Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Tai musu burtai dingo g.gif ar neiseina devyniu svaru ant visu padalinri? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 11 27, 23:06)
Kooperacijos gruodzio 2-11 d. siuntai
Kaunas, Zaliakalnis:
1. Justina M.
2. Sonata S. (sls)
3. Laura p - prisistatykit kas cia (Laurinciux cia prisirase)
4.

Kaunas, Silainiai (galite prideti ir neprisikooperavusiu)
1. Vita G. (pickutis)
2. kambliukas
3. Ingrida K.(ingridziukas34)
4. groovy
5. mam2ka
6. *simple*

Kaunas, dainava, savas, partizanai, pasimatymas , sauletekis
1. BridZ
2. Sandra B.
3. Alma L.
4. Ugvilė
5.Ggia (Giedre G)
Uzdaryta

Kaunas, Raudondvario pl. (darbo metu)
1. Martyna
2. loreta311
3. eufrozina

Kaunas, Savanoriu pr. netoli Mc.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen
2. anira12 (Jurgita S)
3.Milda Z
4. Diana L. ( jei kas bus )
5. ligituka
6. iingridaa (Ingrida K.)

Kaunas, Kalnieciai, Gelezinio vilko g. (netoli PC Savas)
1 Gaaabriele
2. E. Urbonaviciute (geggle)
3. WildFire (tinka man ir Kaunas, Zaliakalnis, jei kas )
4. laukinukė (Vaiva L.)
5. Darmin - Evelina Z.

Vilnius, Santariskes
1. Zalia Ruta
2.Inga++
3. Pinavija
4.
5.
Uzdaryta

Vilnius, Pasilaiciai netoli Big
1. Vaka
2. Vabalauskiene
3. Linulee
4.
5.
Uzdaryta

Vilnius, pas NATINA - Vilnius, Jeruzalė
1. Natina
2. Duti
3.
Jei smulkesni, dar pora paimciau smile.gif

Vilnius, Pilaite, pas Renata
1. Renata K.
2.

Alytus ima Bbitute
1. japoniuke1
2, daiva78jon

Kedainius ima Jovitn ar Dovile? Nes Doviles didesnis svoris!!!

Jonava paprastai ima Mileta
Tuomet prašau ir mane pas Miletą . *Smilga* (Erika K.)
2.Saulutė (Marius C.)


Aš dabar nieko nesuprantu, visą laiką gaudavau laiškus pas ką atsiimti, o dabar jokio laiško negavau, daiktų nemažai turėtų būti, jei ką registruojuosiu pas Renatą iš Pilaitės
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 11 28, 00:31)
Tai musu burtai dingo g.gif ar neiseina devyniu svaru ant visu padalinri? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bus, bus tie burtai mirksiukas.gif supraskim kad dabar pas Linute darbymetis newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 11 28, 09:12)
Bus, bus tie burtai  mirksiukas.gif supraskim kad dabar pas Linute darbymetis  newyear.gif

Viska suprantu 4u.gif juokauju tik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 27, 22:51)
Ar gali buti, kad praeita savaite, koki antradieni/treciadieni atkeliavo? nes, toks baisiai idomus siuntinys buvo, labai stipriai uzpakuotas  g.gif



jo, ana savaite turejo pristatyti, viena ar kelias dezes ir lyg svoris vos ne 15kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 11 28, 00:00)
dariau kelis užsakymus iš amazono. Ir bjauriausia, kad užsakymus išskaidė į smulkesnius siuntinukus doh.gif Tai mano vardu atvažiuos nemažai dėžučių (tikiuosi, mažų doh.gif ). Beveik visiems siuntinukams numatytas pristatymo laikas šis penktadienis. Tai labai viliuosi, kad spės iki siuntos išvykimo.

man panašiai, net sunervino, vienus jau išsiuntė, vienas dar rašo siunčiamas, pirkau tai viską kartu, o dabar nervuotis tenka per juos doh.gif o nupirkau pirmadienį viską, rašė pristatymas iki 30d. , dabar vienam siuntiniui parašyta nuo 30d. nu žodžiu... o ten kalėdinės dovanos ir jei į šią nespės, tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 11 28, 11:29)
man panašiai, net sunervino, vienus jau išsiuntė, vienas dar rašo siunčiamas, pirkau tai viską kartu, o dabar nervuotis tenka per juos  doh.gif o nupirkau pirmadienį viską, rašė pristatymas iki 30d. , dabar vienam siuntiniui parašyta nuo 30d. nu žodžiu... o ten kalėdinės dovanos ir jei į šią nespės, tai  doh.gif

