Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

QUOTE(Mergiona @ 2015 05 13, 15:03)
naturaliste, pvz.  Ar bendrai mano kad ner ko vaistais palaikyt jaunos moters nestumu jei nera N+1 persileidimo istorijos ar keliu metu nepastojimo. Dar yra versija kad dirbtinis (na, su vaistais gaunamas PRG) realiai neturi itakos sekmingam isnesiojimui (ta prasme gerk-negerk nepasisavina).

Na pagalvosiu ir apie tai, nors aš turėjus du persileidimus, gydytoja todėl ir liepė iškart tyrimus darytis, kalbėjom apie tai, kad gali prireikti vaistų (čia ne iš manęs tas išėjo), tad dėl požiūrio kaip ir neabejoju, bet jeigu išeis- tikrai pasikalbėsiu kodėl neskiria vaistų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 13, 15:13)
Na pagalvosiu ir apie tai, nors aš turėjus du persileidimus, gydytoja todėl ir liepė iškart tyrimus darytis, kalbėjom apie tai, kad gali prireikti vaistų (čia ne iš manęs tas išėjo), tad dėl požiūrio kaip ir neabejoju, bet jeigu išeis- tikrai pasikalbėsiu kodėl neskiria vaistų  g.gif



Na ką buvau pas gydytoją pažiūrėjo tą geltonkūnį, ir žirniuką jau parodė blush2.gif dar buvo kita gydytoja atėjus, pasitarė ir visgi davė man dupho. Geltonkūnis mažesnis negu turėtų būti (apie tai jokio supratimo neturiu), dabar gersiu ir lauksiu kito susitikimo. Pažadėjau gydytojai daugiau tyrimų nebesidaryti blush2.gif bet nėštumo testus du nusipirkau, ligonio nieks neišgydys... blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 13, 21:09)
Na ką buvau pas gydytoją pažiūrėjo tą geltonkūnį, ir žirniuką jau parodė blush2.gif  dar buvo kita gydytoja atėjus, pasitarė ir visgi davė man dupho. Geltonkūnis mažesnis negu turėtų būti (apie tai jokio supratimo neturiu), dabar gersiu ir lauksiu kito susitikimo. Pažadėjau gydytojai daugiau tyrimų nebesidaryti  blush2.gif bet nėštumo testus du nusipirkau, ligonio nieks neišgydys...  blush2.gif  doh.gif

Jau ir zirniuka pamate, taip anksti? Didziausi sveikinimai aukit aukit aukit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 13, 20:13)
Jau ir zirniuka pamate, taip anksti? Didziausi sveikinimai aukit aukit aukit smile.gif


Pamatė, ir man parodė, bet aš kaip suprantu tai ten dar tik pūslytė, žirniukas kažkur jos viduje blush2.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 13, 21:25)
Pamatė, ir man parodė, bet aš kaip suprantu tai ten dar tik pūslytė, žirniukas kažkur jos viduje  blush2.gif

ačiū  4u.gif

O kiek jusu pilveliui laiko?
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 13, 21:09)
Na ką buvau pas gydytoją pažiūrėjo tą geltonkūnį, ir žirniuką jau parodė blush2.gif  dar buvo kita gydytoja atėjus, pasitarė ir visgi davė man dupho. Geltonkūnis mažesnis negu turėtų būti (apie tai jokio supratimo neturiu), dabar gersiu ir lauksiu kito susitikimo. Pažadėjau gydytojai daugiau tyrimų nebesidaryti  blush2.gif bet nėštumo testus du nusipirkau, ligonio nieks neišgydys...  blush2.gif  doh.gif


thumbup.gif ir saunu kad Diufo dave.
Atsakyti
Pagal mmm butu 5 savaites, bet mano ciklas ilgas tai as manau kad apie keturias, gydytoja sake, kad 3.5. neaišku tiksliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 13, 21:45)
Pagal mmm butu 5 savaites, bet mano ciklas ilgas tai as manau kad apie keturias, gydytoja sake, kad 3.5.  neaišku tiksliai  g.gif

Antrad. Buvo hcg 296,30 o suandien 510,60 ne per mazai paaugo?
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 14, 15:00)
Antrad. Buvo  hcg 296,30 o suandien 510,60  ne per mazai paaugo?

Kiek dienų po ovuliavijos? Ar tuo pačiu metu imtas kraujas? Šiaip yra internete skaičiuoklės http://www.babymed.c.../hcg-calculator
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 05 14, 19:33)
Kiek dienų po ovuliavijos? Ar tuo pačiu metu imtas kraujas? Šiaip yra internete skaičiuoklės http://www.babymed.c.../hcg-calculator

Po O manyciau 17 ar 18 diena gautusi, tyrimas imtas tuo paciu laiki
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 14, 18:43)
Po O manyciau 17 ar 18 diena gautusi, tyrimas imtas tuo paciu laiki



Pagal aukščiau pateiktą skaičiuoklę lyg ir normalu mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Rose Prick,2015 05 14, 20:27]
Pagal aukščiau pateiktą skaičiuoklę lyg ir normalu
Siandien man nestumo simptomai pasireiske visu pajegumu, taip pykina, jog net vanduo neskanus. O apie kvapus tai viska uzuodziu smile.gif Cia taip buna nuo to hcg kilimo?
Atsakyti