Įkraunama...
Įkraunama...

Citroen C5

Mes turim C4 ir esam patenkinti, šiandien kaip tik gavom pakaitinę C5 automatą, nu maloniai važiuoja, bet ir mane tas veliūras nervina, bet kaip vienai dienai tai visai nieko.
Šiaip Citroeno kaina nėra didelė palyginus su kitom prancūziškom mašinom ir maloniai važiuoja- minksčiau nei Peugeot. Renault kaina sulyginus su gaunama įranga nelabai mums tiko, nes komplektacija gan brangiai atsieina, bet jei perkat ten benziną už 3500 lt galima gamyklinę dujų įranga nusipirkt, vat toks ten vienas pliusas yra.
Manau, kad ir ateityje su Citroen'ais važinėsim.
Atsakyti
mano draugas vairuoja C5,vairuoja ir labai patenkintas
Atsakyti
Shudas
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2006 06 13, 15:11)
Pati porą metų važinėjau XM'u senuku '96 metų. Nu dėl minkštumo, vietos ir kuro sąnaudų, tai super mašiniukas thumbup.gif Bet dėl remonto, tai ką aš žyyyyyyyynau cool.gif Kirsdavo per kišenę kaip reikiant doh.gif bet pas jį visai kitokia pakaba nei pas C5.
Man iš dabartinių Citroen'ų tai Xsara Picasso thumbup.gif Tik vidus nelabai unsure.gif Jau tas veliūro spalvynas tai mane erzina cool.gif

Bet juk pas C5 hidrauline pakaba g.gif ar as klystu? o Xsara Picasso pati dabar vairuoju, tai pas mane salono veliuras nemargas schmoll.gif
C5 Veho salone sedejau tai man labai patiko biggrin.gif bet nesidomejau kas pas juos blogai ar gerai yra, nes neplanavau pirkti, taciau viduj pasedeti patiko biggrin.gif
QUOTE(Olaiva @ 2006 06 14, 16:12)
o kodel tau vidaus spalvos nepatinka?mes nusipirke turim,nu liux masiniukas.aukstai sedi,viska matai,plauki kaip su laivu smile.gif

Tik Xsara Picasso jau nera toks minkstas kaip Xantia ax.gif man siuo atzvilgiu labiau Xantia patiko tongue.gif

QUOTE(boruzhe @ 2006 06 14, 20:43)
Nu kad tas veliūras vienspalvis būtų tai tvarkoj, bet tas margumynas, tai rimtai erzina cool.gif Ir porankiai baisiai nepatiko cool.gif
O važiuoja neblogai, jei dar variklis ne 1.6 tai visai nieko biggrin.gif

man porankiai reikalingi kai vaziuoju i tolimesne kelione, pasidedi ir ranka nepavargsta, o mieste tai, aisku, jie nereikalingi ax.gif

QUOTE(egoist @ 2007 02 14, 01:25)

o tu vaziavai nors su viena cia isvardinta masina? biggrin.gif
Papildyta:
Apie citrusus daugiau gali sužinoti čia citroenčikų buveinė smile.gif
user posted image
C5 yra vienas iš dviejų Citroen modelių, kuriame montuojama unikali "Hydractive III" pakaba su automatiškai kintančia prošvaisa. Tokio tipo pakaba garantuoja neprilygstamą važiavimo komfortą ir neeilines automobilio valdomumo savybes. Taip, kad C5 su hidrauline pakaba rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaV: 17 vasario 2007 - 00:21
Mmmmmmmmmmm .... citroenai, citroenai - gražesnio žodžio nežinau good.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 17, 02:35)
Mmmmmmmmmmm .... citroenai, citroenai - gražesnio žodžio nežinau  good.gif

Apie tai tavo parašas viską pasako rolleyes.gif
Atsakyti
Turejau C5- labai gera masina. Buvo- pilnas farsas! Tikrai gera masina...
Atsakyti
o as va vazineju citroen xsara - man patinka. tik va po ziemos kazkas asitiko, nes spynos blogai rakinasi. kai buvo salciai uzsalo, o dabar ir liko kazkas keisto, bet siaip probelmu nebuvo. ir siaip minksta masina
Atsakyti
ot ir as abejojau,kokia masina pirkt ar citroena,ar kokia audine g.gif bet paskaicius cia komentarus,kazkaip vel noriu C5 ax.gif
Atsakyti
Mama važinėja C5, tikrai labai patenkinta, o ir aš žiemą pasivažinėjau, tikrai super thumbup.gif
Atsakyti
O aš pakvaišusi dėl savo C5, man jis toks mielas, toks gražus, galingas, erdvus, "protingas" - su visais navarotais, minkštas, besitransformuojantis į "džipą", na vienu žodžiu didis.gif ,
o kad taip apie savo vyrą galėčiau...... .

Kol kas turiu tik apie pusmetį, atsidžiaugti negaliu. O kiek prisinervinau pirkdama, visi vyrai, kurie tik sužinodavo kokios mašinos ieškau, labai švelniai tariant durne išvadindavo. Mašinuką į šuns dienas išdėdavo, o dabar pavažiuoti prašo. Truputį prisibijau gedimų, nes jau tiek pripasakojo!!!!! Bet kol kas nei lituko nereikėjo išleisti.

P.S. Apie kurą ir tepalus čia nekalbu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lady cat: 11 rugsėjo 2007 - 14:40
QUOTE(lady cat @ 2007 09 11, 15:38)
O aš pakvaišusi dėl savo C5, man jis toks mielas, toks gražus, galingas,  erdvus, "protingas" - su visais navarotais, minkštas, besitransformuojantis į "džipą",  na vienu žodžiu didis.gif ,
o kad taip apie savo vyrą galėčiau...... .

Kol kas turiu tik apie pusmetį, atsidžiaugti negaliu.  O kiek prisinervinau pirkdama, visi vyrai, kurie tik sužinodavo kokios mašinos ieškau, labai švelniai tariant durne išvadindavo. Mašinuką į šuns dienas išdėdavo, o dabar pavažiuoti prašo. Truputį prisibijau gedimų, nes jau tiek pripasakojo!!!!! Bet kol kas nei lituko nereikėjo išleisti.

P.S. Apie kurą ir tepalus čia nekalbu. 4u.gif

Kelintų gimimo tas tavo džiaugsmas ?
Atsakyti