Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunojo dovana būsimai žmonai

Net neisivaizduoju ka mB padovanos, gal .......... g.gif
Atsakyti
Man nieko nereikia.Nes ir taip jis uzsiemes,kaip ir as...Nebesinori dar daugiau to vargo.Man uzteks,kad jis bus su manimi,kad pasidarysim grazia svente...Nieko nereikalauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 06 16, 21:47)
eik tu sauuuuuuuuuu  thumbup.gif noriu noriu noriu  wub.gif bet maniškis tikrai tokio dalyko nesugalvos  unsure.gif

labai išradinga, atmins ilgai
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2006 06 13, 11:51)
As is saviskio gavau silkine tamsiai melyna patalyne, ant kurios buvo didziule mano foto (maketuota) ir sone stulpeliu ivairiausiom kalbom uzrasyta as tave myliu wub.gif
Kur dare-neturiu supratimo, bet paieskojes,manau,rastum 4u.gif

O tevam - mano teciui sidabruota Zippo, mamai parkeri, jo mamai-kolekcines ABBA ploksteles 4u.gif



Super, saunuolis vyras 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kažkaip nelabai idėjų yra temoj ax.gif
Atsakyti
man patiktu gauti dailu apatini trikotaza thumbup.gif
Atsakyti
o man mano vyras padovanojo maza katyte (buvo didziausia mano svajone), labai apsidziaugiau ir vos neapsiverkiau kai pamaciau. Dabar abu auginam ir labai dziaugemes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2007 09 11, 19:31)
o man mano vyras padovanojo maza katyte (buvo didziausia mano svajone), labai apsidziaugiau ir vos neapsiverkiau kai pamaciau. Dabar abu auginam ir labai dziaugemes  4u.gif


Kaip miela wub.gif mes katyte jau turim...as parsinesiau, MB is pradziu spyriojosi bet veliau "isivaikinom" Ma tokia dovanele butu irgi patikus.

Musu vestuves kita vasara. Tai mabau kad gausiu dovanu papuosalu ir tuo busiu patenkinta. Bet irgi noreciau kazkokia vieno grazaus ir vertingo ppuosalo kuri butu galima perduoti is kartos i karta.
Zinau kad ti nera labai originali dovana, bet islieka ilgai.

O ka MB dovanoti g.gif kaip visada vargas ir beda su tais vyrais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2007 09 14, 15:16)
Kaip miela wub.gif  mes katyte jau turim...as parsinesiau, MB is pradziu spyriojosi bet veliau "isivaikinom" Ma tokia dovanele butu irgi patikus.

Musu vestuves kita vasara. Tai mabau kad gausiu dovanu papuosalu ir tuo busiu patenkinta. Bet irgi noreciau kazkokia vieno grazaus ir vertingo ppuosalo kuri butu galima perduoti is kartos i karta.
Zinau kad ti nera labai originali dovana, bet islieka ilgai.

O ka MB dovanoti g.gif  kaip visada vargas ir beda su tais vyrais doh.gif


Jo tikrai buvo nepakartojama, ja jis man prie stalo prie visu padovanojo, tai ten visiem tiek juoko ir atrakcijos buvo ta katyte rupintis, niu tikrai smagu, as net nesitikejau. Galvojau kad irgi koki papuosala padovanos, bet pasirodo originalus mano MB smile.gif
As savo vyrui padovanovau labai paprasta dovanele, (dovanojau prie stalo), bet net puse sveciu uz stalo verke ir buvo susigraudine, kai dovanojau. Paprasiau kad muzikantai ijungtu musu daina, tos dainos labai grazus zodziai apie meile, tai grojant tai dainai paskaiciau tokia pasakele apie meile ir beprotybe, ten labai grazus zodziai, ir nupirkau du baltus balandzius, kuriuos isgraviravau su musu vardu inicialais ir vestuviu data, ir kai baigiau skaityt ta pasakele, padovanojau jam viena balandi o kita pasilikau sau, sakydama kad jie visada mum pades kaip bus sunku ir primins sia svente, buvo tikrai labai grazu nor ir paprasta. Dar labai norejau padaryti skaidres su musu nuotraukom ir man skaitant parodyt per projektoriu, bet nespejau padaryt
Atsakyti
Maniskis pasirode labai originalus!
sekmadieni ryte isiverze i kamabry su didziuliu pliusiniu sunim... is pradziu pagalvojau fee, kokia nuobodybe, net isizeidziai (nors seip niekada tokiu kvailu zaislu nedovanojo ir zinojo kaip ju nemegstu) bet ji iteike su pazadu, kad kai turesime nama, lakstys ir gyvas (lb norim suns, bet bute laikyti nekas...) plius tas suo buvo aprengtas marskineliais, ant kuriu uzrase "Myliu savo zmona" o apacioj pasirase smile.gif sweet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2007 09 11, 14:43)
man patiktu gauti dailu apatini trikotaza  thumbup.gif


bet tada jis dovanoja dovana sau, o ne tau lotuliukas.gif juk jis megausis vaizdu lotuliukas.gif
Atsakyti
zinau kad buna tokios grandineles apyrankes prie kuriu prikabinami mazi niekuciai simbolizuojantys svarbias datas ar yvykius. Nu pvz: jei buvai paryziui tai kabini toki minetiurini eifelio bokstuka. Tos apyrankes kaip laimes simbolis,o vestuviu diena tokis dovanojant galima prikabinti maza zieduka, kai zmona pagimdys kudiki galima kabinti mazyti batuka i t.t.ju buna labai prabangiu tokiu apyrankiu
Atsakyti