Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

[quote=rutaute,2015 05 15, 10:35]
[quote=Rose Prick,2015 05 14, 20:27]
Pagal aukščiau pateiktą skaičiuoklę lyg ir normalu
Siandien man nestumo simptomai pasireiske visu pajegumu, taip pykina, jog net vanduo neskanus. O apie kvapus tai viska uzuodziu smile.gif Cia taip buna nuo to hcg kilimo?
[/quote]

Kiek skaičiau- simptomai stiprėja kylant HCG, tai džiaukitės- viskas taip, kaip ir turi būti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 14, 18:27)
Pagal aukščiau pateiktą skaičiuoklę lyg ir normalu  mirksiukas.gif

Vadinasi laukiam geriausio 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, na stai as jau po daktaro, puslytes dar nemate, bet kazkoks seselis lyg ir yra. Sake atvaziuoti po savaites. Kaireje kiausideje didelis geltonkunis, o ir progesteronas sake jog geras. Klausiau del negimdinio, tai sake jog neturetu buti nes progesteronas didelis.
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 16, 13:40)
Laba diena, na stai as jau po daktaro, puslytes dar nemate, bet kazkoks seselis lyg ir yra. Sake atvaziuoti po savaites. Kaireje kiausideje didelis geltonkunis, o ir progesteronas sake jog geras. Klausiau del negimdinio, tai sake jog neturetu buti nes progesteronas didelis.


thumbup.gif

vat-vat, iki maziausiai 900 nesimato paprastai, kaip galejo Rose Prick pamatyt prie tokiu skaiciu man stebuklas. Bet svarbu kad viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 16, 14:02)
thumbup.gif

vat-vat, iki maziausiai 900 nesimato paprastai, kaip galejo Rose Prick pamatyt prie tokiu skaiciu man stebuklas. Bet svarbu kad viskas gerai  thumbup.gif

Siandien pasidariau hcg tai nuo ketvirtadienio 510.60 paaugo iki 1000 o ir progesteronas iki 71 nukrito. Plius persalimas uzklupo nezinau ka ir daryti. Pas daktara tik kita antradieni.
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 18, 14:43)
Siandien pasidariau hcg tai nuo ketvirtadienio 510.60 paaugo iki 1000 o ir progesteronas iki 71 nukrito. Plius persalimas uzklupo nezinau ka ir daryti. Pas daktara tik kita antradieni.

Lygiai 1000?
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 05 18, 17:55)
Lygiai 1000?

user posted image

Pasiskambinau i labaratorija nes kazkaip keistai tas man 1000 atrodo, tai jie padare tyrima ne skiedimo budu, rytoj sake atsius tikslu atsakyma, kaip manau tai cia turetu reiksti daugiau nei 1000, bet ko tas prg cia man pakrito? nesuprantu? O buvo 87,46
Gal buve kam toks atvejis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutaute: 18 gegužės 2015 - 17:00
QUOTE(rutaute @ 2015 05 18, 15:57)
user posted image

Pasiskambinau i labaratorija nes kazkaip keistai tas man 1000 atrodo, tai jie padare tyrima ne skiedimo budu, rytoj sake atsius tikslu atsakyma, kaip manau tai cia turetu reiksti daugiau nei 1000, bet ko tas prg cia man pakrito? nesuprantu? O buvo 87,46
Gal buve kam toks atvejis?


HCG turėtų būti apie 2000, dėl to ir paklausiau, o apie prg nesu skaičiusi ar domėjusis, tai negaliu patarti 4u.gif Bet 1 trimestui skaičiukas kaip ir tinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 05 19, 11:39)
HCG turėtų būti apie 2000, dėl to ir paklausiau, o apie prg nesu skaičiusi ar domėjusis, tai negaliu patarti 4u.gif Bet 1 trimestui skaičiukas kaip ir tinka rolleyes.gif

Gavau siandieninius atsakymus. Tai is vakarykscio >1000 gavosi 719 nors is to pacio kraujo daryta, nieko nesuprantu. Kazkokia mistika sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 19, 12:44)
Gavau siandieninius atsakymus. Tai is vakarykscio >1000 gavosi 719 nors is to pacio kraujo daryta, nieko nesuprantu. Kazkokia mistika sad.gif

Skambink gal savo gydytojai, kad pakomentuotu ir apziuretu 4u.gif Tikiuosi, kad laboratorijoje sumaise rezultatus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

blaskausi cia is temos i tema, ieskodama kokio patarimo ar nuraminimo. Nescia jau nebesu - tiesa sakant jokie daktarai jokio nestumo ir nemate, menesines buvo kaip buve, tik HCG buvo uzkiles iki 300 (dariausi viduryje ciklo). Kadangi testai neryskejo, daktarai nusprende HCG nekartoti ir diagnozavo persileidima. Bet nuo to laiko jau praejo pusantro menesio, o testai vis vaiduokliuoja... Is to sprendziu, kad HCG arba labai letai krenta arba laikosi. Pas gydytojus buvau, apziurejo, sako viskas svaru, grazu, nera jokiu uzuominu apie buvusi nestuma, gaminasi folikulai... Esu ne LT, HCG daro tik kitame mieste ir neturiu galimybes vazinet ir kartot, tuo labiau, kad malonumas brangus... I LT grisiu tik po menesio.

Zodziu, norejau paklausti, ar yra mergaiciu, kuriom po ankstyvo persileidimo HCG laikesi ilgai ir paskui savaime susitvarke? Kiek laiko testukai dar vaiduokliavo?
Atsakyti
QUOTE(Berenikė @ 2015 05 20, 10:02)
Sveikos,

blaskausi cia is temos i tema, ieskodama kokio patarimo ar nuraminimo. Nescia jau nebesu - tiesa sakant jokie daktarai jokio nestumo ir nemate, menesines buvo kaip buve, tik HCG buvo uzkiles iki 300 (dariausi viduryje ciklo).  Kadangi testai neryskejo, daktarai nusprende HCG nekartoti ir diagnozavo persileidima. Bet nuo to laiko jau praejo pusantro menesio, o testai vis vaiduokliuoja... Is to sprendziu, kad HCG arba labai letai krenta arba laikosi. Pas gydytojus buvau, apziurejo, sako viskas svaru, grazu, nera jokiu uzuominu apie buvusi nestuma, gaminasi folikulai... Esu ne LT, HCG daro tik kitame mieste ir neturiu galimybes vazinet ir kartot, tuo labiau, kad malonumas brangus... I LT grisiu tik po menesio.

Zodziu, norejau paklausti, ar yra mergaiciu, kuriom po ankstyvo  persileidimo HCG laikesi ilgai ir paskui savaime susitvarke? Kiek laiko testukai dar vaiduokliavo?



Labas,

man po abiejų persileidimų HCG nukrito labai greitai, tiesa aš tyrimo nedariau, bet dvi dienos po kraujavimo- testai jau būdavo be jokių vaiduoklių, neigiami.

Kažkada esu skaičiusi, kad HCG gali didėti ir ne dėl nėštumo, bet dėl kažkokios ligos ar pan.


Va ką radau:

Padidėjimas:

Nėštumas-pagrindinis laboratorinis rodiklis
Padidėjimas daugiau nei 100 000 IU/l (arba nuolatinis didėjimas po 14 nėštumo savaitės) – choriokarcinomos požymis
Vidurinio nėštumo trimestro eigoje gali būti susijęs su vaisiaus vystymosi sutrikimais
Germinatyviniai, lytinių liaukuų navikai ar jų metastazės

http://medicinapract...tropinas-hcg-2/
Atsakyti