Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

padėkit rasti 4u.gif labai ačiū wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2014 02 03, 22:43)

user posted image



Gal ir ne visai i tema .. bet gal kuri nors uzmate, kur galima isigyti si rinkini? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas turite metrikiuko schemute kur matosi tik leliuko rankyte laikanti kojyte? dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2014 02 18, 15:24)
Sveikos merginos, gal kas turite metrikiuko schemute kur matosi tik leliuko rankyte laikanti kojyte? dekui  4u.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikutės,
Prapuolus mano schemoms, neberandu..
Peržiūrėjau vabzdžių temą pirmame psl, bet nesugebėjau rasti schemutės..
Nežinau, kieno dizainas, bet gal ekspertės supras apie ką aš, esu mačiusi paveikslėlį monarchas drugelis ant geltonos gėlės, kažkas panašaus į šį:
user posted image
Būčiau labai dėkinga, jei kas padėtų 4u.gif
Jei gerai pamenu, schemutė buvo spalvota..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 18 vasario 2014 - 22:12
Labukas,
labai reikia šios schemos, gal kuri turite?
Tulpes
Atsakyti
Labas vakaras merginos , turiu toki klausyma , noriu padaryti vaikams ant duru su ju vardais issiuvineti remelius , bet vien vardas kazkaip nelabai , noresi dar ka nors prie vardo , galvuoju gal kas kokiu ideju turit ? gal matet tokiu dalykeliu , kad graziau padaryti . buciau labai dekinga jeigu pvz imestumet
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2014 02 19, 16:46)
Labukas,
labai reikia šios schemos, gal kuri turite?
Tulpes

tulpes.rar - 15.2 Mb
Atsakyti
QUOTE(Natalja_B @ 2014 02 19, 19:17)
Labas vakaras merginos , turiu toki klausyma , noriu padaryti vaikams ant duru su ju vardais issiuvineti remelius , bet vien vardas kazkaip nelabai , noresi dar ka nors prie vardo , galvuoju gal kas kokiu ideju turit ? gal matet tokiu dalykeliu , kad graziau padaryti . buciau labai dekinga jeigu pvz imestumet

Gali pirmą vardo raidę su "pribumbasais" išsiuvinėt mirksiukas.gif Būna raidžių su meškučiaus, fėjom, drugeliais ir visu kitu gėriu - pirmoje žinutėje yra nuoroda į raidžių lobyną 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos,

Gal kuri savo lobynuose turite išsisaugojusi gražių, spalvotų metrikų mergaitei? smile.gif būčiau laaabai dėkinga smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos labai ieskau sios schemutes nes turiu viena bet labai prastos kokybes (kudikelis ant ranku). Kazkada kol kompiuteris buvo nepertvarkytas buvau radusi lietuviskame tinklalapyje pdf formatu tai buvo isvis ar 16 psl. Buvo idealus variantas bet tiks ir geros kokybes vieno puslapio svarbu kad simboliai gerai matytusi. 4u.gifKudikis ant ranku
Atsakyti
QUOTE(NailArt @ 2014 02 25, 15:21)
Sveikos merginos labai ieskau sios schemutes nes turiu viena bet labai prastos kokybes (kudikelis ant ranku). Kazkada kol kompiuteris buvo nepertvarkytas buvau radusi lietuviskame tinklalapyje pdf formatu tai buvo isvis ar 16 psl. Buvo idealus variantas bet tiks ir geros kokybes vieno puslapio svarbu kad simboliai gerai matytusi.  4u.gifKudikis ant ranku

http://postimg.org/image/yril5ex6d/
http://s16.postimg.o...86_12382006.jpg
Atsakyti