Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

Sveikos,

gal as ne visai cia, bet matau jus cia visos tu skaiciuku speces ax.gif . Gal kuri atsakytumete tai teigiamas ar neigiamas Hcg tyrimas, jeigu rezultatas 0,005 mlU/ml.

Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2015 03 05, 20:01)
Sveikos,

gal as ne visai cia, bet matau jus cia visos tu skaiciuku speces  ax.gif . Gal kuri atsakytumete tai teigiamas ar neigiamas Hcg tyrimas, jeigu rezultatas 0,005 mlU/ml.

Dekoju  4u.gif


neigiamas
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 03 05, 19:05)
Tikrai labai puikiai paaugo smile.gif Žinai, gal ovuliacija vėliau įvyko ir rytoj jau ir pas tave bus virš tūkstančio smile.gif O jei nori dar pasiskaičiuoti, aš visokių hcg calculator radau smile.gif

ovuliacijos tikslia data zinau rolleyes.gif pirmas hcg darytas apie 14 dienų po ovuliacijos smile.gif
Atsakyti
♠♠Ernesta♠b nėštumo hormono skaičiukas labai mažas, tad nesilauki 4u.gif

QUOTE(Ruslyte822 @ 2015 03 05, 17:34)
ovuliacijos tikslia data zinau rolleyes.gif pirmas hcg darytas apie 14 dienų po ovuliacijos  smile.gif

Tada tikrai nuostabiai puikiai tavo skaičiukai paaugo, taip ir toliau 4u.gif Sveikinu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 03 06, 18:36)

Tada tikrai nuostabiai puikiai tavo skaičiukai paaugo, taip ir toliau  4u.gif Sveikinu  nestuke.gif


aciukas clap.gif
Atsakyti
Sveikos,

9 dpo 7.25 HCG. 10 d. po Ovitrellio leidimosi (PRG 70.3). Jauciu galiu jau nurasyt si karta ? Nors testas pakankamai ryskiai teigiamas. As aisku cia ieskau ko nepametus, nes palaukus iki 14 dpo paaiskes viskas, ateis mm arba ne, bet taip kazkaip nesmagu ant sirdies... angel_sadangel.gif

http://public.fotki....7727205551.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Innamoratta: 31 kovo 2015 - 17:35
QUOTE(Innamoratta @ 2015 03 31, 18:33)
Sveikos,

9 dpo 7.25 HCG. 10 d. po Ovitrellio leidimosi (PRG 70.3). Jauciu galiu jau nurasyt si karta ? Nors testas pakankamai ryskiai teigiamas. As aisku cia ieskau ko nepametus, nes palaukus iki 14 dpo paaiskes viskas, ateis mm arba ne, bet taip kazkaip nesmagu ant sirdies... angel_sadangel.gif

http://public.fotki....7727205551.html


Sunku pasakyt, priklauso kokia doze HCG buvo suleista. Bet siaip, issiaiskint lb lengva- rytoj nuleiskit krauja dar karta- jei auga- valio. Jei vien pagal skaiciu ziuret- tai nurasyt si cikla tikrai anksti ir vilties yra, as turiu 7meti vaika su HCG 9,68 kuris buvo 12dpo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 31 kovo 2015 - 18:11
QUOTE(Innamoratta @ 2015 03 31, 18:33)
Sveikos,

9 dpo 7.25 HCG. 10 d. po Ovitrellio leidimosi (PRG 70.3). Jauciu galiu jau nurasyt si karta ? Nors testas pakankamai ryskiai teigiamas. As aisku cia ieskau ko nepametus, nes palaukus iki 14 dpo paaiskes viskas, ateis mm arba ne, bet taip kazkaip nesmagu ant sirdies... angel_sadangel.gif

http://public.fotki....7727205551.html


As dar nenurasyciau sio karto 4u.gif


Atsiprasau, kad taip ne visai i tema, bet koks tai nestumo testas, kad tokia ryskia juostele parodo prie 7 hcg? Kokios firmos, kur galima isigyti?

