Įkraunama...
Įkraunama...

Bakterijos ir kitos zarazos

QUOTE(mybiglove7 @ 2013 11 07, 15:39)
O va pagal paseli plazmu tikrai nenustato. Maniskis daresi visa ligu palete, bet nieko nerado, tai teko ilgokai itikinet, kad tos plazmos nebutinai lytiniu keliu plintanti liga  smile.gif



Laba diena, o pagal ka nustato tada? Mano vyrui pagal paseli plazmas nustate, tad man idomu kodel jus rasot kad ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 17 lapkričio 2013 - 11:12
QUOTE(burbuliacija @ 2013 11 17, 11:11)
Laba diena, o pagal ka nustato tada? Mano vyrui pagal paseli plazmas nustate, tad man idomu kodel jus rasot kad ne?  g.gif

Speju, kad is slapimo dare tyrima arba is slapimo taku nuograndu, bet ne slapimo paselio? Slapimo paseli darant randa kitas bakteriju rusis, bet ne plazmu, vien jau pats slapimo surinkimas kiek skirtingas. Plazmos is pirmos rytines porcijos slapimo, o paseliui - vidurine rytine porcija.
Atsakyti
QUOTE(mybiglove7 @ 2013 11 17, 13:53)
Speju, kad is slapimo dare tyrima arba is slapimo taku nuograndu, bet ne slapimo paselio? Slapimo paseli darant randa kitas bakteriju rusis, bet ne plazmu, vien jau pats slapimo surinkimas kiek skirtingas. Plazmos is pirmos rytines porcijos slapimo, o paseliui - vidurine rytine porcija.



Aa, mums dare is spermos paselio, as galvojau kad jus ji turit omeny smile.gif Issigydem su doxiciklinu dvi savaites. Mums taip pat daktare sake kad spermos kokybei doxiciklinas nekenkia, kad infekcija kenkia daug labiau. Po to dareme spermograma po kokiu 4 savaiciu ir isties rodikliai ne kiek nebuvo suprasteje, netgi siek tiek pagereje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 17 lapkričio 2013 - 14:00
Planuoju pasidaryti zarazu tyrima. smile.gif Patarkite merginos kuri man tyrima rinktis.
Nukopinau info is savo klinikos kaininko:

1. infekcyjno-niepłodnościowy (Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealyticum, Mycoplasma genitalium, Mycoplasma hominis) 270pln

2.Infekcyjny II (Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealyticum, Mycoplasma genitalium) 149pln

3.Infekcyjny III (Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealyticum, Mycoplasma hominis) 149pln
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kas pasakytu man, ar "medicinoj practikoj" paima tepineli zarazu tyrimams?
Atsakyti
Pasiskambink... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites
isijungiu ir as i jusu gretas,ginekologe ir israse pasidaryti visas tas zarazas issitirti,galvojau kad liga susyjusi su zuvies kvapu,neatsimenu kaip ji ten vadinasi,bet pasirodo nerode tyrimai nei grybelio nei tos zuvies kvapo ligos,o tik liaukucitu labai labai daug.Tai ir sake pasitikrint tas visas zarazas.Tai prisiskaitinejau,idomei visur raso lytiniu budu plintancios ligos,bet jau virs desim metu su vyru savo,i sona nebuvom nueje tikrai ne vienas,tai iskur jos atsiranda?turejau persileidimus kelis,pastot negaliu kokie 5 metai,tai galvoju ar ne bus cia tos zarazos kaltos del pastojimo?skydliauke viskas gerai.tai kai issitirsiu butinai parasysiu kas ir kaip
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
ar kam nors vartojant doksicikliną buvo kokia nors stipri reakcija? Aš juos labai bijau gerti, nes organizmas labai jautrus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pegasiukas @ 2016 09 13, 14:52)
Sveikos  4u.gif
ar kam nors vartojant doksicikliną buvo kokia nors stipri reakcija? Aš juos labai bijau gerti, nes organizmas labai jautrus  verysad.gif

man kažkada išgėrus pirmą tabletę doxiciklino sutino veidas, daugiau nebegėriau
Atsakyti
jau išgėriau, žiūrėsiu, kas gausis biggrin.gif kaip pirmam kartui labai pasisekė, pratrūko kapsulė biggrin.gif
Atsakyti
O tai tos chlamidijos dažniausiai būna nuo lytisku santykiu, kad dažnai keičiama. O jei vis 4 metai chlamidijos buve, tai net jei su partneriu bučiuojasi ir gal perduoti? Net nuo ju simtomu nesijaučia kaip kam, Tai išsigydai ir vėl nežine kur pasigausi.
Atsakyti

Labas, Hellp!!! 

Gal kuri turedama ureaplazma parvum isigydete ir galite patarti? Nu kiek geriu antibiotikais nepadeda :( 

Atsakyti