Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.22

QUOTE(auksine` @ 2014 07 15, 21:48)
sakykim, kad man paskirta pasalpa liepa, rugpj, o apsilankymas darbo birzoje rugpj 11 d.  as savo noru noriu issiregistruoti ir vel is naujo stoti i birza, po kokios savaites, ar tai tures itako pasalpai? ar laukti rugsejo? bandau sugalvoti plana chuligana biggrin.gif, kaip geriau padaryti

Geriau neissiregistruoti visai,nes prarasit pasalpa 3-ms menesiams.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 07 15, 21:34)
Geriau neissiregistruoti visai,nes prarasit pasalpa 3-ms menesiams.

man birza moketu bedarbio ismoka, nes stoviu jau pusantru metu, nuo 2012 gruodzio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine`: 15 liepos 2014 - 21:55
QUOTE(auksine` @ 2014 07 15, 22:52)
man birza moketu bedarbio ismoka, nes stoviu jau pusantru metu, nuo 2012 gruodzio

Cia nuo paskutinio bedarbio ismokos mokejimo menesio jau tiek praejo? Ar vis dar turi ta reikiama staza? Ispradziu tikrai suzinokit sodroj,o tik paskui priiminekit sprendima.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 07 15, 21:57)
Cia nuo paskutinio bedarbio ismokos mokejimo menesio jau tiek praejo? Ar vis dar turi ta reikiama staza? Ispradziu tikrai suzinokit sodroj,o tik paskui priiminekit sprendima.

na stazas buvo apie 7 metai iki atsistojimo i birza, irpraeita liepa gavau paskutine ismoka, kaip suprantu uz birzeli, kazko nesinori i sodra eit, bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine` @ 2014 07 15, 23:03)
na stazas buvo apie 7 metai iki atsistojimo i birza, irpraeita liepa gavau paskutine ismoka, kaip suprantu uz  birzeli, kazko nesinori i sodra eit, bijau  blush2.gif

O ko ten bijoti,gi del saves einat,geriau zinoti ar vis dar yra to stazo,nei issiregistruoti ir paskui nei bedarbio ismokos,nei soc.pasalpos negauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 15 liepos 2014 - 22:10
sveiki,

ar galima internetu uzpildyti prasyma del nemokamo maitinimo?
Atsakyti
QUOTE(soldia* @ 2014 07 16, 19:51)
sveiki,

ar galima internetu uzpildyti prasyma del nemokamo maitinimo?

http://www.spis.lt/
Atsakyti
kiek zinau isiregistravus darbo birzoje reikia kad praeitu 3men, kad galima butu gauti soc pasalpa. situacija tokia: vyras stovejo DB, pasalpa gavinejom. issieme neilgam verslo liudijima. buvau seniunijoj, pristaciau viska ka reikia, uzpildziau is naujo visus reikalingus prasymus. bet gavos taip, kad DB ji pasalino uz tai kad nepristate jiems verlo liudijimo kopijos. sekancia diena vyra vel prieme atgal i DB. klausimas: soc pasalpai dabar "viso gero" 3 men? unsure.gif doh.gif ir reikia skambinti seniunijon pranesti situacija?
Atsakyti
QUOTE(*tweety* @ 2014 07 25, 11:08)
kiek zinau isiregistravus darbo birzoje reikia kad praeitu 3men, kad galima butu gauti soc pasalpa. situacija tokia: vyras stovejo DB, pasalpa gavinejom. issieme neilgam verslo liudijima. buvau seniunijoj, pristaciau viska ka reikia, uzpildziau is naujo visus reikalingus prasymus. bet gavos taip, kad DB ji pasalino uz tai kad nepristate jiems verlo liudijimo kopijos. sekancia diena vyra vel prieme atgal i DB. klausimas: soc pasalpai dabar "viso gero" 3 men? unsure.gif  doh.gif ir reikia skambinti seniunijon pranesti situacija?

Nereikia laukt 3-ju menesiu,jis gi issiemes VL buvo,o ne siaip issiregistravo.
Atsakyti
sveikos turiu klausima,turiu viena vaika esu issiskyrusi,laukiuosi antro,su antru vyru susituoke nesame,is pirmojo vyro nors ir sutvarkyta alimentai yra bet negaunu pingeliu,na cia pas mus del asmeniniu priezasciu toks susitarimas,
tai vat pirmas dalykas ar alimentai skaiciuojasi kaip mano bendros pajamos?
dekretines gavusi jau,pagimdziusi gausiu motinystes atostogu pinigelisu 70% tai mano pajamos bus apie 700lt ir vaiko pinigai jei jie prisiskaito 400lt. (nors ju negaunu)

kaip su antru vaiku jei as uz ji nesitvarkau alimentu,ar kils kazkokiu klausimu kodel ju nesitvarkau?nes tada mano realiai pinigai turi issitekti jau 3 asmenim?

ka as noriu realiai,tai ar tureciau galimybe gauti vaikui 97.50lt ir pirmajam vaikui nemokama mokyklos matinima,ir mokinio krepseli?

nes man idomu kaip del antro vaiko,ar man reiketu vis delto tvarkyti alimentus ,tam kad galeciau gauti pasalpa,nes gaunant ir abieju vaiku alimentus ir mano pajamos kiek as skaiciavau man su vaikais neisnestu ta suma.

ir dar kiek zinau jie ziuri lyg uz buvusius 12men pajamas,tada as alga gavau didesne tada sudejus isnestu,bet man tai dabar neisnes siuo metu.

aciu uz atsakymus,biski gal painiai as cia klausiau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(inni @ 2014 07 29, 11:22)
nes man idomu kaip del antro vaiko,ar man reiketu vis delto tvarkyti alimentus ,tam kad galeciau gauti pasalpa,nes gaunant ir abieju vaiku alimentus ir mano pajamos kiek as skaiciavau man su vaikais neisnestu ta suma.


Neprisiteisus alimentų, pašalpa mokama tik už vaikus, o jums nebus skiriama. Išsamiau gal kažkas kitas atsakys...
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 07 29, 10:36)
Neprisiteisus alimentų, pašalpa mokama tik už vaikus, o jums nebus skiriama. Išsamiau gal kažkas kitas atsakys...


tai nesuprantu,reikia prisiteisti ar nereikia?
Atsakyti