Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

QUOTE(*Iris* @ 2015 10 08, 14:37)
26-27 siaip.pasidariau tyrimą dėl įtartinų skausmų. Turiu problemą dėl nepakankamo progesterono. Galbū užčiuopta pati pradžia...

Tai Jums dabar kažkur dar tik 7DPO (jei ovuliacija vyksta ciklo viduryje). O progesterono nesidarėte? Ir kokios laboratorijos normos?
Atsakyti
Pakartojus tyrima nepaliktum jokiu klaustuku 4u.gif O koks progesteronas?
Atsakyti
Sveikos,

mm turėjo būt prieš kelias dienas, 7testai (bet tos pačios firmos) rodo +, pastoti galėjau anksčiausiai rugsėjo 19d : ))) tai maximum 2,5sav (pagal pastojimą). Echo nieko nerodo.

situacija tokia, kad gėriau 2 ciklus Dupha po 10 dienų nuo 16cd po 2 tabl į dieną. baigiau gerti spalio 2d. ir spalio 7d vakare pamačiau vaiduoklius. iki šiandien jie yra. progesteronas šiandien kraujyje 116nmol/l. man toks klausimas - ar jis čia užsilaikęs nuo senesnio gėrimo gali būt? Ginekologas liepė gerti dupha po 1 tabl į dieną dabar, bet tada dar nežinojom progesterono atsakymo (savarankiškai dariau). tai nežinau kaip elgtis. ar gali jis užsilaikyt, ar mano organizmas pats tiek prigamino? ir jei gersiu, ar nebus per daug, ir ar nepakenksiu?

ryt gausiu dcg, žiūrsim, ką rodo....
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2015 10 09, 00:36)
ir jei gersiu, ar nebus per daug, ir ar nepakenksiu?


Diufas- "vaikiskas" vaistas, PRG doze lb maza, beto PRG nebuna per daug (organizmas jo pasiima tiek kiek reikia ar kiek gali pasiimt, daug moteru kuriom net "normalus" vaistai o ne vaikiskas Diufas PRG neuzkelia), zodziu, tikrai nepakenksit gerdama 1 Diufo tablete per diena, tai absoliutiskai juokinga doze, gert tokia ar negert- is vis skirtumo jokio.
Atsakyti
Vakar dienos mano hcg 254 : )) atitinka skaičiavimus : ))) stebuklas čia! Testai nemelavo! Belieka laukt kitos sav, kad pažiūrėt kur įsitvirtins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2015 10 09, 17:57)
Vakar dienos mano hcg 254 : )) atitinka skaičiavimus : ))) stebuklas čia! Testai nemelavo! Belieka laukt kitos sav, kad pažiūrėt kur įsitvirtins smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2015 10 09, 15:57)
Vakar dienos mano hcg 254 : )) atitinka skaičiavimus : ))) stebuklas čia! Testai nemelavo! Belieka laukt kitos sav, kad pažiūrėt kur įsitvirtins smile.gif

Sveikinu, sklandaus ir lengvo nestuke.gif
Atsakyti
šiandien HCG 2258 smile.gif ir jau matėm echo !!!!! wub.gif
Atsakyti
siandien 35 c.d. mmm nesulaukiau ir vakar pasidariau HCG - atsakymas 29.21 UI/L.
32 c.d. testas nerode II, taciau siandien ryte buvo vaiduokliukas. kazin, ar mano HCG nera per mazas tokiam laikui. kazkaip sunerimau gavus atsakymus verysad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2015 10 20, 14:45)
siandien 35 c.d. mmm nesulaukiau ir vakar pasidariau HCG - atsakymas  29.21 UI/L.
32 c.d. testas nerode II, taciau siandien ryte buvo vaiduokliukas.  kazin, ar mano HCG nera per mazas tokiam laikui. kazkaip sunerimau gavus atsakymus verysad.gif  g.gif

Geriausai butu pakartoti HCG ir matysi kaip jis puikiai auga ir bus visai ramu 4u.gif
Neaisku, kada vyko O, kada pradejo hcg kraujyje gamintis, tad visai dar ne patys blogiausi skaiciukai. Jei neskauda ir nekraujuoji labai nepergyvenk, linkiu sekmingo nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 10 20, 16:54)
Geriausai butu pakartoti HCG ir matysi kaip jis puikiai auga ir bus visai ramu 4u.gif
Neaisku, kada vyko O, kada pradejo hcg kraujyje gamintis, tad visai dar ne patys blogiausi skaiciukai. Jei neskauda ir nekraujuoji labai nepergyvenk, linkiu sekmingo nestuke.gif


Butinai kartosiu... kazkaip tikejausi didesnius skaicius pamatyt. galvoju , gal verta progesterona dar prie to pacio pasidaryt :/
Atsakyti
Man likus dienai iki mmm buvo hcg 39.1, bet mano O vėlyva, kažkur 18 ciklo dieną tik vyksta. Pakartojau šiandien kraujo tyrimą, kad kas dvi dienas pažiūrėti kaip keičiasi. Dabar reikia tik išlaukti atsakymo...
Atsakyti