Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Ar kas bandėt užsakinėti iš Tesco maisto? g.gif Praeina? ax.gif Aš planavau vakar pamėginti ir užmigau prie kompo saldainius bežiūrėdama lotuliukas.gif

Linut, kada galima kitą savaitę maistą pirkt? Ankstoka gal iki kitos siuntos, bet gal jau geriau anksčiau nei paskutinę naktį biggrin.gif

Ir dar klausimas - jei susidarytų į namus, gal galima būtų gauti ne savo adresu į namus? g.gif Pradėjau dirbti, namie dieną be šansų rasti, tai gal pas mamą nusiųsčiau g.gif O gal galima būtų sutarti, kad vakare atvežtų g.gif Kas dirbat, kaip darot, a? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 11 01, 21:52)
Ar kas bandėt užsakinėti iš Tesco maisto?  g.gif Praeina?  ax.gif Aš planavau vakar pamėginti ir užmigau prie kompo saldainius bežiūrėdama lotuliukas.gif


Pabandyk biggrin.gif Niekas lyg kolkas nebande biggrin.gif Man Asda labiausiai patinka, neturejau su jais problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 11 01, 22:55)
Pabandyk biggrin.gif Niekas lyg kolkas nebande biggrin.gif  Man Asda labiausiai patinka, neturejau su jais problemu smile.gif

O man nei Asda nei Tesco jau nepatinka verysad.gif mano uzsakymai neprasoka verysad.gif
Kiek matau Ocado irgi pasiuto blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 01 lapkričio 2013 - 22:12
KOOPERACIJŲ SĄRAŠAS LAPKRIČIO 4-13 d.

Kaunas, Dainava
1. Sandra B.
2. Agnė J.
3. Inga K.
4. Diana L.
5. Milda Z
6. Natalija V.
Sąrašas uždarytas.

Kaunas, Zaliakalnis:
1. Justina N.
2. iingridaa (Ingrida K.)
3. Dovilė P.
4.
5. me2za (Inga R.) jei nesusidarys į namus
6. Giedre Gr
7. Radmile (Ramune G)
8. E. Urbonaviciute (geggle) jei nesusidarys i namus
9. Audry (jei nesusidarys į namus)

Kaunas,Silainiai(galiu priimti ir keleta neprisikoperavusiu jei reikia)
1. Vita G.
2. groovy
3. jovitn
4.Dovilė D. (doviljana)

Kaunas lina0612 (kadangi mano bus i namus)
1.Lina
2. Ugvile
Sarasas uzdarytas, rasau cia todel kad Lina atostogauja, kad butu viskas prie vietos:)

Kaunas, Savanoriu pr. netoli Mc.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen
2. Gaaabriele (Gabriele G.)
3. anira12 (JurgitaS)
4. ligituka (Ligita K)
5. akušeryte
6. klistutia (kristina b.)

Kaunas, Raudondvario pl. darbo metu (priimsiu ir keletą niekur nesikooperavusių jei reikės)
1. Martyna
2. loreta311
3.
4.
Atsakyti
Merginos, labai prasau paaiskint: pirmakart kooperacijoj dalyvausiu: man tiesiog savo nika prirasyti prie pageidaujamo rajono? Planuoju prie zaliakalnio prisijungt, kurioj tiksliau vietoj?
Aciu labai!!!
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2013 11 02, 12:29)
Merginos, labai prasau paaiskint: pirmakart kooperacijoj dalyvausiu: man tiesiog savo nika prirasyti prie pageidaujamo rajono? Planuoju prie zaliakalnio prisijungt, kurioj tiksliau vietoj?
Aciu labai!!!

taip, prirasykit nika. Netoli Hyper Maximos, Kalnieciu g.
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 11 01, 21:52)
Ir dar klausimas - jei susidarytų į namus, gal galima būtų gauti ne savo adresu į namus? g.gif Pradėjau dirbti, namie dieną be šansų rasti, tai gal pas mamą nusiųsčiau g.gif O gal galima būtų sutarti, kad vakare atvežtų g.gif  Kas dirbat, kaip darot, a?  blush2.gif


As kai kurjeriui pasiuliau, kad pati is ju pasiiminesiu, tai jis sake NE
Nes jam uz atvezima $ nubyra
Tai jis man skambina , ir kai negaliu priimt anksciau, atveza po darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 11 01, 22:55)
Pabandyk biggrin.gif Niekas lyg kolkas nebande biggrin.gif 


Bandysiu kai sulauksiu leidimo kada pirkt biggrin.gif Asda kažkodėl man nelimpa cool.gif

QUOTE(lina0612 @ 2013 11 02, 13:43)
Tai jis man skambina , ir kai negaliu priimt anksciau, atveza po darbo mirksiukas.gif


Nu bus matyt kaip čia gausis, bet kaip sunku susitaikyt, kad reik dirbt doh.gif Po 6 metų pertraukos kaip kokia emigrantė iš užsienio grįžus jaučiuos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 11 02, 14:27)
Po 6 metų pertraukos kaip kokia emigrantė iš užsienio grįžus jaučiuos blink.gif


O, taip. drinks_cheers.gif As LT kai bunu, atrodo jau daug ko nemoku ir nezinau doh.gif doh.gif Bankomate ir tam, anglu kalba isijungiau doh.gif doh.gif

Tesco vakar praleido viena uzsakyma. Bet garantijos vistiek nera. Man atrodo, su tais uzsakymais labai svarbu, pirkti tik sau. Nes, nu logiska, kad zmogui nereikia 20 vnt kazkokio daikto. Kai uzsakymai logiskesni ir mazesni, yra sansu, kad praleis.

Kt savaite bandykite pirkite darbo dienomis 17-21 val 4u.gif 4u.gif

Kam labiau tinka vakarinis pristatymas, galime is anksto toki registruoti. Arba, kitu adresu irgi jokiu problemu.
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 11 02, 13:27)
Bandysiu kai sulauksiu leidimo kada pirkt biggrin.gif Asda kažkodėl man nelimpa cool.gif
Nu bus matyt kaip čia gausis, bet kaip sunku susitaikyt, kad reik dirbt doh.gif Po 6 metų pertraukos kaip kokia emigrantė iš užsienio grįžus jaučiuos blink.gif

aš pusantrų metų namie sėdėjau, bet grįžus į darbą širdis atsigavo biggrin.gif (bent kol kas, nes dar tik pora mėnesių kaip grįžus)
Atsakyti
O asda saldainius laisvai galiu pirkt, ar ten kokiu niuansu yra?

gal koks limitas yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute_klp: 02 lapkričio 2013 - 15:27
QUOTE(me2za @ 2013 11 01, 22:52)

Ir dar klausimas - jei susidarytų į namus, gal galima būtų gauti ne savo adresu į namus? g.gif Pradėjau dirbti, namie dieną be šansų rasti, tai gal pas mamą nusiųsčiau g.gif O gal galima būtų sutarti, kad vakare atvežtų g.gif  Kas dirbat, kaip darot, a?  blush2.gif


Yra viena karta draugas priemes siunta, veze i Silainius tai tuo paciu jam ir atidave, nes ta diena manes nebuvo. Tariausi tuo metu kai paskambino del siuntos, bendra sprendima vistiek rasit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaaabriele: 02 lapkričio 2013 - 15:45