Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

Labas rytas drinks_cheers.gif na, mano kraujo rezultatai bus tik pirmadieni po pietu wink.gif cia prisiskaitinejau visko, ir toks klausimas iskilo - iki keliu savaiciu tie kraujo tyrimai gali nusakyt nestuma laika apytiksliai? Nes kiek skaiciau veliau jau jie pradeda mazet? Ir tada gali but beprasmiska darytis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 23, 05:42)
Labas rytas drinks_cheers.gif  na, mano kraujo rezultatai bus tik pirmadieni po pietu wink.gif cia prisiskaitinejau visko, ir toks klausimas iskilo - iki keliu savaiciu tie kraujo tyrimai gali nusakyt nestuma laika apytiksliai? Nes kiek skaiciau veliau jau jie pradeda mazet? Ir tada gali but beprasmiska darytis wink.gif

Labas, savaites labai apytiksliai galima pasakyti, jos pradeda mazeti tik nuo 12 savaites kazkur, o tiksliausiai pasakytu echoskopija.
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 05 23, 10:29)
Labas, savaites labai apytiksliai galima pasakyti, jos pradeda mazeti tik nuo 12 savaites kazkur, o tiksliausiai pasakytu echoskopija.

Na stai o man siandien ivyko baisisusia. Pradejau labai kraujuoti tokiais kresuliais dideliais, taigi leliuko jau nebebus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 23, 12:37)
Na stai o man siandien ivyko baisisusia. Pradejau labai kraujuoti tokiais kresuliais dideliais, taigi leliuko jau nebebus sad.gif

Uzjauciu labai 4u.gif Kartu laukiau visu tavo tyrimu, tad tikiuosi, kad jei tai ir yra tai, ko nelaukia nei viena nestuke.gif issivalys svariai ir nereikes jokios intervencijos. Bet gal dar ne viskas prarasta. Paskambink i ligonine, gal ka patars 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal dar ne viskas prarasta del zirniuko? unsure.gif
As tik atejus pas ginekologe prasiau echoskopijos, o ji sako kad kenkia ji, mes moterys biski kas iskart echoskopija... sako nepamirskit kad cia leliuko svitinimas ir tai kenkia... tai kraujo tyrima pasidariau wink.gif pirmadieni gal apziures ginekologe ant kedes... nes man kazkokia kvaila nuojauta kad man tikrai ne 5 savaites o daugiau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 23, 14:28)
Gal dar ne viskas prarasta del zirniuko?  unsure.gif
As tik atejus pas ginekologe prasiau echoskopijos, o ji sako kad kenkia ji, mes moterys biski kas iskart echoskopija... sako nepamirskit kad cia leliuko svitinimas ir tai kenkia... tai kraujo tyrima pasidariau wink.gif pirmadieni gal apziures ginekologe ant kedes... nes man kazkokia kvaila nuojauta kad man tikrai ne 5 savaites o daugiau  nestuke.gif

Vaginaline echoskopija ar is vidaus apziura sutinku, kad gali ir kiek pakenkt, nors ir tai pacio vaisiaus ar jo vandenu neciupineji. Bet apie svitinima tai juk ne rentgeno spinduliai, kiek skaiciau, tai prie mitu priskiriama sita teorija.
Tai is HCG galesi daugiau maziau spresti, o siaip geriausiai pasakytu echoskopija. Nustatyti nestumo tikslesne trukme labai svarbu ir del lygiai 12 savaite atliekamo sprando rauksles matavimo del Dauno Sindromo.
Atsakyti
Tai va norisi viska issiaiskint... as suprasciau jei pas mane butu tipine situacija... bet kai kalbam apie tai kas gerdama KT as pastojau, tai cia butu per daug paprassta pagal paskutines mmm skaiciuoti nestumo dydi... as taip galvoju wink.gif o ir siaip neramu ar viskas gerai, nes nuo savaitgalio pas mane pilvelis lb burbuliuoja, toks jausmas kad tuos burbuliukus jauciu. O ir dar visokiu pozymiu. Na reikes pirmadieni ginekologe prispausti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 23, 14:43)
Tai va norisi viska issiaiskint... as suprasciau jei pas mane butu tipine situacija... bet kai kalbam apie tai kas gerdama KT as pastojau, tai cia butu per daug paprassta pagal paskutines mmm skaiciuoti nestumo dydi... as taip galvoju wink.gif o ir siaip neramu ar viskas gerai, nes nuo savaitgalio pas mane pilvelis lb burbuliuoja, toks jausmas kad tuos burbuliukus jauciu. O ir dar visokiu pozymiu. Na reikes pirmadieni ginekologe prispausti wink.gif

Gal tik tingi zaist ginekologe ar taupo biudzeta valstybes ir del to atsisako echo daryt, http://www.echoskopi...tiesa-ir-mitai/

Pilvelis burbuliuojantis eina kartu su nestumo pradzia, visada daugiau pucia ji, del to nestumo pradzioje daznai atrodo, kad jau ir pilvas uzaugo, nors realiai tik duju prisikaupe blush2.gif


Atsakyti
Tai kad as pas ja buvau privaciai nes mano poliklinikoj gibekologe atostogauja.... sakau mokesiu uz viska, man ir konsultacija ir kraujo tyrimas kainavo wink.gif bet ji buvo priea echoskopa sako nenoriu pakenkt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 23, 17:17)
Tai kad as pas ja buvau privaciai nes mano poliklinikoj gibekologe atostogauja.... sakau mokesiu uz viska, man ir konsultacija ir kraujo tyrimas kainavo wink.gif bet ji buvo priea echoskopa sako nenoriu pakenkt wink.gif

Kam pakenkti ji nenori? Gi net nežino, ar nėštumas yra. Žinant Jūsų situaciją (kad geriat KT ir testas teigiamas) kaip tik turėjo padaryti echo ir patikrinti situaciją.
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 05 23, 14:44)
Uzjauciu labai 4u.gif Kartu laukiau visu tavo tyrimu, tad tikiuosi, kad jei tai ir yra tai, ko nelaukia nei viena  nestuke.gif issivalys svariai ir nereikes jokios intervencijos. Bet gal dar ne viskas prarasta. Paskambink i ligonine, gal ka patars 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Atvaziavau i ligonine, sulasino laseline, suleido vaistus ir dave 3 tabl.isgerti, kad viskas greiciau ivyktu, bet tas kraujavimas nemaniau jog toks didelis gali buti, o ir tie kresuliai siaubas.
Atsakyti
Na ji taip ramiai sako na jei testai teigiami tai laukiates vqdinas.. pirmadieni matysiu ka sakys, eisiu pas ja kad pakomentuotu kraujo tyrimu atsakyma wink.gif siandien jau kazka jauciu.. dirbt reikia, stovimas darbas tai kartais viskas sukasi... wink.gif vandens atsigeriu ir praeina... ir toks kaip nepykinimas o blogulys, tolimas tolimas pykinimas wink.gif
Atsakyti