Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(Uodegyte @ 2014 02 25, 14:40)


AAAAČČČIŪŪŪŪ!!!!! 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ieškau šio paveikslo schemos. Skaičiau, kad vienoje schemoje apie 50 spalvų, kitoje apie 80. Noriu geros schemos smile.gif
user posted image
Atsakyti
laba panos,

atrodo pilnas internetas tu metriku batuku,bet niekur nerandu normalios schemutes pilnos... kursu roziniais arba melynais kaspineliais ax.gif buciau LABAI DEKINGA!
Atsakyti
Laba diena, gal kuri turit issisaugojusios rafaelio angeliuku schemute? Labai labai buciau dekinga!
Aciu
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
Kažkodėl vistiek maži įsikelia g.gif atsiųskit savo e-mail man į až, persiųsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrulia: 01 kovo 2014 - 17:41
QUOTE(zuzanele @ 2014 02 25, 17:34)
Ieškau šio paveikslo schemos. Skaičiau, kad vienoje schemoje apie 50 spalvų, kitoje apie 80. Noriu geros schemos smile.gif
user posted image

Aš irgi norėčiau šio paveikslo schemos
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2014 02 03, 22:43)
Sveikos merginos, gal kas turite rozines magnolijos (ar kazkokios kitokios i ja panasios geles schema) panasios i sia:
user posted image
na tokios dideles nereikia bet kazko panasaus  ax.gif

as dar karta kreipiuosi del magnoliju, pasirodo man reiketu butent tokios schemos, gal kuri turite ar kazkur matete, pasiulytam psl ziurejau bet neradau sios schemos tik kazkuri is osinka forumieciu siuvineja ji, turi rinkini, parasiau jei, bet atsakymo nesulaukiu, sakau gal kuri pagelbesit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2014 03 06, 22:08)
as dar karta kreipiuosi del magnoliju, pasirodo man reiketu butent tokios schemos, gal kuri turite ar kazkur matete, pasiulytam psl ziurejau bet neradau sios schemos tik kazkuri is osinka forumieciu siuvineja ji, turi rinkini, parasiau jei, bet atsakymo nesulaukiu, sakau gal kuri pagelbesit ax.gif

niekas jum sios schemos neatsius nes tai ispiestas audinys,pirkit rinkini is kinieciu http://ru.aliexpress...oss-stitch.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 07 kovo 2014 - 22:07
QUOTE(yume @ 2014 02 18, 20:11)
Nežinau, kieno dizainas, bet gal ekspertės supras apie ką aš, esu mačiusi paveikslėlį monarchas drugelis ant geltonos gėlės,


Yume, jie sita turi omeny, tai turiu jo schema. Bet ji pdf formatu, tai parasyk e-maila i az - persiusiu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2014 03 08, 17:57)
Yume, jie sita turi omeny, tai turiu jo schema. Bet ji pdf formatu, tai parasyk e-maila i az - persiusiu.

user posted image


Noreciau ir as, jei butu galima pasiuskit i snagyte@yahoo.com
busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,noriu isiuvinet nuotraukos paveiksliuka,bet nerandu geros kokybes,kaip pasidaryt schema,gal zinote kaip gerai padaryt ar kuri daro?
Atsakyti
Sveikos. Ieškau Somebunny to love moon birth geros kokybės schemos. Forume buvo įdėta nuoroda,bet jau nebegaliojanti schmoll.gif
Atsakyti