Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

Sveiki, neseniai užsiregistarvau šiame puslapyje ir pamaniau paklausiu jūsų nuomonės smile.gif
Esu nėščia 12 sav. Ir visos mano bėdos prasidėjo maždaug prieš dvi savaites. Maždaug buvau 10,5 sav. nėščia kai darbe pamačiau kraujingų išsskyrų. Tačiau nebuvo jokių skausmų. Žinoma išsigandau, išsiprašiau iš darbo ir bėgau pas šeimos daktarę. Kadangi gyvenu ne Lietuvoje. Čia yra įprasta, kad šeimos daktarė tvarko visus reikalus ir duoda siuntimus tolesniems reikalams. smile.gif Tada ji man liepė pasidaryti hcg tyrimą ir pakartotį jį po poros dienų. Taip ir padariau. Tačiau sekančią dieną po kraujavimo užsiregistaravu ir ultragarsui privačiai, kadangi siuntimo ji man nedavė, o vis dėlto buvo neramu. Ultragarsą darė tiek vaginalinį tiek tą įprastą (nepamenu pavadinimo) blush2.gif. Ir ginekologė pasakė, kad viskas yra labai gerai, vaikutis buvo 4 cm dydžio, labai judrus. Ir ji, sakiusi, nesupranta kodėl pasirodė tos kraujingos išsyros. Tiesiog, kartais taip būna. Grįžau namo rami ir laiminga, pirmą kartą išgirdusi vaikelio širdies plakimą. smile.gif Taip pat sekančią dieną po ultragarso pasidariau tą antrąjį hcg tyrimą. Kito susitikimo su šeimos gydytoją metu ji pasakė, kad mano hcg truputį nukritęs, bet nuramino, kad tai gali būti matavimo klaida, nes jei kažkas būtų blogai būtų didesnins skirtumas tarp skaičių. Gaila, jokių dokumentų negavau, tiesiog ji man susakė žodžiu tuos skaičius. Tad dabar nelabai ir jų tiksliai pamenu. Kažkas apie 26 000 lyg ir buvo. Tačiau dėl viso pikto ji nusiuntė mane pasidaryti hcg kraujo tyrimo trečią kartą ir paskambino po poros dienų ir pranešė kad jis dar labiau nukrito ir kad man gresia persileidimas. Klausė ar dar kraujavau ar skaudėjo pilvą, tačiau jokių simptomų neturėjau. Galbūt ji įtarė, kad aš jau persileidau, bet to pati nepastebėjau doh.gif Tačiau, nemanau kad taip įmanoma 11 sav neštume. Kadangi ginekologė dariusi ultragarsą pabrėžė, kad jei kas nutiktų ir persileisčiau tai būtų daug skausmo ir daug kraujo. Dabar viskas kaip ir normaliai. Žinoma, po tokios žinios labai išsigandau ir paskyriau sau lovos rėžimą. verysad.gif Gydytoja sakė atsiųs man siuntimą pakartotinam ultragarsui, kurio vis dar laukiu. Rytoj turiu susitikimą su ja, tad kartu paprašysiu, visų kopijų su hcg kitimais ir siuntimo. Tad norėjau paklausti kas šiuo atveju būtų išsamesnis, hcg kraujo tyrimas ar ultragarsas. Kadangi niekaip negaliu pamiršti to pirmojo ultragarso, per kurį ji sakė kad viskas yra labai gerai. Apžiūrėjo ji ne tik vaisių bet ir gimdą ir sakė viskas tvarkoj! Tačiau kraujo tyrimas rodo visai ką kitą g.gif Skaičiau, kad hcg pasiekęs maksimumą turėtų pradėti nežymiai kristi. Tačiau, manau, man to maksimumo taip ir nepasėkė, o ir kristi turėtų pradėti nuo 14 sav. ar ne taip? Tačiau taip pat ir skaičiau, kad kiekviena moteris yra individuali ir kaikurios tiesiog negamina tiek daug to hormono kaip kitos. Esu labai pasimetus schmoll.gif Tai mūsų pirmas nėštumas, planuotas ir labai laukiamas. Juolab, kad jau įkopiau į tris mėnesiukus. blush2.gif Tad jei šis ultargarsas, kurį darysiuos parodys, kad viskas gerai, ar labai didelės reikšmės turės hcg kiekis kraujyje? Gal visą nėštumą ir turėsiu persileidimo pavojų. Nes dabar ir pajudėt daugiau bijau, kad tik nepervargčiau verysad.gif Labai jau daug prirašiau blush2.gif Tikiuosi viską supratote ir galėsite tiesiog pasakyti man savo nuomonę smile.gif Geros dienos smile.gif
Atsakyti
