Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

QUOTE(Mergiona @ 2015 09 22, 07:50)
a, supratau. O kaip zinot kada ivyko implantacija?

Parašiau į AŽ blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Laboratorijos normos yra kiekvienai skirtingos. Tikrai puikiai viskas atitinka, nesijaudink 4u.gif

Man neatitiko, nes kas antrą mėnesį tik mmm turėjau, o antras nėštumas buvo dar neatėjus mmm po gimdymo po 1,5 metų. Tad nebūtų niekaip teisingai įmanoma išskaičiuoti pagal paskutines mmm.
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 09 22, 11:09)
Laboratorijos normos yra kiekvienai skirtingos. Tikrai puikiai viskas atitinka, nesijaudink 4u.gif

Man neatitiko, nes kas antrą mėnesį tik mmm turėjau, o antras nėštumas buvo dar neatėjus mmm po gimdymo po 1,5 metų. Tad nebūtų niekaip teisingai įmanoma išskaičiuoti pagal paskutines mmm.


Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
BuvAu Echo
Tai 5 sav pagal Echo, pagal mm 6 sav
Tai savaite sunkiai islauksiu kito Echo ar auga ar sustojo ties 5 sav vel unsure.gif
Kada hcg daryt pazet ar auga? 23-24 ar 25 d?
21d 6320 buvo
Atsakyti
nera skirtumo kada daryt.
Atsakyti
Kazkur internete buvAu radua kad nuo 6000 Kyla kas 96 Val
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2015 09 22, 21:27)
Kazkur internete buvAu radua kad nuo 6000 Kyla kas 96 Val


ČIA esančioje lentelėje irgi rašo tą patį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2015 09 22, 17:02)
BuvAu Echo
Tai 5 sav pagal Echo, pagal mm 6 sav

Labai linkiu, kad tik O būtų vėlesnė buvusi 4u.gif Jau HCG nelabai ką pasakys, kantrybę reikės auginti. Bet jei kažkiek nuramintų, gali ir hcg daryt, kad tik širdy ramiau būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2015 09 22, 19:02)
BuvAu Echo
Tai 5 sav pagal Echo, pagal mm 6 sav
Tai savaite sunkiai islauksiu kito Echo ar auga ar sustojo ties 5 sav vel unsure.gif
Kada hcg daryt pazet ar auga? 23-24 ar 25 d?
21d 6320 buvo



Mano vaikas atsiliko beveik 2 sav pradzioje nors O buvo zinoma. Kai jau turejo plakt sirdute net embriono nebuvo. Ir nieko, gimem thumbup.gif Ir jusu vaikeliui linkiu to paties. Siaip, pagal savo 3 nestumus ir begale SM istoriju zinau kad "savaites atsilikimas" lb daznas pradzioje. Antro nestumo metu HCG buvo 4 kartus aukstesnis uz pirma- visvien atsiliko virs savaites pagal pirma echo. Trecias lygiai taip pat- 9 d atsiliko.
Atsakyti
Laba,

Pagelbėkit
HCG Žmogaus choriono gonadotropinas 1,67mIU/ml - paskutinės mėnesinės buvo 09.18. Ar galiu lauktis 4u.gif ?
Atsakyti
O kiek dienų ciklas? Jei bent 30, tai Jums dar geros 10 dienų iki mėnesinių?
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 10 08, 14:25)
O kiek dienų ciklas? Jei bent 30, tai Jums dar geros 10 dienų iki mėnesinių?


26-27 siaip.pasidariau tyrimą dėl įtartinų skausmų. Turiu problemą dėl nepakankamo progesterono. Galbū užčiuopta pati pradžia...
Atsakyti