Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

Pievava svarbu, kad eitu ryskyn, tai svarbiausias rodiklis, kad viskas gerai.

Del to HCG - pakartoti galesiu tik birzelio pradzioje, dabar neturiu kaip iki laboratorijos nuvaziuoti (ji kitame mieste). O rimti gydytoju veiksmai - valymas? Baisu man net pagalvot, nes gi tas nestumas toks mazas buvo, jo ne nesimate, jau du menesiai tuoj bus praeje, visiem daktaram viskas grazu, menesinem sergu doh.gif O jei butu del vezinio susirgimo manau butu laikesi aukstesni skaiciukai (kritimas pradzioje buvo)...

Ligonineje beje buvau, bet jie HCG nedare, pas juos ten irgi slapimo testai su juostelemis - pasake, kad abejotinas tas testas, vadinasi labiau neigiamas, nei teigiamas, ir issiunte namo doh.gif Jei dar syki nueisiu jauciu pas psichiatrus nusius biggrin.gif
Atsakyti
2008- galit paieskot HCG temoje SM vyko "HCG detektyvas"- vienai moteriai HCG tai augo tai krito, tai vel kiek paaugdavo- vel krito- ir taip nepamenu, apie 4 sav, skaiciai buvo nedideli, apie 250, paskui nepamenu, bet irgi nedaug. Galiausiai padare lapara, nes prasidejo pilvo skausmai- pasirodo kad embrionas vystosi prisitvirtines kazkur pilvo ertmeje- puikus grazus embrionas, nepaisant mazu skaiciu atitinkantis savo 8 savaites. Zodziu, nenulinis HCG "nuo sventos dvasios" nebuna- reikia kartot ir jei ne 0- ziuret kas yra. Pirmiausiai tikrai atmest negimdinio tikimybe. Negimdinio skausmai gali uzeiti lb staiga ir buti tokie stiprus kad prarandama samone arba negali pajudet kokiu keliu metru iki telefono butina isitikint kad negimdinio tikrai nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 21 gegužės 2015 - 06:18
Labas rytas,
Na ką, einu ir aš šiandien tų kraujo tyrimų darytis, žiūresiu kiek laiko tie skaičiukai parodys... wub.gif labai nekantrauju... 4u.gif
Atsakyti
Mergiona man gydytojai tvirtina, kad negimdini nestuma, kaip ir gimdini, galima matyti tik kai HCG siekia virs 1000 (jau nepamenu tikslaus rodmens). Mano atveju jis ne 50 neturetu siekti pagal testo blankuma, todel jie sako, kad net neverta ziureti (privaciai visus kiausintakius istikrino ir nieko nerado). Dazniausiai tokie HCG likuciai buna, kai placentos audinys iki galo neissivalo ir atliekamas valymas, bet jei HCG ir taip, labai vezliskai, bet krenta, gal dar galima tiketis, kad nukris savaime... Na po 10 dienu turesiu galimybe pasidaryt HCG, gal tada bus aiskiau.

Jita o tau geru skaiciuku!
Atsakyti
QUOTE(Berenikė @ 2015 05 21, 09:07)
Mergiona man gydytojai tvirtina, kad negimdini nestuma, kaip ir gimdini, galima matyti tik kai HCG siekia virs 1000 (jau nepamenu tikslaus rodmens). Mano atveju jis ne 50 neturetu siekti pagal testo blankuma, todel jie sako, kad net neverta ziureti (privaciai visus kiausintakius istikrino ir nieko nerado). Dazniausiai tokie HCG likuciai buna, kai placentos audinys iki galo neissivalo ir atliekamas valymas, bet jei HCG ir taip, labai vezliskai, bet krenta, gal dar galima tiketis, kad nukris savaime... Na po 10 dienu turesiu galimybe pasidaryt HCG, gal tada bus aiskiau.

Jita o tau geru skaiciuku!

Keisk tada savo gydytoja, mano buvo iki mazdaug 400 tepakile, kad pamatytu vandeninga puslele kiausintaky, tada atliko laparoskopija, pamate, kad tikrai ten ir buvo vaisius su savo visais vandenimis ir kraujais ir tt. Tad kiekvienas juodulys gali buti ir tai ko nenori 4u.gif
atradau,
Sausio 25d didesni skausmai
Sausio 26d pradejo teplioti
Pirmas teigiamas testas sausio 27
Sausio 30d gausus kraujavimas
Vasario 2d 46 hcg
Vasario 5d 62 hcg
Vasario 7d 97 hcg
Vasario 9d 189 hcg
Vasario 11d 257 hcg
Vasario 12d laporaskopija ir desinio kiausintakio pasalinimas, pasalino 2 cm dydzio jau uzaugusia puslele, jokiu skausmu nejauciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziezdre: 21 gegužės 2015 - 10:39
QUOTE(Berenikė @ 2015 05 21, 11:07)
Mergiona man gydytojai tvirtina, kad negimdini nestuma, kaip ir gimdini, galima matyti tik kai HCG siekia virs 1000 (jau nepamenu tikslaus rodmens). Mano atveju jis ne 50 neturetu siekti pagal testo blankuma, todel jie sako, kad net neverta ziureti (privaciai visus kiausintakius istikrino ir nieko nerado). Dazniausiai tokie HCG likuciai buna, kai placentos audinys iki galo neissivalo ir atliekamas valymas, bet jei HCG ir taip, labai vezliskai, bet krenta, gal dar galima tiketis, kad nukris savaime... Na po 10 dienu turesiu galimybe pasidaryt HCG, gal tada bus aiskiau.