reikia paklaust google, bet kiek as atsimenu dbr maksimumas hcg buna 8-10 sav o paskui krenta, tai normalu kad krenta, jei nekristu butu padidinta Dauno sindromo rizika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 03 gegužės 2015 - 13:04
QUOTE(Šarlotė5 @ 2015 05 03, 13:01)
Sveiki, neseniai užsiregistarvau šiame puslapyje ir pamaniau paklausiu jūsų  nuomonės smile.gif
Esu nėščia 12 sav. Ir visos mano bėdos prasidėjo maždaug prieš dvi savaites. Maždaug buvau 10,5 sav. nėščia kai darbe pamačiau kraujingų išsskyrų. Tačiau nebuvo jokių skausmų. Žinoma išsigandau, išsiprašiau iš darbo ir bėgau pas šeimos daktarę. Kadangi gyvenu ne Lietuvoje. Čia yra įprasta, kad šeimos daktarė tvarko visus reikalus ir duoda siuntimus tolesniems reikalams.  smile.gif Tada ji man liepė pasidaryti hcg tyrimą ir pakartotį jį po poros dienų. Taip ir padariau. Tačiau sekančią dieną po kraujavimo užsiregistaravu ir ultragarsui privačiai, kadangi siuntimo ji man nedavė, o vis dėlto buvo neramu. Ultragarsą darė tiek vaginalinį tiek tą įprastą (nepamenu pavadinimo)  blush2.gif. Ir ginekologė pasakė, kad viskas yra labai gerai, vaikutis buvo 4 cm dydžio, labai judrus. Ir ji, sakiusi, nesupranta kodėl pasirodė tos kraujingos išsyros. Tiesiog, kartais taip būna. Grįžau namo rami ir laiminga, pirmą kartą išgirdusi vaikelio širdies plakimą.  smile.gif Taip pat sekančią dieną po ultragarso pasidariau tą antrąjį hcg tyrimą. Kito susitikimo su šeimos gydytoją metu ji pasakė, kad mano hcg truputį nukritęs, bet nuramino, kad tai gali būti matavimo klaida, nes jei kažkas būtų blogai būtų didesnins skirtumas tarp skaičių. Gaila, jokių dokumentų negavau, tiesiog ji man susakė žodžiu tuos skaičius. Tad dabar nelabai ir jų tiksliai pamenu. Kažkas apie 26 000 lyg ir buvo. Tačiau dėl viso pikto ji nusiuntė mane pasidaryti hcg kraujo tyrimo trečią kartą ir paskambino po poros dienų ir pranešė kad jis dar labiau nukrito ir kad man gresia persileidimas. Klausė ar dar kraujavau ar skaudėjo pilvą, tačiau jokių simptomų neturėjau. Galbūt ji įtarė, kad aš jau persileidau, bet to pati nepastebėjau  doh.gif Tačiau, nemanau kad taip įmanoma 11 sav neštume. Kadangi ginekologė dariusi ultragarsą pabrėžė, kad jei kas nutiktų ir persileisčiau tai būtų daug skausmo ir daug kraujo. Dabar viskas kaip ir normaliai. Žinoma, po tokios žinios labai išsigandau ir paskyriau sau lovos rėžimą.  verysad.gif Gydytoja sakė atsiųs man siuntimą pakartotinam ultragarsui, kurio vis dar laukiu. Rytoj turiu susitikimą su ja, tad kartu paprašysiu, visų kopijų su hcg kitimais ir siuntimo. Tad norėjau paklausti kas šiuo atveju būtų išsamesnis, hcg kraujo tyrimas ar ultragarsas. Kadangi niekaip negaliu pamiršti to pirmojo ultragarso, per kurį ji sakė kad viskas yra labai gerai. Apžiūrėjo ji ne tik vaisių bet ir gimdą ir sakė viskas tvarkoj! Tačiau kraujo tyrimas rodo visai ką kitą  g.gif Skaičiau, kad hcg pasiekęs maksimumą  turėtų pradėti nežymiai kristi. Tačiau, manau, man to maksimumo taip ir nepasėkė, o ir kristi turėtų pradėti nuo 14 sav. ar ne taip? Tačiau taip pat ir skaičiau, kad kiekviena moteris yra individuali ir kaikurios tiesiog negamina tiek daug to hormono kaip kitos. Esu labai pasimetus  schmoll.gif Tai mūsų pirmas nėštumas, planuotas ir labai laukiamas. Juolab, kad jau įkopiau į tris mėnesiukus.  blush2.gif Tad jei šis ultargarsas, kurį darysiuos parodys, kad viskas gerai, ar labai didelės reikšmės turės hcg kiekis kraujyje? Gal visą nėštumą ir turėsiu persileidimo pavojų. Nes dabar ir pajudėt daugiau bijau, kad tik nepervargčiau  verysad.gif Labai jau daug prirašiau  blush2.gif  Tikiuosi viską supratote ir galėsite tiesiog pasakyti man savo nuomonę  smile.gif Geros dienos  smile.gif


