Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

QUOTE(svelnute @ 2014 11 21, 20:55)
Kažkur 13 po ovuliacijos. Hm... na dvykukų giminėje lyg neturime. Tiesiog taip staigiai padidėjo...


identiski nepaveldimi... nzn, svarbu auga tas hcg siai akimirkai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 11 21, 20:32)
identiski nepaveldimi... nzn, svarbu auga tas hcg siai akimirkai  4u.gif


Dėkui, stebėsiu toliau.


Atsakyti
Laba diena, būsimos mamytės, noriu pasidžiaugti smile.gif gal metai svajojau apie mažiuką, su draugu, kaip ir visi jauni zmones gyvename aktyvų lytinį gyvenimą, tačiau kaip nieko, taip nieko... Mėnesinės mano pakankamai nereguliarios, tad dienas skaičiuoti sunku.. Visada, nuo pat pirmų lytinių santykių, prieš artėjant mm pasidarydavau porą testukų, tiesiog, kad žinoti jog susisirgsiu. Geras pusmetis kai testus dariausi su viltimi jog - nesusirgsiu.. Vakar, po darbo pasidariau testuką - nustebau, nes vaiduokliukų nebuvau "radusi", pasidariau dar 3, ir visi rodo tą patį. Dar vienas testas ryte - teigiamas! Iškart apsirengiau ir į diagnostikos centrą kraujo tyrimo darytis, ir ką jūs manot? Prieš pusvalandį gavau laišką su HCG skaičiuku 435 smile.gif Tai kaip suprantu, man kažkur trečia savaitė, taip?
Kadangi žinių tokiais klausimais neturiu, tad Mielosios, kreipiuosi į Jus. Kada keliauti pas gydytoją? Dar laukti ar jau ruoštis? Taip pat, labai prašau parekomenduokite gerą privatų gydytoją, kuris pilnai prižiūrėtų pilną nėštumo terminą (Vilniuje). Ar begt kokių vitaminų pirkt? Ką valgyt? Kike miegot? Gelbėkit!:)
Atsakyti
Patarciau gyvent biggrin.gif Meskauskiene VK mano amzina meile wub.gif wub.gif eiti patarciau ne anksciau 8 sav
Atsakyti
Folio rūgštį galite pradėt gert
Atsakyti
Sveikinu, Irute! Kaip smagu ir gera matyti kaip nuoširdžiai džiaugiatės ir, kad jums pavyko pastoti pagaliau! :-) Na kiek žinau sunkiai nešioti nieko neturėtumėte ir sportuoti intensyviai ne.
Atsakyti
QUOTE(irute.v @ 2014 12 04, 12:02)
Laba diena, būsimos mamytės, noriu pasidžiaugti smile.gif gal metai svajojau apie mažiuką, su draugu, kaip ir visi jauni zmones gyvename aktyvų lytinį gyvenimą, tačiau kaip nieko, taip nieko... Mėnesinės mano pakankamai nereguliarios, tad dienas skaičiuoti sunku.. Visada, nuo pat pirmų lytinių santykių,  prieš artėjant mm pasidarydavau porą testukų, tiesiog, kad žinoti jog susisirgsiu. Geras pusmetis kai testus dariausi su viltimi jog - nesusirgsiu.. Vakar, po darbo pasidariau testuką - nustebau, nes vaiduokliukų nebuvau "radusi", pasidariau dar 3, ir visi rodo tą patį. Dar vienas testas ryte - teigiamas! Iškart apsirengiau ir į diagnostikos centrą kraujo tyrimo darytis, ir ką jūs manot? Prieš pusvalandį gavau laišką su HCG skaičiuku 435 smile.gif Tai kaip suprantu, man kažkur trečia savaitė, taip?
Kadangi žinių tokiais klausimais neturiu, tad Mielosios, kreipiuosi į Jus. Kada keliauti pas gydytoją? Dar laukti ar jau ruoštis? Taip pat, labai prašau parekomenduokite gerą privatų gydytoją, kuris pilnai prižiūrėtų pilną nėštumo terminą (Vilniuje). Ar begt kokių vitaminų pirkt? Ką valgyt? Kike miegot? Gelbėkit!:)

Nepatarciau nieko gerti tol, kol nepateksite pas gydytojus........Na o valgytti, tai siulyciau pereiti prie nesciuju dietos....Pilnas internetas informacijos, pasiskaitinekite...Folio rugstis yra gerai, bet as negalejau jos gerti, nes buvau alergiska...
Tiesa, kiek kainuoja kraujo tyrimai, nes itariu, kad vel nestuke.gif, o mano maziukui tik 6 menesiai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mia66505: 07 gruodžio 2014 - 14:23
Sveikos smile.gif
Parašysiu ir aš savo skaičiukus. Buvom kelionėj ir pasirodo gryžom jau ne trise, o keturiese. Aišku nulėkiau ir HCG pasidaryti su PRG, nes su pirmu vaikučiu buvo žemas ir gėriau vaistus.
Taigi 5sav - HCG 2288 PRG 42,58
6sav - HCG 21303 PRG 77,58
Jei viskas ir toliau bus gerai 8 sav registruosiuos pas ginę smile.gif
Sėkmės visoms laukiančioms mažiukų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankara: 16 gruodžio 2014 - 15:28
QUOTE(Ankara @ 2014 12 16, 15:27)
Sveikos smile.gif
Parašysiu ir aš savo skaičiukus. Buvom kelionėj ir pasirodo gryžom jau ne trise, o keturiese. Aišku nulėkiau ir HCG pasidaryti su PRG, nes su pirmu vaikučiu buvo žemas ir gėriau vaistus.
Taigi 5sav - HCG 2288 PRG 42,58
        6sav - HCG 21303 PRG 77,58
Jei viskas ir toliau bus gerai 8 sav registruosiuos pas ginę smile.gif
Sėkmės visoms laukiančioms mažiukų  4u.gif

Bet HCG 6 savaite mazesnis negu 5 savaite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2014 12 16, 19:09)
Bet HCG 6 savaite mazesnis negu 5 savaite g.gif


nea, skaičiukų daugiau mirksiukas.gif va progesteronas galėtų būt ir didesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2014 12 16, 20:48)
nea, skaičiukų daugiau  mirksiukas.gif va progesteronas galėtų būt ir didesnis  g.gif

Aha apsizioplinau 4u.gif
Atsakyti
galit pakomentuot ? unsure.gif kazkur 13 -14 DPO gavau ats... hcg 85,5 miu o prg 82 nmol.. ar cia gerai? unsure.gif
Atsakyti