Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

QUOTE(Berenikė @ 2015 05 20, 09:02)
Sveikos,

blaskausi cia is temos i tema, ieskodama kokio patarimo ar nuraminimo. Nescia jau nebesu - tiesa sakant jokie daktarai jokio nestumo ir nemate, menesines buvo kaip buve, tik HCG buvo uzkiles iki 300 (dariausi viduryje ciklo).  Kadangi testai neryskejo, daktarai nusprende HCG nekartoti ir diagnozavo persileidima. Bet nuo to laiko jau praejo pusantro menesio, o testai vis vaiduokliuoja... Is to sprendziu, kad HCG arba labai letai krenta arba laikosi. Pas gydytojus buvau, apziurejo, sako viskas svaru, grazu, nera jokiu uzuominu apie buvusi nestuma, gaminasi folikulai... Esu ne LT, HCG daro tik kitame mieste ir neturiu galimybes vazinet ir kartot, tuo labiau, kad malonumas brangus... I LT grisiu tik po menesio.

Zodziu, norejau paklausti, ar yra mergaiciu, kuriom po ankstyvo  persileidimo HCG laikesi ilgai ir paskui savaime susitvarke? Kiek laiko testukai dar vaiduokliavo?

Man po operacijos, kada pašalino nėštumą dvi savaites dar buvo matomos II.
Cia mergaites turi daugiau patirties http://www.supermama...;#entry69065454
Atsakyti
Aciu, mergaites,

Veziai tie ir mane gasdina, bet pas mane skaiciukai bus labai mazi. Pries menesi buvo 235 miu ir testai buvo gana ryskus, o dabar 10 miu jautrumo testas vaiduokliuoja, tai speju iki kokio 30 bus... Ir tepliojau menesi, kazkas vis tiek vyko, tai bandau nesigasdinti... Pas musu planiukes jau prie 80 buna labai ryskus, o mano va koks vaiduoklis... Toks jau kokias tris savaites kabo.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Berenikė: 20 gegužės 2015 - 10:51
QUOTE(Berenikė @ 2015 05 20, 10:48)
Aciu, mergaites,

Veziai tie ir mane gasdina, bet pas mane skaiciukai bus labai mazi. Pries menesi buvo 235 miu ir testai buvo gana ryskus, o dabar 10 miu jautrumo testas vaiduokliuoja, tai speju iki kokio 30 bus... Ir tepliojau menesi, kazkas vis tiek vyko, tai bandau nesigasdinti  g.gif



Nesigąsdinkit, jeigu žiūrėjo su echo būtų matę ką nors mirksiukas.gif bet pasitikrinti vistiek verta.
Matyt labai priklauso tas mažėjimas nuo nėštumo dydžio, mano abu iki 6 sav. buvo, tai gal todėl greitai nebeliko hormono.
Atsakyti
Rose Prick mano nestumui net nezinau kiek buvo, bet mm atejo laiku, turejau normalu kraujavima, kelios savaites po mm dare echo - jeigu butu viskas normaliai, butu mate 7-8 savaiciu nestuma, bet mate normalu cikla su ovuliuoti pasiruosiusiu folikulu, jokiu net zymiu, kad nestumo buta... O tas HCG taip ir kaba... Belieka laukti dar menesi iki LT daktaru, cia jau tiek pinigine pritustinau ir vis tiek nezinia...
Atsakyti
Na stai gavau tyrimu atsakymus, siandien 3298, tai jei nuo ketvirt
510.6 tai gaunasi visai gerai,si savaite 6 eina. O tu tyrimu kur dariausi pirmad. Visai neskaitau, nes buvo tikra nesamone.
Atsakyti
QUOTE(Berenikė @ 2015 05 20, 11:48)
Aciu, mergaites,

Veziai tie ir mane gasdina, bet pas mane skaiciukai bus labai mazi. Pries menesi buvo 235 miu ir testai buvo gana ryskus, o dabar 10 miu jautrumo testas vaiduokliuoja, tai speju iki kokio 30 bus... Ir tepliojau menesi, kazkas vis tiek vyko, tai bandau nesigasdinti... Pas musu planiukes jau prie 80 buna labai ryskus, o mano va koks vaiduoklis... Toks jau kokias tris savaites kabo.

user posted image


Mano nuomone butinai turit pakartuot HCG ir jei ne 0 butinai reukalaut rimtu gydytoju veiksmu.
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 20, 15:43)
Na stai gavau tyrimu atsakymus, siandien 3298, tai jei nuo ketvirt
510.6 tai gaunasi visai gerai,si savaite 6 eina. O tu tyrimu kur dariausi pirmad. Visai neskaitau, nes buvo tikra nesamone.

Sveikinu 4u.gif 4u.gif
manau pirmadienį užmiršo prieky 1prirašyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 20, 16:43)
Na stai gavau tyrimu atsakymus, siandien 3298, tai jei nuo ketvirt
510.6 tai gaunasi visai gerai,si savaite 6 eina. O tu tyrimu kur dariausi pirmad. Visai neskaitau, nes buvo tikra nesamone.


Smagu, kad viskas gerai thumbup.gif kuri laborotorija čia taip prigrybavo?
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 20, 18:48)
Smagu, kad viskas gerai thumbup.gif  kuri laborotorija  čia taip prigrybavo?

Antejoj, cia kaip reikiant man uzgrybavo. Ir kiek dar nervu kainavo.
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 05 20, 17:58)
Sveikinu 4u.gif  4u.gif
manau pirmadienį užmiršo prieky 1prirašyt ax.gif

drinks_cheers.gif lb panasu

Sveikinu ir as 4u.gif
Atsakyti
Patyrusios – patarkit!
Mėnesinės vėluoja 15 dienų jau, o testai tik vaiduokliauja (dariausi jau kokis šešis...). Ar turiu sunerimti? Kodėl neryški antra juostelė... mano ciklas ilgas, gal vėlyva ov buvo?..
Atsakyti
QUOTE(Pievava @ 2015 05 20, 18:19)
Patyrusios – patarkit!
Mėnesinės vėluoja 15 dienų jau, o testai tik vaiduokliauja (dariausi jau kokis šešis...). Ar turiu sunerimti? Kodėl neryški antra juostelė... mano ciklas ilgas, gal vėlyva ov buvo?..

Gal ciklas issireguliavo, jei vaiduokliauja, tai turetu ir buti 4u.gif
Geriausiai eitu pasakyti is HCG tyrimu dvieju ir juos palyginus.
Atsakyti