Panasu kad prasideju sventnis laikotarpis biggrin.gif biggrin.gif cia turbut pas dauguma taip doh.gif
Gal siunta pajudes tik 2 tada visu spes blush2.gif lotuliukas.gif optimiste tongue.gif Nesinervinkim mergaites kitaip jau neus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(daiva78jon @ 2013 11 27, 20:36)
Pasiilgom, i svecius norisi  lotuliukas.gif 4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 11 28, 12:19)
Panasu kad prasideju sventnis laikotarpis  biggrin.gif  biggrin.gif cia turbut pas dauguma taip  doh.gif 
Gal siunta pajudes tik 2 tada visu spes  blush2.gif lotuliukas.gif  optimiste  tongue.gif  Nesinervinkim mergaites kitaip jau neus  mirksiukas.gif
Papildyta:

thumbup.gif  thumbup.gif

optimiste biggrin.gif
aš jau nebe darausi biggrin.gif kažkaip man logiškai nepaaiškinama kodėl išdalinamos prekės, nejaugi jiems patogiau vežti kelis kartus.. vienas tik parašė, kad pristatys šiandien, kitur parašyta Dispatched, tai ar čia skaityti kaip pristatyta ar kaip net nežinau. O dar dvi prekės rašo Preparing for Dispatch, kažkaip ilgokai nuo pirmadienio g.gif ai nu žodžiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Lina, o saldainius dar siūlote? Jei taip, tai prašau pridėkit man Celebrations didelę dėžę į artimiausią siuntą. Jei ne, tai tiek tos.
Atsakyti
Mergickos, AMAZON gi skirtingi pardavejai, nors ir uzsakymas vienas 4u.gif Tai, skirtingos dezes ir skirtingi terminai 4u.gif

Nu gerai, gerai - biski turiu gera zinia. Paskutine siunta planuojam atvezti iki Kaledu... bet to NEGARANTUOJU!!! Ir, kadangi jau dabar yra nemazas svoris, kuris netilps i viena autobusa, kt savaite siunciamas dar vienas autobusas, - tai bus gal a la tarpine siunta. Tik, neaisku prie kurios ji bus prijungta Venipakui. Bet, kaip ten bebutu, kaip ir kasmet, verciames per galva, kad viskas atkeliautu iki svenciu 4u.gif

PANEVEZYS - kas galite priimti siunta???
Papildyta:
Teisingai nusiziureje nuo foto lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir burtu keliu istraukti AMAZON sandelio laimetojai yra: SIMPLE, REMIGIJUS30, GROOVY 4u.gif 4u.gif 4u.gif Parasykite mums emaila, ar laimejima jums litais ar svarais i saskaita irasyti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 28, 13:03)
Mergickos, AMAZON gi skirtingi pardavejai, nors ir uzsakymas vienas  4u.gif Tai, skirtingos dezes ir skirtingi terminai  4u.gif

Nu gerai, gerai - biski turiu gera zinia. Paskutine siunta planuojam atvezti iki Kaledu... bet to NEGARANTUOJU!!! Ir, kadangi jau dabar yra nemazas svoris, kuris netilps i viena autobusa, kt savaite siunciamas dar vienas autobusas, - tai bus gal a la tarpine siunta. Tik, neaisku prie kurios ji bus prijungta Venipakui. Bet, kaip ten bebutu, kaip ir kasmet, verciames per galva, kad viskas atkeliautu iki svenciu  4u.gif

supratau, na bet galvoju logiskiau butu is visu surinkti ir siųsti, na bet yra kaip yra biggrin.gif

Linute jūs aukso kalnas, nuraminote mane, jei spėtų iki kalėdų tai visos bėdos išsispręstų biggrin.gif dabar laukiu dviejų siuntinių iš Kinijos, velnias jau daugiau kaip mėnesį nėra, rašo kad transporting ir kad jau Anglijoj importavimo biržoj biggrin.gif bet kažkaip nebuvo dar šioje siuntoje
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2013 11 28, 09:35)
Aš dabar nieko nesuprantu, visą laiką gaudavau laiškus pas ką atsiimti, o dabar jokio laiško negavau, daiktų nemažai turėtų būti, jei ką registruojuosiu pas Renatą iš Pilaitės


Viskas yra po senovei, tik merginos kooperuojasi i patogesnius rajonus. O, as patenkinta, nes nuo bendru tasku nusiima apkrova, kuri siuo metu - milziniska blush2.gif

QUOTE(Murčikas @ 2013 11 28, 10:28)
jo, ana savaite turejo pristatyti, viena ar kelias dezes ir lyg svoris vos ne 15kg  g.gif


Tai jep, yra.

QUOTE(kaiser @ 2013 11 28, 12:51)
Lina, o saldainius dar siūlote? Jei taip, tai prašau pridėkit man Celebrations didelę dėžę į artimiausią siuntą. Jei ne, tai tiek tos.


Emaila galite atsiust blush2.gif

QUOTE(Ugvilė @ 2013 11 28, 14:06)


4u.gif

As iseinu siuntu tvarkyti. Ir, siandien ir rytoj! Turekite omenyje, kad komunikacija emailu - uzstrigs 4u.gif
Atsakyti