Forumietes, kur tokiu testu galima isigyti, kad parodytu labai ankstyva nestuma, iki 10 hcg? 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 03 31, 19:09)
Sunku pasakyt, priklauso kokia doze HCG buvo suleista. Bet siaip, issiaiskint lb lengva- rytoj nuleiskit krauja dar karta- jei auga- valio. Jei vien pagal skaiciu ziuret- tai nurasyt si cikla tikrai anksti ir vilties yra, as turiu 7meti vaika su HCG 9,68 kuris buvo 12dpo

Buvo leista 6500 TV. As su pirmu (sekmingu) nestumu 10 dpo turejau 78, su antru (nesivystanciu) 11 dpo 80.3 HCG, tai dabar kai pamaciau skaicius 9 dpo tik 7.25...aisku kaip bus taip...bet ta viltis gal kazkur dar slepiasi unsure.gif Bandysiu 4dieni pasidaryti dar karta testa, jei bus I tai viskas aisku, o jei ryskesnis, tada 5dieni priduosiu HCG dar karta.
Atsakyti
teoriskai nei vienas nerodo lotuliukas.gif praktiskai tokio pat ryskumo bruksniuka panasios isvaizdos testas man rode prie HCG 456... Kai HCG buvo 9,68 dariau 3 testus, du juostelinius, 1 kasetini- parode kasetinis po keliu val.
Atsakyti
QUOTE(noksta @ 2015 03 31, 19:23)
As dar nenurasyciau sio karto  4u.gif
Atsiprasau, kad taip ne visai i tema, bet koks tai nestumo testas, kad tokia ryskia juostele parodo prie 7 hcg? Kokios firmos, kur galima isigyti?

Forumietes, kur tokiu testu galima isigyti, kad parodytu labai ankstyva nestuma, iki 10 hcg?  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Cia Benu vaistines testas. Na, mane tas ir nustebino, kad testas rysku pakankamai, ne toks vaiduoklis, kad ten galva kraipyt, o HCG tik 7.25 sad.gif Testas yra 25 miu jautrumo, o rodo ryskiai 7.25..kazkokia nesamone smile.gif geriau gal kaip tik tokio nepirkti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2015 03 31, 19:25)
teoriskai nei vienas nerodo  lotuliukas.gif praktiskai tokio pat ryskumo bruksniuka panasios isvaizdos testas man rode prie HCG 456... Kai HCG buvo 9,68 dariau 3 testus, du juostelinius, 1 kasetini- parode kasetinis po keliu val.


O man parode po 5 min...cirkai biski, ane ? doh.gif as net pamasciau, kad gal laboratorija ne ten kableli padejo smile.gif nes jei butu 72.5 tai kaip ir sutaptu ir su dpo man ir su savijauta ir su testu, paskambinau si ryta pasiteirauti, sako, ne mes klaidu nedarom smile.gif tai itariu, kad cia testas bus koks susibrokaves...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Innamoratta: 31 kovo 2015 - 18:32
QUOTE(Mergiona @ 2015 03 31, 19:25)
teoriskai nei vienas nerodo  lotuliukas.gif praktiskai tokio pat ryskumo bruksniuka panasios isvaizdos testas man rode prie HCG 456... Kai HCG buvo 9,68 dariau 3 testus, du juostelinius, 1 kasetini- parode kasetinis po keliu val.


tai nea, kad ryskiai tai ir nesitikiu, bet kad nors vaiduokli, kad ir veliau... tada jau galima ir hcg pasidaryti...

nors, tiesa, buna tokiu testu, pvz Violos, po valandos parode vaiduokli, o hcg - maziau uz 0. Violos testu niekam nerekomenduociau...
Papildyta:
QUOTE(Innamoratta @ 2015 03 31, 19:27)
Cia Benu vaistines testas. Na, mane tas ir nustebino, kad testas rysku pakankamai, ne toks vaiduoklis, kad ten galva kraipyt, o HCG tik 7.25 sad.gif Testas yra 25 miu jautrumo, o rodo ryskiai 7.25..kazkokia nesamone smile.gif geriau gal kaip tik tokio nepirkti smile.gif


Aciu 4u.gif O gal vis tik... laboratorija kazka supainiojo
Atsakyti