Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.22

Laba diena 4u.gif man si menesi eiti tvarkitis soc pasalpa,bet va domina toks dalykas,as rugsejo men iseinui dekretines ir gale gausiu uz dekreta apie 3000lt ir plius alga apie 1000lt,esam dabar 3,tai man nutrauks pasalpa?kaip man protingiau pasielgti?gal galite kas patarti? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zino, ar galesiu gauti socialine jei gausiu sklypa zemes ukio paskirties dovanojima? Sklypas nedideles vertes.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 11 21, 08:58)
"3ėvų (globėjų) prašymu atlyginimo dydis mažinamas 50 pro


Sakykit gal kuri zino kas nustato tas ribas del darzelio 50% ,pats darzelis? Nes pas mus panaikino privilegija jei tevai/as atlieka karine tarnyba ,t.p. dabar sako jog 50%moka tik daugiavaikes seimos stai ir visos konpensaxijos. 2 vaikai lankys l/d ir abiem kaina bus vienoda.
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2014 08 11, 20:00)
Gal kas zino, ar galesiu gauti socialine jei gausiu sklypa zemes ukio paskirties dovanojima? Sklypas nedideles vertes.

Jei tilpsit i turto normatyvus ir pajamos nevirsija ,tai gausit.
Atsakyti
Sveikutes,
Man iskilo toks klausimas jai as esu triju vaiku mama( 1meto 3metu 4metu vaiku) mano vyras ne su gyventinis o vyras isvyko i uzsieni dirbti tai ar mums su vaikais nieko nepriklauso?ar galime gauti kazkokias pasalpas?labai aciu uz informacija
Atsakyti
QUOTE(*Jolančikė* @ 2014 08 04, 00:58)
Laba naktis mamytes,norejau paklausti tokio dalyko.. Viena moteriske sako,kad kai eini mokytis i vakarine mokykla,tada nebutina darbo birzoj stoveti ir gauna soc pasalpa ir nereikia atidirbineti.. Atseit jos dukra,nuejo i vakarine mokytis ir isejo is birzos,o ji uz dukra gauna socialine pasalpa (dukrai 18metu),ta moteris yra issituokus,daugiavaike,gauna alimetus,soc pasalpa ir pati studijuoja dar.. As tai nenoriu tiketi,kad cia tiesa,gal jus ka nors girdejot ir ar tai tiesa? Nes mano drauge nuo rugsejo irgi eis i vakarine ir kaip ir nezino ar tiesa kalba ta moteris smile.gif mano drauge gyvena susituokusi,augina 5vaikus,vyras dirba,vaikai 2 mokyklinio amziaus,3 dazelinukai,pati mano drauge registruota darbo birzoj.. Aciu uz atsakyma

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestuutea @ 2014 08 12, 08:11)
Sveikutes,
Man iskilo toks klausimas jai as esu triju vaiku mama( 1meto 3metu 4metu vaiku) mano vyras ne su gyventinis o vyras isvyko i uzsieni dirbti tai ar mums su vaikais nieko nepriklauso?ar galime gauti kazkokias pasalpas?labai aciu uz informacija

Na nebent vyras ten mazai uzdirba,bet kazkaip abejoju,kad uzsieni mazai uzdirbtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jolančikė* @ 2014 08 12, 19:32)


