Įkraunama...
Įkraunama...

Citroen C5

Mano šeimos C5 (dyzelis) pirktas prieš pusmetį. Jooookių problemų. Jokio šokinėjimo kelyje, purtymo - tik liūliuoji, liūliuoji.....
Atsakyti
QUOTE(Triuksmas @ 2007 10 06, 19:02)
"Citroen" perka arba kvailys, arba antrą kartą ... mirksiukas.gif  Su "citroen" nuo 1995m. nesiruošiu keist. C5 važiuoja labai smagiai, bet ... išvaizda jau nebecitroeniška. Mano autoparke CX, AX, C5. Turėjau 2 BX, 3 XM, autobusiuką c25... Artimiausi giminaičiai irgi citrinlige užsikrėtę... biggrin.gif

Nepirkit citroenų, susirgsit citrinlige, tai viena iš priklausomybės formų biggrin.gif Liga smarkiai kerta per smegenis ir piniginę verysad.gif

Citroligoniai thumbup.gif To moterys nesupras.Turėjau xm seną,viskas byrėjo,bet pasaka ne auto.Tik moterims l negražūs jie g.gif O C5 tai jau toks nelabai citras,sakyčiau beveidis
Atsakyti
QUOTE(cdavid @ 2008 01 29, 16:08)
Tik moterims l negražūs jie  g.gif

Man kaip tik gražiausi senieji citroėnai: bx, cx, sm, xm... wub.gif
Pati labai norėčiau bx'o..
O kiek laimės būna, kai tatdo breiką arba pažadėtinio gulbę gaunu pavairuot - laivai thumbup.gif visgi pripažinom, kad Xm'au minkštumu niekas neprilygsta thumbup.gif
O dizainui 10 balų duodu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amry: 29 sausio 2008 - 16:14
QUOTE(Amry @ 2008 01 29, 17:14)
Man kaip tik gražiausi senieji citroėnai: bx, cx, sm, xm...  wub.gif
Pati labai norėčiau bx'o..
O kiek laimės būna, kai tatdo breiką arba pažadėtinio gulbę gaunu pavairuot - laivai  thumbup.gif  visgi pripažinom, kad Xm'au minkštumu niekas neprilygsta  thumbup.gif
O dizainui 10 balų duodu  thumbup.gif

CX nerealus 2,5T(ar pan) kosminis erdvėlaivis.Kitiem lavonvežis lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
Turejau BX' 19 1991 metu universalas dyzelis. tai super masina . nei gedo labai nieko. vaziuosi sau linguoji, bet tik isore man nelabai patiko, bet del pakabos tai super minksta, o ir pastumti BX'a tai ne XM'a biggrin.gif
O xm'as man labai patiko tiek isore tiek vidumi... super!!! turejom hecbeka... dyzelini. tik labai jau byrejo jis mums... sad.gif bet sakiau ateityje turesiu XM'a !
O C5 tai toks Citroenas , bet ne su dvasia.... taciau malonu vaziuoti, nes viskas nauja, nesudulije,... vairas lengvai sukinejasi... nereikia galvoti ar ant posukio lengvai suksis ar ne... biggrin.gif o beto pas mus jis universalas tai del vietos nuostabu!
Siaip jau jauciu kad citroliga apeme ir mane, nors buvau labai didele priesininke... bet su kuo sutapsi tuo ir pats patpsi. biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(cdavid @ 2008 01 29, 17:08)
Citroligoniai  thumbup.gif  To moterys nesupras.Turėjau xm seną,viskas byrėjo,bet pasaka ne auto.Tik moterims l negražūs jie  g.gif O C5 tai jau toks nelabai citras,sakyčiau beveidis

Cia tai suklydai!!!!! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cdavid @ 2008 01 29, 16:17)
CX nerealus 2,5T(ar pan) kosminis erdvėlaivis.Kitiem lavonvežis  lotuliukas.gif  g.gif

O aš kažkur mačiau, kaip iš XM'o katafalką padarė biggrin.gif

Man pvz nepatinka visokios auto su nuleistais bamperiais, vietiniais neonkių tiuningais, aš tokius vadinu "barbiamobiliais" biggrin.gif
Pamenu, kartą varėm su tatos bendradarbiais ir šone kažkoks iš amerikietiškų sportinis sustojo, tai tie iškart man "norėtum tokio, ania?" (ir jau pasiruošę žvengt matau), sakau "nea, aš nemėgstu barbiamobilių", tai kaip dėjo vyrai žvengt apakę, kaip čia mergai nepatinka apvali, išpūsta auto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2008 01 31, 13:04)
O aš kažkur mačiau, kaip iš XM'o katafalką padarė  biggrin.gif

Man pvz nepatinka visokios auto su nuleistais bamperiais, vietiniais neonkių tiuningais, aš tokius vadinu "barbiamobiliais"  biggrin.gif
Pamenu, kartą varėm su tatos bendradarbiais ir šone kažkoks iš amerikietiškų sportinis sustojo, tai tie iškart man "norėtum tokio, ania?" (ir jau pasiruošę žvengt matau), sakau "nea, aš nemėgstu barbiamobilių", tai kaip dėjo vyrai žvengt apakę, kaip čia mergai nepatinka apvali, išpūsta auto  lotuliukas.gif


Citrui reikia laiko pamilti,bet kai atsiranda meilė-visam laikui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cdavid @ 2008 01 31, 21:10)
Citrui reikia laiko pamilti,bet kai atsiranda meilė-visam laikui  wub.gif

Oj man tai užteko pavažiuot su Xm'u ir iškart įsimylėjau wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2008 02 01, 09:12)
Oj man tai užteko pavažiuot su Xm'u ir iškart įsimylėjau  wub.gif

Išorė nesvarbiausia,vidus svarbiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cdavid @ 2008 02 01, 20:07)
Išorė nesvarbiausia,vidus svarbiau  lotuliukas.gif

Man tai paprastai svarbiausia tai, kas po kapotu daros biggrin.gif

Atsakyti
Nusipirkau Citroen 5, kol kas negaliu atsidžiaugti, iš mašinos nesinori išlipti biggrin.gif Tokia minkšta, erdvi, žodžiu super mašina
Atsakyti
isigijom citroen c5 ir tuom labai esu labai patenkinta,visada buvau pries universala,o dabar pati toki ir nusipirkau biggrin.gif dizainas grazus,norejosi automato,bet teko pirkt mechanine pavaru deze ir visai faina vaziuot ir vairuot si automobili,kai pirkom taurageje sargas aiksteles paklause ar as su juo vaziuosiu,pasakiau taip,tai sako is jos nebus automobilio,oi supykau,koks storzievis,net vyras pasake nereik pagal viena apie visus sprest doh.gif
Atsakyti