Įkraunama...
Įkraunama...

Citroen C5

Galvoju pirkti mašinuką, tik niekaip neapsiprendžiu kokį g.gif jau pusė metų kaip ieškau, bet iki šiol rezultatų nerasta unsure.gif Noriu, kad būtų patogu vairuoti ir kad būtų stabilus kelyje smile.gif Taigi visai neseniai, bežiūrinėjant internete parduodamų auto skelbimus, akį patraukė Citroen C5 (išvaizda tiek vidaus tiek išorės nebloga, ir kaina nelabai "kandžiojasi") ax.gif Tik va iš pažistamų niekas nevairuoja Citroen, taigi ir patarti negali.... Gal kas nors galite patarti man ar verta pirkti šį auto?
Iš anksto visiems dėkoju už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Mes turejom Citroen Xantia (atrodo), labai faina masina, svarbiausiai minkstai vaziuoja ir vietos salone normaliai. Taisyt kartais reikedavo, bet neuzkliuvo, kad dazniau nei kitas. tik maza bagazine buvo (ne universalas) Dabar pusmeti vazinejam su tajota kazkokia schmoll.gif . Grisim pas Citroena, o C5 labai grazus. Bet mums norisi universalo (turto daug turim bigsmile.gif ), o C5 universalas negrazus.
Atsakyti
Šiaip ne kokie atsiliepimai apie būtent šį Сitroen modelį. Kai paleido į prekybą, labai didelis procentas po pusmečio sugrįžo į servisą. Nepamenu, kokia pagrindinė buvo bėda, bet emė tame, kad nepasiteisino.
Pati porą metų važinėjau XM'u senuku '96 metų. Nu dėl minkštumo, vietos ir kuro sąnaudų, tai super mašiniukas thumbup.gif Bet dėl remonto, tai ką aš žyyyyyyyynau cool.gif Kirsdavo per kišenę kaip reikiant doh.gif bet pas jį visai kitokia pakaba nei pas C5.
Man iš dabartinių Citroen'ų tai Xsara Picasso thumbup.gif Tik vidus nelabai unsure.gif Jau tas veliūro spalvynas tai mane erzina cool.gif
Atsakyti
Dėkui merginos už atsiliepimus ir patarimus 4u.gif
Patinka ir man man Citroen Xsara Picasso, bet vidaus spalvos tikrai erzina doh.gif
Boruzhe, o tie ne kokie atsiliepimai galioja ir mašinytėms pagamintoms nuo 2001m.? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Gabbii @ 2006 06 13, 14:55)
Dėkui merginos už atsiliepimus ir patarimus  4u.gif
Patinka ir man man Citroen Xsara Picasso, bet vidaus spalvos tikrai erzina  doh.gif
Boruzhe, o tie ne kokie atsiliepimai galioja ir mašinytėms pagamintoms nuo 2001m.?  blush2.gif


C5 daugiausia problemų išlindo pirmais metais paleidus į prekybą. Tai taip išeitų pirmos laidos mašinytėms. Nuo kurių tiksliai eina C5 nežinau. Vėliau juos kažkiek tobulino, tai lyg ir ištaisė "broką" biggrin.gif
Mano kaimynas su tokia važinėja, tai lyg ir patenkintas bigsmile.gif
Atsakyti
Musu seima labai mylim citroen'us, super masinyte thumbup.gif: C5 man nepatiko tuo, kad labai ispusta, bet vaziuoja gerai. Tikrai pirk, nesigailesi, tik prasyk gerai nusimanancio citroenais kad paziuretu, nes tai specifine masina. O detales ir remontas... reik turet kur taisyt, aisku salone kainos visada kanda, bet yra kas uzsiima tik cia marke ir aisku kainos kur kas mazesnes. Jei ka, kreipkis 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai labai labai 4u.gif biggrin.gif
jau kaip ir apsiprendžiau, tikuosi, kad nenusivilsiu ir kad greitai mašinuką turėsiu, labai jau norisi pradėti važinėti, o ypač, kai už lango toks oras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabbii @ 2006 06 13, 15:55)
Dėkui merginos už atsiliepimus ir patarimus  4u.gif
Patinka ir man man Citroen Xsara Picasso, bet vidaus spalvos tikrai erzina  doh.gif
Boruzhe, o tie ne kokie atsiliepimai galioja ir mašinytėms pagamintoms nuo 2001m.?  blush2.gif

o kodel tau vidaus spalvos nepatinka?mes nusipirke turim,nu liux masiniukas.aukstai sedi,viska matai,plauki kaip su laivu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 06 14, 14:12)
o kodel tau vidaus spalvos nepatinka?mes nusipirke turim,nu liux masiniukas.aukstai sedi,viska matai,plauki kaip su laivu smile.gif


Nu kad tas veliūras vienspalvis būtų tai tvarkoj, bet tas margumynas, tai rimtai erzina cool.gif Ir porankiai baisiai nepatiko cool.gif
O važiuoja neblogai, jei dar variklis ne 1.6 tai visai nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2006 06 14, 19:43)
Nu kad tas veliūras vienspalvis būtų tai tvarkoj, bet tas margumynas, tai rimtai erzina cool.gif Ir porankiai baisiai nepatiko cool.gif
O važiuoja neblogai, jei dar variklis ne 1.6 tai visai nieko biggrin.gif

o man tie porankiai tai taip patogu thumbup.gif ranka nepavargsta.o variklis pas mus 1.8.nu ner kuom skustis.o sedynes pas juos visus maros,bet gi yra uzvalkalu pirkti,jei jau taip knisa tos spalvos.as kazkaip i tokias smulkmenas nekreipiu demesio.man svarbu,kad ekonomishkai ir patogiai vaziuoja ir formos jos labai jau grazios wink.gif ax.gif
tokia kaip muse su didelem akim hihihi.gif
Atsakyti
Genda visi automobiliai ir gamyklinio broko visuose pasitaiko. Taciau viena mano drauge turejo citroen automobili, ir nepaisant to, kad jos draugas turejo spec. salona sios markes automobiliu remontui, po pusmecio automobilio buvo atsisakyta. Kazkaip prancuzisku automobiliu pagyrimu tenka isgirsti gana retai.

Kazkuri mergaite minejo, kad yra nepatenkinti Tojota. Siaip, kaip meistrai sako - nera geresnio seimyninio automobilio uz Tojota Avensis, tik kai kurie Lietuvos vyrai kaip velnias kryziaus bijo japonisku automobiliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes turim Citroen C5 universala. Vyras pries pirkdamas labai domejosi apie sia masina, nes irgi, nieko apie citroenus nezinojo.
Mes tai labai patenkinti sia masina smile.gif
Atsakyti