Įkraunama...
Įkraunama...

Citroen C5

QUOTE(daivaV @ 2007 02 17, 01:18)
1. Bet juk pas C5 hidrauline pakaba g.gif ar as klystu?
2. Tik Xsara Picasso jau nera toks minkstas kaip Xantia ax.gif man siuo atzvilgiu labiau Xantia patiko tongue.gif

1. tik Xm, tiek C5 yra su hidrauline smile.gif
2. Nes Xsara ne hidraulinės, Xantia su hidrauline, todėl ir važiuoja kitaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 09 11, 16:09)
Kelintų gimimo tas tavo džiaugsmas ?

2003 metuku ax.gif
Atsakyti
"Citroen" perka arba kvailys, arba antrą kartą ... mirksiukas.gif Su "citroen" nuo 1995m. nesiruošiu keist. C5 važiuoja labai smagiai, bet ... išvaizda jau nebecitroeniška. Mano autoparke CX, AX, C5. Turėjau 2 BX, 3 XM, autobusiuką c25... Artimiausi giminaičiai irgi citrinlige užsikrėtę... biggrin.gif

Nepirkit citroenų, susirgsit citrinlige, tai viena iš priklausomybės formų biggrin.gif Liga smarkiai kerta per smegenis ir piniginę verysad.gif
Atsakyti
Nu aš niekaip nesuprantu, kodėl dauguma citroėno išlaikymą priskiria vos ne džipo išlaikymui? koks skirtumas yra ar kokiam mersui keisi šarnyrą ar citronėnui? jei nemokate patys taisyt savo mašinų, tai pa liubomu su bet kokios markės auto paliksit servise pinigus už visokius remontus g.gif dėl detalių pingumo - tai nelyginkit skirtingų klasių auto detalių kainų doh.gif man juokas ima, kai kokio Xm'o šarnro kainą lygina su Golf šarnyro kaina doh.gif nes kokia Xm'o klasė, o kokia Golfo umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amry: 08 spalio 2007 - 07:50
QUOTE(Amry @ 2007 10 08, 08:48)
Nu aš niekaip nesuprantu, kodėl dauguma citroėno išlaikymą priskiria vos ne džipo išlaikymui?

Todėl, kad taip samprotauja visokie "profesoriai", kurie nei karto nėra net sėdėję citroene.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 10 08, 09:06)
Todėl, kad taip samprotauja visokie "profesoriai", kurie nei karto nėra net sėdėję citroene.

drinks_cheers.gif turbūt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kiek teko skaityt, tai reiktu vengt pirmuju keliu metu gamybos C5, labai daug vaikishku ligu pas juos buvo.
Atsakyti
O man labiausiai patinka fifesoriai, kurie sako, kad citroen -šūdas, ne mašina. Kai paklausi kodėl, atsakymas - visi taip sako... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Neturėjęs, nebandęs, nevažiavęs, net neįsivaizduojantis kas per daiktas, o postringauja lotuliukas.gif
Visos mašinos genda, neišimtis ir "citroen", beje ir OOOO, ir MB, ir BMW, ir..... Jei automobilis blogos techninės būklės pirmiausia reikia pakeisti tarpinę tarp vairo ir sėdynės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Triuksmas @ 2007 10 08, 22:05)
Visos mašinos genda, neišimtis ir "citroen", beje ir OOOO, ir MB, ir BMW, ir..... Jei automobilis blogos techninės būklės pirmiausia reikia pakeisti tarpinę tarp vairo ir sėdynės mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif



Man tai juokingiausiais pasakymas, kodėl citroėn ššššš.... yra "nu tai kilnojasi, šokinėja, kas čia per mašina? blink.gif " lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Na kaip man širdį paglostė jūsų visų teigiami atsiliepimai apie citoenus biggrin.gif
Aš kaip tik svarsčiau į Citroen Xsara Picasso įsigyjimo kandidatūrą g.gif , kad apsidrausčiau, dar vis šniukštinėju info ir štai jūsų komentarai išblaškė visas likusias abejones ir tikrai tapsiu citrinų vartotoja... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lodore @ 2007 11 18, 12:49)
Na kaip man širdį paglostė jūsų visų teigiami atsiliepimai apie citoenus biggrin.gif
Aš kaip tik svarsčiau į Citroen Xsara Picasso įsigyjimo kandidatūrą g.gif , kad apsidrausčiau, dar vis šniukštinėju info ir štai jūsų komentarai išblaškė visas likusias abejones ir tikrai tapsiu  citrinų vartotoja... tongue.gif

Tai prasinešk čia, kada tapsi mirksiukas.gif


O aš da galiu gero pasakyt apie <<:
Mano 11metų senumo Xantija šį savaitgalį buvo garaže perrenkama (važiuoklę nusprendžiau žiemai perrinkt, ba nuo pirkimo nelindau ten), tai visos detalės original blink.gif aš apakus, 11 metų nieks važiuoklėj nekeista ir važiuoja gerai, tik ant duobių kartais pabeldžia kažkas thumbup.gif tai žinokit naujas dalis sudėjo man, o originalus įdėjo maišan ir įteikė - sakė galima laisvai jas kitąkart dėt unsure.gif va tokio finto tai da niekur nemačiau unsure.gif
Atsakyti
Pirma kart su Citroen'ais susipazinau kai susipazinau su vyru. jis turejo ?? BX 19 dyzeliuka- na isvaizda nekokia, bet vidus liuks!!! tada pakeitem i XM 93metu irgi dyzeliuka. na o dabar su C5 bendzininiu universalu plaukiam. liuks masina, tik ciut nepavykusi mums, bet siaip super.
isvaizda liuksine! yra sport mygtukas smile.gif na ir siaip, puiki seimynine masina!
Atsakyti