QUOTE(Edmė @ 2013 11 27, 08:35)
Dabar pradėjau skaityti šių metų Cambello knygą. Pasak jo visų ligų priežastis gyvuliniai baltymai- mėsa ir pieno kazeinas. Berods, pagal jį 80 proc. maisto turi sudaryti angliavandeniai, 10 proc. riebalai ir 10 proc. baltymai. Aišku cukraus ir druskos ne. Na, vienu žodžiu, čia tų mitybos teorijų visokiausių. Kaip pasirinkti geriausią
. Vienos tiesos nėra?
teisingai- vienos tiesos nėra, todėl, kad vėžiai nėra vienodi ir gali vystytis esant ilgalaikiams dviems priešingiems medžiagų apykaitos disbalansams.
Vienas nukrypimas būna kai disbalansas anaerobinis/anabolinis (matuojant šlapimą jis yra daugiau šarminis, vidurkis daugiau nei 6,2) - tada į kraują leidžiami
šarminantys alkaloidai, mano atveju prisimenu, buvo ir kažkuris iš jų
du indolo alkaloidai vinblastinas ir vinkristinas, naudojami efektyviam leukemijos gydymui, yra išskiriami iš visžalio augalo žiemės (lot. vinca). Kol medicinos praktikoje nebuvo naudojami šie alkaloidai, pacientai, kenčiantys nuo limfinės sistemos vėžio vadinamosios Hodžkino ligos, negalėjo turėti beveik jokios vilties. Pradėjus naudoti šį alkaloidą, išgyvenimo tikimybė ligoniams padidėjo net iki 90 proc.tačiau jei vėžys yra disaerobinio/katabolinio nukrypimo pasekmė ,(šlapimas rūgštus, vidurkis žymiai mažiau nei 6,2) tie patys alkaloidai jau netiks, naudojami kiti, veikiantys priešingai.
Kokie yra jūsų vėžiai ar į kurią pusę po gydymo krypsta organizmas- nežinau, reikia matuotis ir žiūrėti. Kraujo vėžiai anaboliniai. Jei gydymo metu panaudojama per daug chemijos, ar švitinimo galimas ne tik pusiausvyros atstatymas, bet ir per didelis persvėrimas priešingon pusėn.
Chemoterapija, priklausomai nuo panaudotų medžiagų gali būti katabolinė, ar anabolinė, radioaktyvus švitinimas- katabolikas. Badavimas- katabolinis veiksmas , padės, kai vėžys anabolinis, tačiau paskatins katabolinį. Operacija- katabolikas. T.y. tai parenka medikai atsižvelgdami į tyrimus. Todėl kas tinka vienam, visai netinka kitam.
Todėl, jei supratot, ką pasakiau aukščiau, mityba galima palaikyti
po gydymo atstatytą balansą ar, nieko nekeičiant, po kurio laiko turėti vėl tą patį rezultatą. Aklai daryti kažką ir tikėtis, kad pataikysi, irgi sunku. Todėl Ruolia irgi kalba, kad reikia stebėti šlapimą. O aš žiūriu ne tik šlapimą, tačiau ir kitus rodiklius, kurie duoda informaciją apie tai, kas manyje vyksta.
Dėl Campbelo knygos: ji parašyta apie tam tikrą Kinijoje atliktą tyrimą, tačiau jo vegetariškos teorijos neatitinkantys faktai, kad provincijoje Tuoli, kur suvartojama daugiausia gyvulinių riebalų ir mėsos, įvairių ligų žymiai mažiau, yra paprasčiausiai nutylimi, nes gadina jo teoriją.
pasižiūrėkit grafikus iš to tyrimo.
Mano mityboje yra labai daug daržovių (dar niekada jų šitokių kiekių nevalgiau) tačiau nėra krakmolo/gliukozės pertekliaus. Tam, kad vėl neišsibalansuoti.
Aš nieko nei parduodu, nei verčiu jus ką daryti, dalinuosi informacija, taip, kaip ir jūs pačios darote.
Papildyta:QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 27, 08:54)
O as ivesiu nauja priesvezine dieta, bus dieta pagal Sena pazistama
Reikia atsisakyti parduotuviniu pusfabrikaciu, kur yra daug E, valgyti namuose naturaliai pagaminta maista(be papildomo sildymo), valgyti absoliuciai viska-ir busime sveiki
Nezinau, kaip jusu seneliai-proseneliai, bet maniskiai gyveno visa gyvenime kaime, dirbo sunkius fizinius darbus ukyje, maitinosi pagal klimatine zona: mesos gaminiai, desros, lasiniai ziemos metu, kai pjaudavo kiaule. Saldytuvu anei saldikliu nebudavo, tad siltu sezonu visos kiaules budavo jau suvalgytos, i trasa eidavo kruopos, darzoves, pieno produktai, zuvis. Visu pasninku grieztai laikesi, badaudavo tik per grieztus pasninkus, kur tegalima vandeni gerti. Ir ka-nesirgo jokiom pavojingom ligom, prosenele mire 96 metu, mociute mano, minejau, sustabde III vezio stadija ir, matyt, nugyvens irgi iki 100 metu.
tai nėra dieta pagal seną pažįstamą- tai yra necivilizuotas sezoninis, pagal gamtą, gyvenimas. Sezoniškumas tikrai būtinas. Sezoniškumą sugriauna atvežtinių vaisių ir žalumyninių daržovių gausa ir prieinamumas apskritus metus. Ir tikrai reikia pirkti tik neperdirbtus gaminius. Pasninkams irgi pritariu, tačiau tik tada, kai reikia.