Sveika,as dariau hcg tyrima 7 sav del kraujavimo,po dvieju dienu kartojau ir skaiciai nedvigubejo. Po siu tyrimu buvau echo privacioj klinikoj,gydytoja pasake,kad hcg tokioj savaitej jau nebeaktualu daryti,nes jau nieko tikslaus neparodys.esu skaicius kad ir nuo 10 sav hcg krenta,taip kad manau svarbiausia pasikliauti dabar echoskopu.
Atsakyti
QUOTE(Egle86 @ 2015 05 03, 15:07)
Sveika,as dariau hcg tyrima 7 sav del kraujavimo,po dvieju dienu kartojau ir skaiciai nedvigubejo. Po siu tyrimu buvau echo privacioj klinikoj,gydytoja pasake,kad hcg tokioj savaitej jau nebeaktualu daryti,nes jau nieko tikslaus neparodys.esu skaicius kad ir nuo 10 sav hcg krenta,taip kad manau svarbiausia pasikliauti dabar echoskopu.


skaiciai turi dvigubeti tik pacioje pradzioje, kuo didesnis nestumas- tuo leciau auga, o paskui isvis krenta.
Atsakyti
Ačiū labai, merginos. Tikrai nuraminot smile.gif Gaila, internete pateikiama labai daug klaidingos informacijos. Buvau radusi ir kažkur, kad ir nuo 10 sav. pradeda kristi, Kitur nuo 14 sav. Šaip tikrinant su ta lentele, iš ribų neišeinu, berods. Tačiau kodėl mano ta gydytoja ereziją skleidžia..Aš nuo to laiko, kai ji man paskambino ir pasakė, kad man gresia persileidimas, vietos sau nerandu. Vargšas mano vaikelis turi stresuoti kartu su manim verysad.gif Na nieko, belieka, tik kliautis ultragarsu dabar. Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai nestuke.gif
Atsakyti
mano akim tikrai nesamone gydytoja liaptelejo unsure.gif kaip jums teisingai parase Egle, kai jau tiek laiko reikia remtis echo parodymais ir viskas. Juk jokiu pozymiu nera? Skauda pilva? Kraujojat daugiau? Juk ne. Reiskia viskas ramu, gal neisigilino gydytoja i situacija, HCG paprastai pradzioje daro, tada krenta tikrai = pabaiga. Ji nepagalvojo kad jums jau daug laiko. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Vakar turėjau ultragarsą. Sakė viskas yra gerai. Nėra jokių blogų požymių. Kraujavimą paaiškino, kad kartais taip būna ankstyvame nėštume, o hcg kritimą, kad jis ir turi pradėti kristi po kažkiek laiko. Vienu žodžiu viskas super ax.gif esam labai laimingi! 4u.gif Bet paminėjo, kad tos moterys kurios dažnai kraujuoja nėštumo metu, turi didesnę tikimybę gimdyti anksčiau laiko. Gali ir logiška g.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlotė5 @ 2015 05 05, 10:07)
Vakar turėjau ultragarsą. Sakė viskas yra gerai. Nėra jokių blogų požymių. Kraujavimą paaiškino, kad kartais taip būna ankstyvame nėštume, o hcg kritimą, kad jis ir turi pradėti kristi po kažkiek laiko. Vienu žodžiu viskas super  ax.gif esam labai laimingi!  4u.gif Bet paminėjo, kad tos moterys kurios dažnai kraujuoja nėštumo metu, turi didesnę tikimybę gimdyti anksčiau laiko. Gali ir logiška  g.gif


