Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

QUOTE(_Afroditė_ @ 2015 10 28, 18:38)
kiek laiko jau tavo  nestuke.gif

5 savaitėlė eina į pabaigą... smile.gif

Užsirašiau pas ginę, lapkričio 5 d. keliausim.. tikiuos bus viskas gerai..
Atsakyti
QUOTE(MariDona @ 2015 10 28, 17:01)
Sveikos,

šiandien pasidariau HCG ir PGN:

HCG 341 IU/l
PGN 10.5 ng/mL (norma parašyta 9.3 - 33.2)

Ką manote? Atrodo mažoki.. Ypač progesteronas.

Pagal HCG skaiciukus, HCG dvigubeja mazdaug kas 41,6val. Tai rodo kad viskas vyksta gerai.

Progesterono minimaliai turetu buti bent jau 10ng/ml. Pas tave dar norma. Iki pateksi pas ginekologe, pakartok po keliu dienu progesterona ir hcg. Jei progesteronas krenta, o hcg graziai auga, bandyk pas ginekologe patekti anksciau.
Atsakyti
QUOTE(_Afroditė_ @ 2015 10 28, 17:33)
o čia tie skaičiavimai dienos po ko? Po ovuliacijos, po turėjusių įvykt mm, ar nuo 1 buvusių mmm dienos blush2.gif  nepagaunu aš tų matavimų dar sistemos  blush2.gif

Čia tiesiog kalendorinės mėnesio dienos, kad matytųsi kas kiek laiko daryti tyrimai mirksiukas.gif
Jei idomu, galiu parašyti ir dienas po ovuliacijos smile.gif
11dpo buvo hcg 39,1 prg 51,5
13dpo buvo hcg 73,0 prg 53,4
15dpo buvo hcg 235 prg 81,4
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2015 10 29, 12:56)
Čia tiesiog kalendorinės mėnesio dienos, kad matytųsi kas kiek laiko daryti tyrimai  mirksiukas.gif
Jei idomu, galiu parašyti ir dienas po ovuliacijos  smile.gif
11dpo buvo hcg 39,1 prg 51,5
13dpo buvo hcg 73,0 prg 53,4
15dpo buvo hcg 235 prg 81,4

ačiū 4u.gif mano ovuliacija neaiški doh.gif laukiu hcg atsakymo unsure.gif
Atsakyti
Pries dvi dienas HCG 342, siandien 804 g.gif
Papildyta:
Gal susiduret su tuo, kokie maziausi skaiciukai jau matomi gimdoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Afroditė_ @ 2015 10 29, 18:40)
Pries dvi dienas HCG 342, siandien 804  g.gif
Papildyta:
Gal susiduret su tuo, kokie maziausi skaiciukai jau matomi gimdoje  g.gif


normaliai nuo 1500 vaginaliniu. Lb-lb geru lb-lb geras specas teoriskai gali pamatyt taska nuo 900, bet 100% pasakyt kad taip, tai nestumas- butu sunku. Bent taip raso.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 10 29, 19:00)
normaliai nuo 1500 vaginaliniu. Lb-lb geru lb-lb geras specas teoriskai gali pamatyt taska nuo 900, bet 100% pasakyt kad taip, tai nestumas- butu sunku. Bent taip raso.

tai gal kokį pirmadienį jau galėtų, teoriškai g.gif
Atsakyti
_Afroditė_ sveikinu su graziu augimu 4u.gif ramaus laukimo nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(_Afroditė_ @ 2015 10 29, 22:35)
tai gal kokį pirmadienį jau galėtų, teoriškai  g.gif

Neskubėk taip ir luktelk dar bent gerą savaitėlę. Neštumas dar labai mažas, gali nepamatyti, gali nerasti širdutės, ir t.t., o tada tau tik bereikalingas stresas ir papildomas vėl echo ir švytinimas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2015 10 30, 09:11)
Neskubėk taip ir luktelk dar bent gerą savaitėlę. Neštumas dar labai mažas, gali nepamatyti, gali nerasti širdutės, ir t.t., o tada tau tik bereikalingas stresas ir papildomas vėl echo ir švytinimas... 4u.gif

esu turėjusi daug negimdyvinių unsure.gif ir mano liga su kiaušidėm tą propaguoja unsure.gif labai didelis skausmai, už tai pergyvenu, jog vėl to nebūtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Afroditė_ @ 2015 10 30, 09:29)
esu turėjusi daug negimdyvinių  unsure.gif  ir mano liga su kiaušidėm tą propaguoja  unsure.gif  labai didelis skausmai, už tai pergyvenu, jog vėl to nebūtų  unsure.gif


Tai sito geriausia pas gyd paklaust su kiek hcg nau mato.. 4u.gif nes lb ir nuo gyd daug priklauso ir nuo aparaturos.. nes man yra buve kas su 14tukst hcg nemate nieko.. nu tai.. ka kalbet smile.gif Del sventos ramybes nuvaziuokit i gera klinika ir ten pasiklauskit, kas kaip..
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2015 10 30, 10:49)
Tai sito geriausia pas gyd paklaust su kiek hcg nau mato.. 4u.gif  nes lb ir nuo gyd daug priklauso ir nuo aparaturos.. nes man yra buve kas su 14tukst hcg nemate nieko.. nu tai.. ka kalbet smile.gif Del sventos ramybes nuvaziuokit i gera klinika ir ten pasiklauskit, kas kaip..

užsirašiau pas savo gydytoją, ji dirba su nėštumo planavimais, padėjo man visus kartus, tikiuosi ką nors pasakys gero blush2.gif
Atsakyti