Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

QUOTE(~Lilija~ @ 2015 02 19, 09:08)
Sveikos merginos. Turiu toki klausimeli - uzvakar (12 dpo) buvo nukritusi BT iki 36,6, buvo be galo bloga, maude pilva, skaudejo krutine. Vakar BT staigiai pakylo - 39,9, pilvas bei krutine siek tiek maziau jautesi, nakti pasidariau testa - parode nerysku vaiduokli. Siandien ryte vel pasidariau ta pati testa - vaiduoklis yra, bet blankesnis nei buvo vakar nakti, dabar gavau HCG atsakymus - 21,9. Ar gali buti, kad ivyko velyva implantacija ir todel HCG toks mazas? ar kazkas tai yra negerai? sad.gif lyg ir logiska, jeigu uzvakar ivyko implantacija, tai per dvi dienas tik tiek spejo pakilt, taciau ramybes neduoda tas rytinis blankesnis testas. Ka Jus manot? aciu.

Po poros dienų kartok hcg ir bus aišku 4u.gif linkiu, kad rezultatai džiugintų wub.gif o testai man augant hcg vėliau ryškėjo nei prieš tai dieną. Svarbu, kad jie rodo thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras, SMietės.

Gal galėtumėte pakomentuoti HCG tyrimo rezultatą? Prieš porą dienų pasidariau šį tyrimą ir atsakymas 4029,00 mIU/ml. Laboratorijoje atsakymą interpretavo, jog 7 sav. nėštumas. Ar toks skaičius nėra per mažas?
Atsakyti
QUOTE(forever_strange @ 2015 02 19, 19:34)
Labas vakaras, SMietės.

Gal galėtumėte pakomentuoti HCG tyrimo rezultatą? Prieš porą dienų pasidariau šį tyrimą ir atsakymas 4029,00 mIU/ml. Laboratorijoje atsakymą interpretavo, jog 7 sav. nėštumas. Ar toks skaičius nėra per mažas?

Jei laboratorija sako, kad savo atsakymo rezultatu jūs atitinkate 7savaites, tai kodėl dvejoti..?

https://www.google.l...ved=0CAgQ_AUoAQ

https://www.google.l...t...93&ie=UTF-8
Atsakyti
Nu va pasidariau pries ejima pas gyd.dar karta tyrimus:

Gavau jau atsakymus:
HCG 10 000 > IU/L
Progesteronas 46,840 ng/ml

Jei viskas gerai, jau augimo ziuret nebereiks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgera @ 2015 02 19, 20:45)
Nu va pasidariau pries ejima pas gyd.dar karta tyrimus:

Gavau jau atsakymus:
HCG 10 000 > IU/L
Progesteronas 46,840 ng/ml

Jei viskas gerai, jau augimo ziuret nebereiks  thumbup.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle86 @ 2015 02 18, 16:07)
Dotty pranesk rezultatus,man 8 dpo hcg nerodo,bet dar turiu vilties  rolleyes.gif

na vat 14DPO neigiamas irgi išliko... Tikiuos kitas kartas bus sėkmingas.
Atsakyti
Smilgera dabar jau mažais žingsneliais ir į priekį 4u.gif
Dotty lauksim kitos O 4u.gif ir tikimės be mmm wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, noreciau patarimo,

HCG dariausi 02 28 buvo 107, 03 04 buvo 740, ar uztenka augimo? Ar normalu smile.gif Kazkaip pas visas tukstanciais. Pas mane 5 savaiteles
Atsakyti
QUOTE(Ruslyte822 @ 2015 03 05, 13:36)
Sveikutes, noreciau patarimo,

HCG dariausi  02 28 buvo 107, 03 04 buvo 740, ar uztenka augimo? Ar normalu smile.gif Kazkaip pas visas tukstanciais. Pas mane 5 savaiteles

Sveikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 03 05, 14:45)


Aciu 4u.gif Tai kaip suprantu viskas tvarkoje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruslyte822 @ 2015 03 05, 13:48)
Aciu  4u.gif  Tai kaip suprantu viskas tvarkoje?  smile.gif

Manau taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruslyte822 @ 2015 03 05, 11:48)
Aciu  4u.gif  Tai kaip suprantu viskas tvarkoje?  smile.gif

Tikrai labai puikiai paaugo smile.gif Žinai, gal ovuliacija vėliau įvyko ir rytoj jau ir pas tave bus virš tūkstančio smile.gif O jei nori dar pasiskaičiuoti, aš visokių hcg calculator radau smile.gif
Atsakyti