Įkraunama...
Įkraunama...

Play-Doh ir kiti su modelinu žaidžiami žaislai

playdoh aštunkojis, pilna komplektacija su pakuote, būklė labai gera, be defektų, komplekte 4 indeliai plastilino (nepraimti), kaina 45 Lt, siunčiu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 20 gruodžio 2014 - 15:57
playdoh pusryčių rinkinys, visi priedai+4 indeliai nepraimto plastilino (rudas, mėlynas, ružavas, oranžinis po 80g) yra pakuotė, be defektų 45 Lt
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 20 gruodžio 2014 - 17:39
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2014 12 20, 18:20)

playdoh veterinaras, visi priedai, su pakuote, būklė labai gera, komplekte 4 indeliai nepraimto plastilino po 80g (šv.žalias, šv.rudas, ružavas, šv.violetinis) 45 Lt
Šiandien įsigijusiems mano siūlomus rinkinukus siuntimas mano sąskaita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2014 12 20, 18:20)

parduota 4u.gif
Atsakyti
laba
reiketu dantisto rinkinio pigiau
pamate pas pazistamus l. zaide noreciau pamegint namie ax.gif
galiu mainyt i lego friends
i az
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2014 12 20, 17:36)
playdoh pusryčių rinkinys, visi priedai+4 indeliai nepraimto plastilino (rudas, mėlynas, ružavas, oranžinis po 80g) yra pakuotė, be defektų 45 Lt
user posted image

parduota 4u.gif
Papildyta:
Dar galime pasiūlyti play doh dantistą, visi priedai, grąžtas veikia, komplekte 3 indeliai naujo plastilino po 80 g (baltas, juodas, raudonas) yra pakuotė, viena detalė klijuota (turi įtakos formuojant liežuvį) bet puikiai atlaikė mano vaikų žaidimus, klijai bespalviai, tad beveik nesimato, išbandžiau ir dabar, atlaiko liežuvio formavimą, kaina 40 Lt su siuntimu 4u.gif
user posted image
pažymėta klijuota detalė
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 28 gruodžio 2014 - 18:52
ieskom svirksto
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2014 12 28, 18:51)

user posted image


Parduota, iš mūsų siūlomų rinkinukų liko tik aštunkojis 4u.gif
Atsakyti

Nauja play doh virtuvele, kaina 31e
user posted image
Atsakyti
Ieškau priemonių rinkinio modelino formavimui. Labiausiai domina formelės, peiliai, kočėlas. Gali būti pavienės dalys, nepilni rinkinukai. Pačio modelino - nereikia. Až. Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Unregistered: 08 sausio 2015 - 19:15
ieskom pusryciu rinkinio, modelino nereik, tik uz protinga kaina smile.gif
Atsakyti