QUOTE(" voresta " @ 2013 11 27, 11:09)
....
tačiau jei vėžys yra disaerobinio/katabolinio nukrypimo pasekmė ,(šlapimas rūgštus, vidurkis žymiai mažiau nei 6,2) tie patys alkaloidai jau netiks, naudojami kiti, veikiantys priešingai.
Kokie yra jūsų vėžiai ar į kurią pusę po gydymo krypsta organizmas- nežinau, reikia matuotis ir žiūrėti. Kraujo vėžiai anaboliniai. Jei gydymo metu panaudojama per daug chemijos, ar švitinimo galimas ne tik pusiausvyros atstatymas, bet ir per didelis persvėrimas priešingon pusėn.
Chemoterapija, priklausomai nuo panaudotų medžiagų gali būti katabolinė, ar anabolinė, radioaktyvus švitinimas- katabolikas. Badavimas- katabolinis veiksmas , padės, kai vėžys anabolinis, tačiau paskatins katabolinį. Operacija- katabolikas. T.y. tai parenka medikai atsižvelgdami į tyrimus. Todėl kas tinka vienam, visai netinka kitam.
Todėl, jei supratot, ką pasakiau aukščiau... - o jūs pati supratote
?
Gydytojus ruošia pagal pasenusias žinias, jie įstatomi į tam tikrus rėmus, ir pacientus negali gydyti savo nuožiūra, yra schemos, kurių jie privalo laikytis- toks susirgimas- tokie vaistai. Viskas, jokios saviveiklos būti negali, gausi per kepurę. Vaistus patvirtina ministerija, ir nebūtinai tai bus geriausi, gali būti, kad vaistai tik ypatingų vaistų lobistų dėka atsiranda vaistų , skirtų ligai gydyt,i sąraše.
Yra medicinos atstovų, kurie kalba kitaip, tačiau jie greičiau bus uždusinti, nei jų kalbos pasieks visuomenę.- citata iš jūsų Žinutės #62251838
dar vienas tiesiog ŠEDEVRAS: metforminas, kurį kartais skiria gydytojai, yra skirtas cukraus kraujyje mažinimui, tačiau, kaip suvokiau iš savo patirties , r[
B]eikia mažinti ne cukrų, o insulino išskyrimą. Sumažinus insuliną cukrus sumažėja pats.[/B]Jūsų atveju, sumažinus insulino išskyrimą, išsispręstų ne viena problema. Be to, jei dabar metforminas ir pagelbėja kuriai, tačiau nepašalinta priežastis- per didelis insulino kiekis anksčiau ar vėliau prives prie problemų su sveikata. Praktiškai vystosi rezistencija insulinui- o tai dažniausiai baigiasi diabetu+ir daugybė kitų bėdų.
Taigi, kaip sumažinama insulino gamyba?
Voresta, koks jūsų išsilavinimas? Arba tiksliau: kokios srities diplomą turite?