Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

QUOTE(Baltute2 @ 2015 06 11, 16:11)
gydytoja apie embrionukua nieko net neuzsimine, jai svarbiausia buvo forma, kad ne apvali. Na ryt hcg darysiu, jei netycia jis bus padidejas tai kita sav eisiu pakartotiniam echo ir tada galutinai bus aisku. Skaitinejau ivairias istorijas apie tokias gemalo formas pradzioje, nu ne as viena tokia, tik va kaip kas jo viduje ir kas bus toliau greitu laiku paaiskes. Tik ta itampa ir laukimas zudo
Del hcg sakau, nes esu patyrusi nesivystanti, faktas tada hcg nekilo, nebuvo ko, nes 5 sav nustojo vystytis ir tiek, o dabar va iki kiek uzkilo, kodel? Ar namelis tuscias sau auga kazkodel ar kokio velnio


Gali buti tuscias namelis. Tai vadinasi anembrionija. O nustoti vystytis gali ir 10 sav ir veliau.

Bet visad reikia tiketis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 11 birželio 2015 - 17:30
Na ka, siandien mano hcg 10127, pakilo nuo 8561 per 48 val. Ir vel lieka laukimas, kita sav eisiu echo, ziuresim kas ten vyksta, ar turiu gyventoja
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2015 06 12, 19:15)
Na ka, siandien mano hcg 10127, pakilo nuo 8561 per 48 val. Ir vel lieka laukimas, kita sav eisiu echo, ziuresim kas ten vyksta, ar turiu gyventoja


Mano nuomone grazus skaiciukai. 4u.gif Tik paminesiu kad skaiciukus I virsu varo namukas. Kas jame gyvena ar niekas negyvena skaiciukai nuo to nesikeicia.

Kantrybes ir pilno namuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 06 12, 20:52)
Mano nuomone grazus skaiciukai.  4u.gif Tik paminesiu kad skaiciukus I virsu varo namukas. Kas jame gyvena ar niekas negyvena skaiciukai nuo to nesikeicia.

Kantrybes ir pilno namuko  4u.gif

na ka viskas mums gerai, sirdute plaka, pagal laika atitinkam, namelis tapo graziai apvalus. Aliarmas atsauktas, mamyte skrajoja padebesiais smile.gif. Dekui uz konsultacijas merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2015 06 20, 14:11)
na ka viskas mums gerai, sirdute plaka, pagal laika atitinkam, namelis tapo graziai apvalus. Aliarmas atsauktas, mamyte skrajoja padebesiais smile.gif. Dekui uz konsultacijas merginos  4u.gif

Labai smagu skaityti geras naujienas 4u.gif aukit ir stiprėkit
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2015 06 20, 14:11)
na ka viskas mums gerai, sirdute plaka, pagal laika atitinkam, namelis tapo graziai apvalus. Aliarmas atsauktas, mamyte skrajoja padebesiais smile.gif. Dekui uz konsultacijas merginos  4u.gif


thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos planuotojos ir prisiplanuvusios 4u.gif
Pas mane tokia situacija, paskutinės mm buvo gegužės 24d. Ciklas 29-31d. NT jau 06.22 vaiduokliavo, dabar jau ryškesnis. Vakar pasidariau hcg ir rodė 615 Iu/l, bet ginė dar nieko nemato..
Sakykit nuo kada pradeda matyti ir tas hcg vertinamas kaip apsivaisina kiaušinėlis ar kai implantuojasi į gimdą? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif As pas jus ateinu is skyrelio nesulaukancios gandro..metus bandau pastoti,, turejau 3 IUI, 1 IVF ir nieko verysad.gif
pagaliau birzelio 5 diena turejau su ovitreliu ovuliacija ir vel IUI. HCG padariau 17 DPO rode 41, po 3 dienu rode 151, siandien po 2 dienu cia jau bus rodo 262... man jau kaip ir turi buti 5 savaites,o ten skaiciukai tukstantines jau..o as vis su tokiais mazais.. gal velyva implantacija buvo kaip sako gydytojas.. ka tarsite? Viskas taaip ant ribos verysad.gif Turieciau dziaugtis,bet kazkodel yra tik nerimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deilija @ 2015 06 27, 16:37)
Sveikos planuotojos ir prisiplanuvusios  4u.gif
Pas mane tokia situacija, paskutinės mm buvo gegužės 24d. Ciklas 29-31d. NT jau 06.22 vaiduokliavo, dabar jau ryškesnis. Vakar pasidariau hcg ir rodė 615 Iu/l, bet ginė dar nieko nemato..
Sakykit nuo kada pradeda matyti ir tas hcg vertinamas kaip apsivaisina kiaušinėlis ar kai implantuojasi į gimdą?  g.gif

Dar mažytis nėštumas, svarbu jokių laisvų vandenų nematė, po savaitės turėtų matytis vaginalinės echo metu ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Foksiuke @ 2015 06 27, 19:03)
Sveikos  4u.gif  As pas jus ateinu is skyrelio nesulaukancios gandro..metus bandau pastoti,, turejau 3 IUI, 1 IVF ir nieko  verysad.gif 
pagaliau birzelio 5 diena turejau su ovitreliu ovuliacija ir vel IUI. HCG padariau 17 DPO rode 41, po 3 dienu rode 151, siandien po 2 dienu cia jau bus rodo 262... man jau kaip ir turi buti 5 savaites,o ten skaiciukai tukstantines jau..o as vis su tokiais mazais.. gal velyva implantacija buvo kaip sako gydytojas.. ka tarsite? Viskas taaip ant ribos  verysad.gif  Turieciau dziaugtis,bet kazkodel yra tik nerimas  unsure.gif

Taip bus visą nestuke.gif vienos baimės veja kitas, linkiu, kad nei vienos nepasiteisintų 4u.gif tavo skaičiukai neatrodokkritiniai, gal tiesiog lėtai auga
Atsakyti
[quote=Ziezdre,2015 06 27, 17:42]
Dar mažytis nėštumas, svarbu jokių laisvų vandenų nematė, po savaitės turėtų matytis vaginalinės echo metu ax.gif 4u.gif
Papildyta:
Nematė jokių vandenų, tik išvešėjusi gleivinė, pirmas kartas po ilgų bandymų tai labai neramu...
Atsakyti
QUOTE(Foksiuke @ 2015 06 27, 19:03)
Sveikos  4u.gif  As pas jus ateinu is skyrelio nesulaukancios gandro..metus bandau pastoti,, turejau 3 IUI, 1 IVF ir nieko  verysad.gif 
pagaliau birzelio 5 diena turejau su ovitreliu ovuliacija ir vel IUI. HCG padariau 17 DPO rode 41, po 3 dienu rode 151, siandien po 2 dienu cia jau bus rodo 262... man jau kaip ir turi buti 5 savaites,o ten skaiciukai tukstantines jau..o as vis su tokiais mazais.. gal velyva implantacija buvo kaip sako gydytojas.. ka tarsite? Viskas taaip ant ribos  verysad.gif  Turieciau dziaugtis,bet kazkodel yra tik nerimas  unsure.gif


Tvarkingai auga Ir tas yra svarbiausia. Man zunima maziausio HCG sekmes istorija kai buvo 2,4 ir tai buvo 14dpo.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 06 27, 21:05)
Tvarkingai auga Ir tas yra svarbiausia. Man zunima maziausio HCG sekmes istorija kai buvo 2,4 ir tai buvo 14dpo.


Tikiuosi ir as busiu sekmingas pvz su neaukstu hcg ir laiminga pabaiga ir nauju lietuvos pilieciu ar piliete po 9 menesiu wub.gif
Atsakyti