QUOTE(Bekasė @ 2014 01 29, 12:26)
ne tik iprociu ir isitikinimo reikalas, bet ir saldytuvo talpumo.
Padaugink pvz visus dabar kiekius is dvieju ir paziurek, kaip viska sutalpinti saldytuve.
As is viso noreciau atskiro saldiklio dar - tik kad nera kur jo statyti. Tai rudeni su mesos uzpirkimu ateiciai buvo problema - saldiklis uogomis uzkistas buvo ir nebuvo kur deti.
Pas mane šaldytuvas nedidelis - aukštis vos 150cm, beto apačioje yra šaldymo kamera su trim stalčiais. Kai apsigyvenau pas vyrą, greit supratom valgymo įpročius ir nusipirkome naudotą šaldymo dėžę. Naujai nebuvo $. O mums reikėjo vietos, kur galėtume laikyti daug šaldytu produktų. Vietos namuose nebuvo kur statyti - išsprendėm labai paprastai - atsisakėm vienos spintelės virtuvėje.
Padauginau savo pirkinius iš 2 (na įsivaizduoju kad šeima esam 4 žmonės) ir man viskas telpa. Ne kartą esu pirkusi žymiai didesnį kiekį maisto ir tilpdavo i mano šaldytuva. Būna, kad mėnesiui uzsiperku sviesto, sūrio, dešrų.
Turbūt liksiu nesuprasta po šio posto. Bet mano požiūris į maisto atsargas yra kiek kitoks. Užaugau šeimoje, kur apsipirkdavom kartą per savaitę, nors parduotuvės visada pakeliui būdavo arba man iš mokyklos namo, arba tėvams iš darbo namo. Mes tiesiog nesureikšmindavom to vaikščiojimo į parduotuves.
O ir dabar turint tik tokį šaldytuvą man nesukeltų problemų nupirkti vietoj dviejų puskepaliu duonos - keturis. Tiesiog du padėciau i šaldytuvą, kitus du į šaldymo kamerą. Ir išimsiu juos iš šaldiklio, kai anuos suvalgysim. Ir duona nuo to nei kiek nepasikeis.
Poreikis taupyti yra: 1) geriau tuos pinigus išleisiu kokiai pramogai, koncertui, kinui,... 2) reikia atidėti pinigų kelionei, automobiliui,... 3) reikia keisti įpročius išleisti pinigus iki paskutinio - įves eurą bus sunku persiorientuoti,... 4) jau parašė mylimukeA.
QUOTE(mylimukeA @ 2014 01 29, 13:02)
O mes
norim (ir sau) įrodyt, kad galima valgyti kokybišką ir įvairų maistą neišleidžiant belekiek pinigų. Manau, kad svarbiausia įpročiai (mes geriam tik paprastą vandenį, todėl jokių išlaidų gaiviesiems gėrimams), planavimas (meniu sudarymas mums leidžia neišmesti maisto).
Tiesa, kam čia makaronai asocijuojasi su badu? Paskaičiuokit kiek kainuoja kilogramas normalių makaronų ir palyginkite su ryžių/grikių/šaldytų fritkiu kilogramo kaina. Gal kitaip pasirodys.