be pasidalinti jomis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anandita: 13 birželio 2006 - 09:52
tai negi niekas nestatot laiptinėje jokių gėlyčių verysad.gif nors mestelkit mintį kokios gėlės visiškai nelepios bigsmile.gif
Atsakyti
Na stai mano geles laiptineje. Tai lamstas, gebene ir vidury - jazminaitis, tik nelabai matosi. Cia fotografavau pries koki pusmeti, tai gebenes jau nera - kazkas pasivoge (turbut pasiteisina tuo, kad vogtos geles gerai auga). O dar seniau nunese visa loveli su lamstais. Taigi, pas mus kolkas negalima nieko grazesnio pasilikti uz duru smile.gif Bet vistiek auginu, nes ir as labai noriu, kad bent kiek jaukesnes taptu laiptines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolli: 13 birželio 2006 - 19:22
labai gražiai atrodo thumbup.gif reik ir man taip padaryt bet velnias reik gėlių eit ieškot, pas mane dar per maži keli augaliukai kad juos išnešt g.gif jaučiu reik pati visą vazoną prigręžt prie turėklų kad nenuneštų lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir man buvo kilus mintis pritvirtinti visa loveli, bet gele vis tiek gali israuti smile.gif Ir vazonus geresnius labai vagia. Viena dideli augala radau israuta ir pastatyta, o vazono nera swoon.gif
O siaip gelytes, tokias kaip lamstai galima susodinti ir mazytes, laiptineje gana sviesu, tai labai greitai auga.
Atsakyti
QUOTE(Jolli @ 2006 06 14, 22:12)
Ir man buvo kilus mintis pritvirtinti visa loveli, bet gele vis tiek gali israuti  smile.gif Ir vazonus geresnius labai vagia. Viena dideli augala radau israuta ir pastatyta, o vazono nera  swoon.gif
O siaip gelytes, tokias kaip lamstai galima susodinti ir mazytes, laiptineje gana sviesu, tai labai greitai auga.

blink.gif nu čia tai viršūnė, gėlę išrovė ir vazoną pavogė blink.gif nu žinai unsure.gif visai žmonės išprotėjo unsure.gif
Atsakyti