Dziaugiuosi kad viskas gerai!! Zinok man hcg pasiule 7 sav daryti santariskiu gimdyklos gydytoja,tai kaip ir turejo ismanyti,kad jau tokiu metu neberodo skaiciai nieko tikslaus,nes po to kreipiausi i privacia klinika,ir ten gydytoja pasake kad neverta buvo daryti tuos hcg.taip kad kiek gydytoju,tiek nuomoniu smile.gif svarbu echo rodo augima ir sirdeles plakima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlotė5 @ 2015 05 05, 07:07)
Vakar turėjau ultragarsą. Sakė viskas yra gerai. Nėra jokių blogų požymių. Kraujavimą paaiškino, kad kartais taip būna ankstyvame nėštume, o hcg kritimą, kad jis ir turi pradėti kristi po kažkiek laiko. Vienu žodžiu viskas super  ax.gif esam labai laimingi!  4u.gif Bet paminėjo, kad tos moterys kurios dažnai kraujuoja nėštumo metu, turi didesnę tikimybę gimdyti anksčiau laiko. Gali ir logiška  g.gif

Sveikinu su puikiomis žiniomis ir nestuke.gif aukit ir stiprėkit 4u.gif Gerai, kad panika išsisklaidė, bet dabar gali ramiai laukti ax.gif
Atsakyti
Ačiū už gražius palinkėjimus smile.gif Dabar jau galim gerą žinią pasakyti ir kitiems. Iki šiol truputį bijojom ax.gif Ištikrųjų kiek gydytojų tiek nuomonių. Ir negali iškart pasikliauti pirmąja išgirsta. Svarbu, kad dabar viskas gerai. 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

šiandien 32 ciklo diena, mėnesinės antra diena vėluoja, testuose matau neryškius vaiduoklius. Ovuliacijos diena pagal skaičiuokles turėjo būti prieš 15 dienų, nors aš lyg jaučiau prieš 9 dienas, tad čia aiškumo jokio nėra.
Pasidariau HCH ir progesteroną Geronmedoj. Progesteronas kaip suprantu mažas, į nėštumo rėmus neįsipaišo, bet taip gali būti, nes tyrimus darau gydytojos nurodymu, prieš tai du nėštumai buvo nesėkmingi). HCG kaip ir didesnis už 5, bet jų normos teigiamam nėštumo testui išgąsdino.
Bet kokiu atveju tyrimus pirmadienį kartosiu. Bet ar galiu turėti vilties, kad užkibo?

PRG Progesteronas (Immulite 2000) 27,5
Mot.: folikulinė fazė: 1,0 - 3,8 ;
ciklo vidurys: 1,5 - 5,5 nmol/l;
Mot.: liutealinės fazės vidurys: 19-76 ;
nėštumas: I tr.29,6 - 106;
II tr. 93,8 - 159 ;
III tr. 264- 509;
Vyrai: 0,86-2,9;
Vaikai: 1,1-9m.amžiaus: 0-4,1;
KONVERSIJA: nmol/l : 3,18 = ng/ml
nmol/l
HCG Žmogaus choriono gonadotropinas 8,87
(Immulite 2000)
Mot. : 0-5,3
Nėštumas: 1,3-2sav.: 16-156;
2-3 sav.: 101 - 4870;
3-4 sav.: 1110-31500;
4-5 sav.: 2560-82300;
5-6sav.: 23100-151000;
6-7sav.: 27300-233000;
7-11sav.: 20900-291000;
11-16sav.: 6140-103000;
16-21sav.: 4720-80100;
21-39sav.: 2700-78100 mIU/ml
Teigiamas nėštumo testas > 30,0 mIU/ml
Atsakyti