mano situacija:
aš ir vyras studijuojame nuolatinėse studijose (dieniniam), auginame 2 moksleivius ir 2 darželinukus. Abu privalėjome būt registruoti DB, gavom besimokančio bedarbio statusus, pajamų nėra kol mokomies. Tad kas kelis mėn. teko prisiduot biržoje ir norint pašalpos - kas 3mėn. eiti į seniūniją. Atidirbimus skirdavo, nes atseit jau nebe studento amžius (virš 24m.) ir jiems neįdomu, kad bakalaurai, reikia lankyt paskaitas..
kai socialiai remtini, galima pretenduoti į socialinę stipendiją, nereikia mokėti už darželį, nemokami pietūs m-kloj ir viskas, tokia jau matematika.. Įdomiausia, jog reikalavo atidirbti sesijų metu, prašėm nukelt, nes egzaminai, nešėm pažymas, kad studijuojame dieniniam ir t.t., tai gavom griežtą NE doh.gif tikrino namus, gyvenimo sąlygas, turėjau teisintis kodėl vaikai tokias ugdymo įstaigas lanko, rašyt pasiaiškinimus. Nervų daug suėdė.. Niekam nelinkiu schmoll.gif
Šiuo metu intensyviai ieškausi darbo, nes baigiau studijas, MB liko 1 metai mokslų, vėl skyrė atidirbimus, pasidaviau ir atsisakiau, tai iš vis neskiria net vaikams doh.gif vasarą darželis nedirba, kur man tuos vaikus kišt?.. jei sutiksiu su atidirbimais ir kažkur įsidarbinsiu gi nepasakysiu darbdaviui "tu palauk, aš viešų darbų gavusi mėnesiui" unsure.gif

Jūsų situacijoje reiks: vyro 3 mėn. pajamų, draugė turi būt registruota DB kaip besimokanti (nors įdomu kaip traktuotų vakarinę m-klą g.gif ), tuomet jei neviršija šeimos pajamos, skirs 3 mėnesiams pašalpą. Po kažkurio laiko skirs atidirbimus.
Atsakyti
Sveiki,

Išmanančioms visus tuos socialinius labirintus, turiu klausimėlį dėl darbo biržos pašalpos gavimo.
Pradejau dirbti 2007metais lapkrity. Dirbau iki 2010.05 atrodo menesio kol isejau y dekreta. 2010,07 men gime vaikas, ir buvau vaiko prieziuros atostogose 2 metus. Po tu 2 metu gryzau y darba. t.y. 2012.07.02 diena. Padirbau iki 2012.12.21 dienos ir isejau is darbo. 2013 metu sausio menesy registravausis darbo birzoje ir pradejau gauti pasalpa 6 menesius. Iki dabar vis dar stoviu darbo birzoje. Jeigu as issiregistruoju is birzos ir vel po keliu dienu ar savaiciu registruojos, ar man priklauso vel ta pasalpa? Nes sitame reikale nieko nesuprantu.

Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2014 08 16, 18:12)
Sveiki,

Išmanančioms visus tuos socialinius labirintus, turiu klausimėlį dėl darbo biržos pašalpos gavimo.
Pradejau dirbti 2007metais lapkrity. Dirbau iki 2010.05 atrodo menesio kol isejau y dekreta. 2010,07 men gime vaikas, ir buvau vaiko prieziuros atostogose 2 metus. Po tu 2 metu gryzau y darba. t.y. 2012.07.02 diena. Padirbau iki 2012.12.21 dienos ir isejau is darbo. 2013 metu sausio menesy registravausis darbo birzoje ir pradejau gauti pasalpa 6 menesius. Iki dabar vis dar stoviu darbo birzoje. Jeigu as issiregistruoju is birzos ir vel po keliu dienu ar savaiciu registruojos, ar man priklauso vel ta pasalpa? Nes sitame reikale nieko nesuprantu.

Aciu uz atsakymus.

Reikia ziureti ar vis dar turit 18 men. stazo per paskutinius 3 metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 16 rugpjūčio 2014 - 17:27
tai ta prasme skaiciuoti nuo sios dienos 3 metus atgal ir ziureti ar yra 18 menesiu darbiniu santykiu? o motinystes atostogos įeina kaip darbiniai santykiai?
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2014 08 16, 18:29)
tai ta prasme skaiciuoti nuo sios dienos 3 metus atgal ir ziureti ar yra 18 menesiu darbiniu santykiu? o motinystes atostogos įeina kaip darbiniai santykiai?

Taip.motinystes atostogos ieina ir kol gaudavot bedarbio ismoka,tas laikas irgi ieina.
Atsakyti