Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

Sveikos. Prisijungiu prie jusu 4u.gif Manau kad sulaukiau pagaliau nestuke.gif Siandien ryte pasidariau testuka kaip nujausdama ir iskarto isryskejo vaiduokliukas. Menesines turi prasidet penktadieni. Ovuliacija buvo manau 18 ar 19 diena. Nulekiau siandien pasidaryt HCG ir PGN tyrimus. Tai stai kas gavosi ax.gif

user posted imageHosted on Fotki

Kazkaip man sios laboratorijos rodikliai kazkokie sumazinti. Pagal juos lyg ir norma viskas, bet paskaiciau sita foruma ir cia nurodyti lyg ir zymiai didesni rodikliai g.gif Tai dabar kazkaip pergyvenu. Noriu dabar pasikonsultuot su labiau patyrusiomis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julija1989: 30 birželio 2015 - 15:23
Julija, žiūrėkite laborotorijos normas, pagal jas viskas gražiai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

reikia ir man jusu pagalbos, paskutines mmm buvo birzelio 12. liepos 17 testai parode aiskius 2 bruksniukus, siandien sugalvojau pasidaryti hcg - 368. dariausi sorpo, cia lenteleje nurodo 4-5 LMP hcg turetu buti nuo 1500, ju tinklalapy ir kitur randu zymiai mazesnius skaicius i kuriu ribas patenku. kaip manote ar ne per mazas mano hcg? verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Klausimas. Kiek dienų po O HCG parodo nėštumą?
Šiandien iš nekantrumo pasidariau NT (8 dpo) ir pamačiau vaiduoklį. Kraujo tyrimas parodė 0. Tai ar per anksti, ar testas nesamones rodo? smile.gif Kaip manot?

P.S. testas iš testai.eu
Atsakyti
QUOTE(Sriubytė @ 2015 08 10, 15:40)
Sveikos.  4u.gif  Klausimas. Kiek dienų po O HCG parodo nėštumą?
Šiandien iš nekantrumo pasidariau NT (8 dpo) ir pamačiau vaiduoklį. Kraujo tyrimas parodė 0. Tai ar per anksti, ar testas nesamones rodo? smile.gif Kaip manot?

P.S. testas iš testai.eu

Pabandykit po poros dienu kitoje laboratorijoje pasidaryti HCG. Jei ir tada kraujas neparodys nestumo, vadinasi testukai nesamones rodo.

HCG pradeda kraujyje dideti tik ivykus implantacijai. Implantacija ivyksta 6-12DPO. Pradzioje HCG dvigubeja mazdaus kas 48val. NT antra juostele parodo tik tada, kai jau ir kraujyje buna pakiles HCG. Taciau kartais pasitaiko "brokuotu" testuku...
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2015 08 10, 18:38)
Pabandykit po poros dienu kitoje laboratorijoje pasidaryti HCG. Jei ir tada kraujas neparodys nestumo, vadinasi testukai nesamones rodo.

HCG pradeda kraujyje dideti tik ivykus implantacijai. Implantacija ivyksta 6-12DPO. Pradzioje HCG dvigubeja mazdaus kas 48val. NT antra juostele parodo tik tada, kai jau ir kraujyje buna pakiles HCG. Taciau kartais pasitaiko "brokuotu" testuku...



Tai logiškai mastant, jeigu hcg šiuo metu apskritas 0, tai nėr ko tam testui antros linijos rodyti. Viskas aišku tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sriubytė @ 2015 08 10, 19:12)
Tai logiškai mastant, jeigu hcg šiuo metu apskritas 0, tai nėr ko tam testui antros linijos rodyti. Viskas aišku tada smile.gif

Tikrai taip unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir aš prie jūsų 4u.gif gal patyrusios mamytės patars man smile.gif mano situacija tokia, kad mm vėlavo 5 dienas bet visas tas penkias dienas tepliojo rudai. Pasidariau kelis skirtingus NT iš pradžių vaiduokliavo o po to jau ryškėjo. 6 mm vėlavimo dieną prasidėjo kraujavimas toks kaip per mm, po to dvi dienas vėl daugiau tepliojo. Kadangi paskutinis darytas NT buvo pakankamai ryškus nusprendžiau pasidaryti hcg kraujo tyrimą. Atsakymas 5.46, o norma rašo <5. Ar verta pakartoti po kelių dienų?
Atsakyti
QUOTE(JolantaKlp @ 2015 09 01, 07:45)
Sveikos, jungiuosi ir aš prie jūsų  4u.gif gal patyrusios mamytės patars man smile.gif mano situacija tokia, kad mm vėlavo 5 dienas bet visas tas penkias dienas tepliojo rudai. Pasidariau kelis skirtingus NT iš pradžių vaiduokliavo o po to jau ryškėjo. 6 mm vėlavimo dieną prasidėjo kraujavimas toks kaip per mm, po to dvi dienas vėl daugiau tepliojo. Kadangi paskutinis darytas NT buvo pakankamai ryškus nusprendžiau pasidaryti hcg kraujo tyrimą. Atsakymas 5.46, o norma rašo <5. Ar verta pakartoti po kelių dienų?


Na pakartot visada verta bent jau tam kad isitikint kad nera tas zirniukas prikybes kur nors ne vietoje. Aisku tiketis kad tokia pradzia pasibaigs nestumu sunku...
Atsakyti
JolantaKp manau kartoti neverta, nes HCG turetu dvigubeti kas pora dienu, o testai rodo teigiama, kai HCG apie 10 ir tai nerysku bruksneli. Jeigu matei ryskesni, o dabar tik 5, tad akivaizdu, jog HCG krenta ir zirniukas pabego, ka ir kiti simptomai rodo. Uzjauciu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pagal mmm ryt turetu buti 6 savaites nestuke.gif bet pasidarius hcg rodo 126. Sianduen pakartojau tyrima, tai ryt atsakymas bus. Pagal savaites tai labai mazas skaicius. Kada pradeda valytis jei nebesivysto nestumas? Labai bijau visų tu isgrandymu unsure.gif Niekas kolkas neteplioja ir neskauda bet hcg kiek suprantu labai mazas?
Atsakyti
zaki gali buti velyvas pastojimas, ar seniai teigiamus testus matai? Sulauksi rezultato, bus aiskiau. Jeigu auga, bet labai nezymiai, aliarmas, kad gali buti negimdinis. Jeigu stipriai krenta, tada bega zirniukas. Bet gali buti ir velyvas pastojimas labai ir viskas baigtis gerai. O nelaimes atveju labai skirtingai, dauguma atveju prie labai mazu skaiciuku ima valytis, man pradejo valytis prie gana dideliu skaiciu ir jie labai letai krito... Linkiu, kad viskas baigtusi gerai 4u.gif
Atsakyti