Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.22

QUOTE(inni @ 2014 07 29, 12:22)
sveikos turiu klausima,turiu viena vaika esu issiskyrusi,laukiuosi antro,su antru vyru susituoke nesame,is pirmojo vyro nors ir sutvarkyta alimentai yra bet negaunu pingeliu,na cia pas mus del asmeniniu priezasciu toks susitarimas,
tai vat pirmas dalykas ar alimentai skaiciuojasi kaip mano bendros pajamos?
dekretines gavusi jau,pagimdziusi gausiu motinystes atostogu pinigelisu 70% tai mano   pajamos bus apie 700lt ir vaiko pinigai jei jie prisiskaito 400lt. (nors ju negaunu)

kaip su antru vaiku jei as uz ji nesitvarkau alimentu,ar kils kazkokiu klausimu kodel ju nesitvarkau?nes tada mano realiai pinigai turi issitekti jau 3 asmenim?

ka as noriu realiai,tai ar tureciau galimybe gauti vaikui 97.50lt ir pirmajam vaikui nemokama mokyklos matinima,ir mokinio krepseli?

nes man idomu kaip del antro vaiko,ar man reiketu vis delto tvarkyti alimentus ,tam kad galeciau gauti pasalpa,nes gaunant ir abieju vaiku alimentus ir mano pajamos kiek as skaiciavau man su vaikais neisnestu ta suma.

ir dar kiek zinau jie ziuri lyg uz buvusius 12men pajamas,tada as alga gavau didesne tada sudejus isnestu,bet man tai dabar neisnes siuo metu.

aciu uz atsakymus,biski gal painiai as cia klausiau smile.gif

Jeigu vyras nemoka priteistu teisme alimentu,jums reikia kreiptis pas antstoli ir paskui pazyma isimti,kad jis nemoka ir su ta pazyma kreiptis i vaiku islaikymo fonda.Alimentai ieina i pajamas.
Reikes rodyti antro vyro pajamas,nesvarbu,kad esat nesusituoke,jeigu nerodisit,tai reikia teistis is jo alimentus antram vaikui,kad gaudineti soc.pasalpa. (zmogui turi nevirsiti 350 lt)
Reikia ziureti praeitu metu pajamas del vaiko pinigu,kad nesigautu zmogui po 525 lt,del nemokamo maitynimo reikia ziureti 3-ju paskutiniu menesiu pajamas,kad nevirsitu 525 lt/zmogui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 29 liepos 2014 - 13:20
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 07 29, 12:20)
Jeigu vyras nemoka priteistu teisme alimentu,jums reikia kreiptis pas antstoli ir paskui pazyma isimti,kad jis nemoka ir su ta pazyma kreiptis i vaiku islaikymo fonda.Alimentai ieina i pajamas.
Reikes rodyti antro vyro pajamas,nesvarbu,kad esat nesusituoke,jeigu nerodisit,tai reikia teistis is jo alimentus antram vaikui,kad gaudineti soc.pasalpa. (zmogui turi nevirsiti 350 lt)
Reikia ziureti praeitu metu pajamas del vaiko pinigu,kad nesigautu zmogui po 525 lt,del nemokamo maitynimo reikia ziureti 3-ju paskutiniu menesiu pajamas,kad nevirsitu 525 lt/zmogui.


tai jei teisiuos antram vaikui alimentus,ir man su visais alimentais neisnesa pajamos tada gaucau tus 97,50lt?
del pirmojo alimentu tai nieko ten manau nepadarysiu nes taip esam susitare,o jei krepsiuos i anstolius tai manau gi pirma is jo bandys isieskoti o ne vaiku islaikymo fondas mokes kazka.
tai antram vaikui norint gauti turi neisnesti 350lt suma vienam seimos asmeniui?
o didziajam noredama gauti maitinima turi nesigauti 525?

bet man tai didziausia nesamone atrodo yra ta kad ziuri buvusius metus,prie ko buve jei man dabar nebeisnesa,o ne kur buvo,tokia jau ta musu valstybe unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inni @ 2014 07 29, 15:01)
tai jei teisiuos antram vaikui alimentus,ir man su visais alimentais neisnesa pajamos tada gaucau tus 97,50lt?
del pirmojo alimentu tai nieko ten manau nepadarysiu nes taip esam susitare,o jei krepsiuos i anstolius tai manau gi pirma is jo bandys isieskoti o ne vaiku islaikymo fondas mokes kazka.
tai antram vaikui norint gauti turi neisnesti 350lt suma vienam seimos asmeniui?
o didziajam noredama gauti maitinima turi nesigauti 525?

bet man tai didziausia nesamone atrodo yra ta kad ziuri buvusius metus,prie ko buve jei man dabar nebeisnesa,o ne kur buvo,tokia jau ta musu valstybe  unsure.gif


Del vaiko pinigu 97.50 lt ir 52 lt reikia ziureti praeitu metu pajamas,o ne dabar ka gaunat.
Taip,bet tada soc.pasalpos negalesit tvarkitis,kol nebus priteisti alimentai antram vaikui ir nebus susitvarkyta ismoka pirmam vaikui is VIF,cia jeigu nesigaus pas jus 350 lt/zmogui.
Atsakyti
QUOTE(inni @ 2014 07 29, 11:51)
tai nesuprantu,reikia prisiteisti ar nereikia?

Jei norite gauli pašalpą už visus tris šeimos narius, save ir du vaikus, reikia. Kitaip gausite tik už vaikus, jei priklausys pagal pajamas. O spręsti jums pačiai, teistis ar ne.

QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 07 29, 13:20)
Reikes rodyti antro vyro pajamas,nesvarbu,kad esat nesusituoke,jeigu nerodisit,tai reikia teistis is jo alimentus antram vaikui,kad gaudineti soc.pasalpa. (zmogui turi nevirsiti 350 lt)
Reikia ziureti praeitu metu pajamas del vaiko pinigu,kad nesigautu zmogui po 525 lt,del nemokamo maitynimo reikia ziureti 3-ju paskutiniu menesiu pajamas,kad nevirsitu 525 lt/zmogui.

O ar su tuo vyru gyvenama? Tada taip, reikia rodyti vyro pajamas. Jei su tuo žmogumi nieko bendro nėra, tik vaiko pavardė gimimo liudijime, išsiimti pažymą apie šeimos sudėtį, kad tik jūs ir vaikai gyvenate kartu, be vyro, ir nereikės rodyti to žmogaus pajamų, bet nesupratau, kaip pas jus yra, ar gyvenate kartu, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 07 29, 19:48)
Jei norite gauli pašalpą už visus tris šeimos narius, save ir du vaikus, reikia. Kitaip gausite tik už vaikus, jei priklausys pagal pajamas. O spręsti jums pačiai, teistis ar ne.
O ar su tuo vyru gyvenama? Tada taip, reikia rodyti vyro pajamas. Jei su tuo žmogumi nieko bendro nėra, tik vaiko pavardė gimimo liudijime, išsiimti pažymą apie šeimos sudėtį, kad tik jūs ir vaikai gyvenate kartu, be vyro, ir nereikės rodyti to žmogaus pajamų, bet nesupratau, kaip pas jus yra, ar gyvenate kartu, ar ne.

Na pas mus viskas gerai yra smile.gif Ne man greiciausiai adresuota buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 07 29, 17:48)
Jei norite gauli pašalpą už visus tris šeimos narius, save ir du vaikus, reikia. Kitaip gausite tik už vaikus, jei priklausys pagal pajamas. O spręsti jums pačiai, teistis ar ne.
O ar su tuo vyru gyvenama? Tada taip, reikia rodyti vyro pajamas. Jei su tuo žmogumi nieko bendro nėra, tik vaiko pavardė gimimo liudijime, išsiimti pažymą apie šeimos sudėtį, kad tik jūs ir vaikai gyvenate kartu, be vyro, ir nereikės rodyti to žmogaus pajamų, bet nesupratau, kaip pas jus yra, ar gyvenate kartu, ar ne.


cia man smile.gif negyvenu su tuo vyru,bet kiek suprantu nieko man neiseis gauti nes ziures buvusu metu pajamaskur as dirbau ir gavau alimentus uz pirma vaika,tada pajamos mums dvems isnese,o dabar kai turesiu antra vaika, ir begausiu tik algos 70% nieko negaliu pasitvarkyti,nes pajamas ziures buvusiu metu kai pinigu uzsiteko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inni @ 2014 07 30, 10:38)
cia man smile.gif negyvenu su tuo vyru,bet kiek suprantu nieko man neiseis gauti nes ziures buvusu metu pajamaskur as dirbau ir gavau alimentus uz pirma vaika,tada pajamos mums dvems isnese,o dabar kai turesiu antra vaika, ir begausiu tik algos 70% nieko negaliu pasitvarkyti,nes pajamas ziures buvusiu metu kai pinigu uzsiteko  verysad.gif

Kai gims vaikas,tai praeitu metu pajamas reikia dalinti is 3-ju,o ne is 2-ju asmenu.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 07 30, 08:54)
Kai gims vaikas,tai praeitu metu pajamas reikia dalinti is 3-ju,o ne is 2-ju asmenu.


ak sit kaip,man cia kazkoks juodas miskas,viskas taip painiai,tai tada kaip ir gautusi kazkas,gautusi mazdaug vienam asmeniui 466lt ,bet gerai kiek zinau kad lyg as cia apsiskaiciuoti tureciau pati viska,ar man ten jie apskaiciuos ir pasakys gausiu ar ne? nes eswu skaiciusi kad kitos susitvarko gauna,o po metu pasirodo nepriklause ir turi dar grazinti viska,kaip man ta vidurki apsiskaiciuoti kad alga mokedavo tai viena men daugiau kita maziau,aiskus ten ne didelis skirtumas50- 70lt svyruodavo tik g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 07 16, 21:05)

Jeigu gaunamos pajamos, užpildyti neįmanoma.Aš jau čia kažkada klausiau, kai pildžiau kolegai.Pasiskambinau į seniuniją, sakė jos nežino nieko, paskambinau į kitą-sakė gyvenime nesa net bandę pildyt,o trečioj sakė ,kad jei gaunamos pajamos, tai sistema stringa kažko ir geriausia ateiti pas juos, va ..
Atsakyti
Laba diena,
mano situacija tokia:gaunam soc pasalpa ir kompensacijas.Vyras dirba ketvirti etato ir plius registruotas d.birzoj.Bet nuo rytojaus teks iseiti is darbo "savo noru".Ar isejus is darbo savo noru priklausys pasalpa ir kompensacijos?Darbo birza mokes gal kazkiek?
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2014 07 31, 14:08)
Laba diena,
mano situacija tokia:gaunam soc pasalpa ir kompensacijas.Vyras dirba ketvirti etato ir plius registruotas d.birzoj.Bet nuo rytojaus teks iseiti is darbo "savo noru".Ar isejus is darbo savo noru priklausys pasalpa ir kompensacijos?Darbo birza mokes gal kazkiek?

Jei tures pakankama darbo staza,tai gaus is DB.Ir soc.pasalpa priklausys,jei pajamos neisnes.
Atsakyti
4u.gif aciu
Atsakyti