Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

Cia pati nestumo pradzia, kad esate nescia dabar- vienareiksmiskai, ir visai gali buti kad viskas bus gerai, mano HCG buvo 9.36 kai po O jau buvo 12d. (cia tiksliai zinoma). O jums gydytoja nenori skirt papildomo PRG? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 08, 09:53)
Cia pati nestumo pradzia, kad esate nescia dabar- vienareiksmiskai, ir visai gali buti kad viskas bus gerai, mano HCG buvo 9.36 kai po O jau buvo 12d. (cia tiksliai zinoma). O jums gydytoja nenori skirt papildomo PRG?  g.gif


gydytoja liepė pamačius II pasidaryti tyrimus, po 3 d pakartoti ir tada jau žiūrės ką reikia skirti, bet jau matau, kad jei iki pirmadienio viskas ok bus ir nors kiek augs- be progesterono neapseisiu.

kol kas tik aspiriną geriu, nes įtariamas AFS.

anksčiau ciklo viduryje daryti progesterono tyrimai ok būdavo, tai profilktiškai ir neskyrė nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rose Prick: 08 gegužės 2015 - 10:02
Jei jauciates gerai ir pilvo nemaudzia (ar maudzia vos-vos juntamai)- tai gerai, o jei pamaudzia- pakiaulinciau PRG nelaukiant pirm.
Atsakyti
kad lyg ir gerai jaučiuosi, vakar dar lyg buvo maudimas silpnas kaip prieš mm, bet šiandien viskas ok smile.gif

dar normas internete panaršius radau, kad nėra jau taip baisu, realiai ir nuo labarotorijos min. normų tik keliais vnt. atsileika. Gaila, kad sekmadienį niekur negalėsiu pasidaryti tyrimų, ilgas laukimo savaitgalis laukia doh.gif


bet kodėl laboratorija pateikia, kad nėštumas patvirtinamas tik nuo 30 miu/ml g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rose Prick: 08 gegužės 2015 - 11:34
nes pradzioje trapu lb, normaliai, jei nesidaryt kraujo- tokio "pastojimo" net nepastebesi, milijonai moteru kas men persileidzia to nezinodamos- na, 1-2d uzsivelina mmm, o gali net ir neveluot, pakylo pora vienetu, vel nukrito, atejo mmm, nieks nieko nezino ir nesiparina.
Atsakyti
šiandien kaip tik pagalvojau- žmonės pamato teigiamą nėštumo testą, sulaukia kokios 7-8 savaitės tada pas gydytoją eina, o čia dėl kiekvienos dienos ir skaičiukų pergyventi reikia doh.gif kiek nervų ir nusivylimų kainuoja... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 08, 12:46)
šiandien kaip tik pagalvojau- žmonės pamato teigiamą nėštumo testą, sulaukia kokios 7-8 savaitės tada pas gydytoją eina, o čia dėl kiekvienos dienos ir skaičiukų pergyventi reikia  doh.gif kiek nervų ir nusivylimų kainuoja...  unsure.gif


bet atsiperka visi tie nervai wub.gif wub.gif soske.gif
Atsakyti
Tikiuosi ax.gif reikia apsišarvuoti kantrybe ir laukti pirmadienio cool.gif Nors aš visiška pesimistė, niekaip negaliu patikėti, kad gali pavykti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 05 08, 12:51)
Tikiuosi  ax.gif reikia apsišarvuoti kantrybe ir laukti pirmadienio  cool.gif Nors aš visiška pesimistė, niekaip negaliu patikėti, kad gali pavykti  doh.gif


niuuu, auksciau nosi mirksiukas.gif Kaip pan sake gydytojas (iskart po O, dar neturint JOKIO skaiciaus): "jus nescia moteris, jus neturit jaudintis".

P.S. geromeda rytoj dirba- pakartokyt HCG ir PRG- matysit ar auga, jei ka yra vaistine kur gali ismaldaut Diufo be recepto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 08 gegužės 2015 - 12:05
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 08, 11:58)
niuuu, auksciau nosi  mirksiukas.gif Kaip pan sake gydytojas (iskart po O, dar neturint JOKIO skaiciaus): "jus nescia moteris, jus neturit jaudintis".

P.S. geromeda rytoj dirba- pakartokyt HCG ir PRG- matysit ar auga, jei ka  yra vaistine kur gali ismaldaut Diufo be recepto  ax.gif


O aš sakau, kad patikėsiu tik kai rankose laikysiu blush2.gif

Ne Vilniuje gyvenu, sudėtinga savaitgalį atvažiuoti, bet jei turėsiu kokių blogų įtarimų- jaučiu teks važiuoti, nors planavau savaitgalį su testais dar pažaisti.

Patikslinkit HCG per parą turi padvigubėti, o kaip PRG? Jis gi nesikeičia taip greitai g.gif
Atsakyti
HCG turi dvigubet per dvi paras, tai jei rytoj bus kokie 11-12 jau gerai, o PGR- svarbu kad nemazetu, gerai kad nors kiek pakiltu.

Geromeda savaitgali iki 13 val, tai bent kokia 10-11 reikia jau nusileist krauja.
Atsakyti
Aš matyt išvis per anksti tą tyrimą pasidariau, dabar ramiai gyvent negalėsiu- ginė sakė- būk protinga išlauk bent matomų dviejų II, o aš vos šešėlius pamačius kraują pridaviau doh.gif Bet dabar jau visai neramu, tie skaičiukai tokie maži, o jau 32 ciklo diena, turbūt teks bandyti rytoj spėti dėl šventos ramybės, nes nuprotėsiu visai. Visą dieną dirbti negaliu doh.gif
Atsakyti