taip, iki 900-1000 nesimato, bet jei nekrenta iki nulio, o dar blogiau nors nedaug bet auga- reikia ieskot, tai daroma laparos metu, ne echo. Is testo blankumo as neburciau, man testas vaiduokliavo per pati HCG auksciausia lygi- 8 sav- nusipirkau spec tam kad viena "grazu" turet, nevaiduokliska... na ne visai vaiduoklis, bet ir ryskios antros linijos nebuvo. Pasidarykit HCG dar kai tik bus galimybe 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ziezdre oho, o echo nemate tos 2 cm pusleles? blink.gif Gydytojo keisti cia neiseina, nes su tokiais atvejais galima kreiptis nebent i priimamaji, ten jau buvau du kartus, gavau ats., kad viskas gerai, privatus tik patvirtino tai... 2 privatus.

Tavo atveju HCG augo, bet per letai, tai ir yra pagrindinis bruozas negimdinio...

HCG pasidarysiu, nors jau kaip neurotike kokia jauciuos, kai tiek daktaru aplink liepe nusiraminti ir kad viskas gerai, o as cia bedu ieskau doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Berenikė @ 2015 05 21, 11:23)
Ziezdre oho, o echo nemate tos 2 cm pusleles?  blink.gif Gydytojo keisti cia neiseina, nes su tokiais atvejais galima kreiptis nebent i priimamaji, ten jau buvau du kartus, gavau ats., kad viskas gerai, privatus tik patvirtino tai... 2 privatus.

Tavo atveju HCG augo, bet per letai, tai ir yra pagrindinis bruozas negimdinio...

HCG pasidarysiu, nors jau kaip neurotike kokia jauciuos, kai tiek daktaru aplink liepe nusiraminti ir kad viskas gerai, o as cia bedu ieskau  doh.gif


Echo mate tik kad yra laisvu vandenu ir juoduliu ten kur ju neturetu buti.

O tu HCG kartojai ar tik karta darei?

Atsakyti
Ziezdre HCG kartojau du kartus, pirmas buvo 235, o po dvieju dienu, 308 miu, bet skirtingos laboratorijos, tai gydytojai liepe vertinti kaip toki pati rezultata. Kita savaite grizau i ligonine pakartoti HCG, bet jie sako pirma padarom slapimo tyrima - pries savaite jis rode teigiama rezultata, o tada buvo “abejotinas“, tada jie pasake, kad HCG daryti nebera prasmes ir viskas. Buvo cia beveik pries menesi. Ta pacia savaite ir antra juostele NT eme blukti.

Echo privaciai man atliko 3D, viska labai ilgai ir issamiai ziurejo ir jokiu laisvu vandenu ar pakitimu nepastebejo, dabar va berods jau antros menesines po persileidimo prasideda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Berenikė: 21 gegužės 2015 - 13:22
jei rezultatas priklausytu nuo laboratorijos ir dar taip stipriai tai visi tyrimai butu beprasmiai unsure.gif
Papildyta:
O jus tikrai nestumo testus darot? (durnai skamba klausimas, bet SM buvo mada su ovuliacijos testais testuotis)
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 21, 12:29)
O jus tikrai nestumo testus darot? (durnai skamba klausimas, bet SM buvo mada su ovuliacijos testais testuotis)


Ziauriai kietas klausimas thumbup.gif Tikrai kokioj graikijoj, kur neaisku kas parasyta ant pakuotes gali daug kartu teigiama rezultata isvysti thumbup.gif Tik praeitu ir visi 9 menesiai, o kaip beibio nebutu taip nebutu biggrin.gif
Atsakyti
Nestumo, nestumo biggrin.gif Buvau ovuliacijos pagadinus, tai rode ryskius II, taip buna, kai HCG padidejes.

Zodziu, lauksiu kol kas, tikesiuos geriausio, t.y. kad tas HCG savaime nukris.
Atsakyti