Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

laba diena, ar galetumete paaiskinti mano hcg? Gaunasi taip jog mano c.d yra 32, o po Ovuliacijos manyciau kokia 16c.d HCG 296,30 PRG 87,46
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 13, 09:16)
laba diena, ar galetumete paaiskinti mano hcg?  Gaunasi taip jog mano c.d yra 32, o po Ovuliacijos manyciau kokia 16c.d HCG 296,30  PRG 87,46


eee, tai o ka cia aiskint? unsure.gif Sveikinu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 13, 09:58)
eee, tai o ka cia aiskint?  unsure.gif Sveikinu  nestuke.gif

Tiesiog bijau, jog nera per mazi skaiciukai sad.gif Nes pries puse metu turejau persileidima, tai dabar bailiuke pasidariau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 13, 08:00)
Tiesiog bijau, jog nera per mazi skaiciukai sad.gif Nes pries puse metu turejau persileidima, tai dabar bailiuke pasidariau sad.gif

Nuostabiai puikus skaiciukai, graziai aukit 4u.gif
Atsakyti
rutaute, manau viskas gerai mirksiukas.gif Kokie progesterono matavimo vienetai?

Aš šiandien vėl dariausi, tai HCG 149- auga puikiai ax.gif Progesteronas nukrito iki 25,4 unsure.gif vėl skambinau gydytojai- vėl nuramino. Bet jei išeis šiandien įsiprašysiu apžiūrai, nu neturiu ramybės nors tu ką doh.gif iki echo dar dvi savaitės, tai nenoriu taip kas antrą dieną važinėt tyrimų darytis- irgi daug nervų kainuoja kol atsakymo sulauki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 13, 14:12)
rutaute,  manau viskas gerai  mirksiukas.gif Kokie progesterono matavimo vienetai?

Aš šiandien vėl dariausi, tai HCG 149- auga puikiai  ax.gif Progesteronas nukrito iki 25,4  unsure.gif vėl skambinau gydytojai- vėl nuramino. Bet jei išeis šiandien įsiprašysiu apžiūrai, nu neturiu ramybės nors tu ką  doh.gif iki echo dar dvi savaitės, tai nenoriu taip kas antrą dieną važinėt tyrimų darytis- irgi daug nervų kainuoja kol atsakymo sulauki  doh.gif


tai o ka ta apziura duos? Echo galima pamatyt, geriausiu vaginaliniu, mini-mini taskuti nuo HCG apie 1000 tik. unsure.gif

del PRG as arba paklausciau antros nuomones arba pradeciau vartot ka nors nekalto, pvz Diufa savavaliskai, man mano ramus nervai svarbiausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 13, 13:06)
tai o ka ta apziura duos? Echo galima pamatyt, geriausiu vaginaliniu, mini-mini taskuti nuo HCG apie 1000 tik.  unsure.gif

del PRG as arba paklausciau antros nuomones arba pradeciau vartot ka nors nekalto, pvz Diufa savavaliskai, man mano ramus nervai svarbiausia  biggrin.gif

Echo ir dabar matytu, man apie 300 hcg buvo kai pamate, tik kad isitvirtines buvo kiausintaky doh.gif Beje su visais vandenim aplink ir tt susidare didesnis rutulelis ax.gif o už savaitės jau ir jos hcg bus iki 1000 paaugęs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 13, 14:06)
tai o ka ta apziura duos? Echo galima pamatyt, geriausiu vaginaliniu, mini-mini taskuti nuo HCG apie 1000 tik.  unsure.gif

del PRG as arba paklausciau antros nuomones arba pradeciau vartot ka nors nekalto, pvz Diufa savavaliskai, man mano ramus nervai svarbiausia  biggrin.gif


Kažką kalbėjo apie geltonkūnį- jį kažkaip žiūri. Savavališkai tikrai nepradėsiu- visgi vaistai, o dar hormonai... unsure.gif Šiaip jei išeis apsilankyt bent pakalbėsiu- gi ne veltui tų vaistų neskiria, turi kažkokia priežastis būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 13, 15:20)
Kažką kalbėjo apie geltonkūnį- jį kažkaip žiūri. Savavališkai tikrai nepradėsiu- visgi vaistai, o dar hormonai... unsure.gif Šiaip jei išeis apsilankyt bent pakalbėsiu- gi ne veltui tų vaistų neskiria, turi kažkokia priežastis būti  g.gif


na, nebent nervu nuraminimui, kas is to paziurejimo...

del "neskiria" tai gali buti priezastys, nesusijusios su jusu nestumu. bet paklaust visada sveika.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 13, 14:38)

del "neskiria" tai gali buti priezastys, nesusijusios su jusu nestumu. bet paklaust visada sveika.



ką norite pasakyti g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 13, 14:12)
rutaute,  manau viskas gerai  mirksiukas.gif Kokie progesterono matavimo vienetai?

Aš šiandien vėl dariausi, tai HCG 149- auga puikiai  ax.gif Progesteronas nukrito iki 25,4  unsure.gif vėl skambinau gydytojai- vėl nuramino. Bet jei išeis šiandien įsiprašysiu apžiūrai, nu neturiu ramybės nors tu ką  doh.gif iki echo dar dvi savaitės, tai nenoriu taip kas antrą dieną važinėt tyrimų darytis- irgi daug nervų kainuoja kol atsakymo sulauki  doh.gif

Normos
0.67-4.45 folikuline faze
14.12-89.14 ovuliacine f.
10.62-81.28 liuteinine f.
0.21- 2.32 postmenopauze
35.68-286.2 I trimestras
81.25- 284.29 II trimestras
153.91- 1343.55 III trimestras

Suprantu kaip tau neramu, as tai pat jaudinuosi jog tik viskas butu gerai, nes turiu daug skaudzios patirties smile.gif bet su siki sirdis sako jog bus viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 13, 15:48)
ką norite pasakyti  g.gif  blush2.gif


naturaliste, pvz. Ar bendrai mano kad ner ko vaistais palaikyt jaunos moters nestumu jei nera N+1 persileidimo istorijos ar keliu metu nepastojimo. Dar yra versija kad dirbtinis (na, su vaistais gaunamas PRG) realiai neturi itakos sekmingam isnesiojimui (ta prasme gerk-negerk nepasisavina).
Atsakyti