Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

Kaip 9dpo superiniai skaiciukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 08, 13:58)
Kaip 9dpo superiniai skaiciukai  thumbup.gif



Jei būčiau tiksliai nustačius- būtų ramu, o dabar tik pagal pamaudimus ir išskyrų kiekį aš čia sprendžiu, galėjo ji turbūt bet kada būti blush2.gif
Atsakyti
atsinešu geras žinias 4u.gif

progesteronas nuo 27,5 padidėjo iki 29,8
HCG nuo 8,87 iki 20

lauksiu pirmadienio su nekantrumu, taip tikiuosi kad viskas ok bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 09, 10:01)
atsinešu geras žinias  4u.gif

progesteronas nuo 27,5 padidėjo iki 29,8
HCG nuo 8,87 iki 20

lauksiu pirmadienio su nekantrumu, taip tikiuosi kad viskas ok bus  blush2.gif

Nuostabus skaiciukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 09, 13:01)
atsinešu geras žinias  4u.gif

progesteronas nuo 27,5 padidėjo iki 29,8
HCG nuo 8,87 iki 20

lauksiu pirmadienio su nekantrumu, taip tikiuosi kad viskas ok bus  blush2.gif


thumbup.gif thumbup.gif nuostabus skaiciai ir dziaugiuosi kad pakartojot nieko nelaukdama- tikrai turesit ramesni savaitgali kas vaikiukui tik i gera wub.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif tikrai ramiau jaučiuosi, gal viskas gerai eisis, nes skaičiai tai labai nudžiugino blush2.gif
Atsakyti
Ateinu su dar vienai skaičiukais 4u.gif

HCG šiandien jau 60, progesteronas nukrito iki 26,1, bet kalbėjau su gydytoja- sakė viskas gerai, tai dabar lauksiu vizito, gal dėl šventos ramybės dar kitą savaitę tyrimus pasidarysiu g.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dėl HCG tai labai laiminga blush2.gif nu bet tas progesteronas nepatinka man doh.gif pusė interneto išnaršiau ieškodama ir lygindama normas, bet gal čia pati pradžia- pakils dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 11, 14:01)
Dėl HCG tai labai laiminga  blush2.gif nu bet tas progesteronas nepatinka man  doh.gif pusė interneto išnaršiau ieškodama ir lygindama normas, bet gal čia pati pradžia- pakils dar  g.gif


na, jusu gydytoja pasake kad gerai... bet kodel nepaprasius papildomo? Zalos jokios, jums ramiau...
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 11, 15:06)
na, jusu gydytoja pasake kad gerai... bet kodel nepaprasius papildomo? Zalos jokios, jums ramiau...


Aš specialiai paklausiau ar papildomai nereikia, nes mane neramina tas skaičius- ji patvirtino, kad viskas gerai. Turbūt teks apsiraminti su savo baimėmis, nes gydytojos kompetencija abejoti neturiu pagrindo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 11, 16:15)
Aš specialiai paklausiau ar papildomai nereikia, nes mane neramina tas skaičius- ji patvirtino, kad viskas gerai. Turbūt teks apsiraminti su savo baimėmis, nes gydytojos kompetencija abejoti neturiu pagrindo smile.gif


na tai gerai thumbup.gif HCG graziai auga, tas svarbiausia wub.gif
Atsakyti