Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(anira12 @ 2013 11 19, 11:00)
As tai nesuprantu,kokia nauda is to mokejimai.lt  blush2.gif  Ar as tiesiai i zmogui i banko saskaita pervesiu pinigus, mokesiu litą Ar mokejimai.lt saskaita pasipildysiu, vistiek ta pati lita mokesiu  g.gif Tada geriau tiesiai i banka o ne per aplinkui  ax.gif


Na jei jūs mokėjimų.lt sąskaitą papildytumėt kiek daugiau, kad užtektų keliems kartams, tai kelis litus ir sutaupytumėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 19, 12:28)
Jus praset atideti siunta.


Nu tikrai neprašiau, gal su kažkuo maišot. ax.gif
Nu nieko, palauksim, gal dašoksiu iki kitos siuntos su senais batais biggrin.gif Ateis iš amazono kietasis diskas ( o gal jau ir atėjo). Nors jie ko gero gerai supakuos, bet dėl visa ko pasaugokit nuo trankymo, ačiū ax.gif
Atsakyti
Lina, saskaita apmoketa 4u.gif
Atsakyti
Noriu noriu sąskaitooos:) 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi labai noriu sąskaitos, įdomu kiek kg gausiu bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi norėčiau sąskaitėlės 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaaabriele: 20 lapkričio 2013 - 18:21
Aš taip pat noriu sąskaitos 4u.gif
Atsakyti
Dovile Dap Jusu siuntinys vis dar pas mane 4u.gif
Atsakyti
O Lina sian dirba? nesulaukiu jos gmaile...
Atsakyti
Dirba 4u.gif Bet, siuo metu dar kitais reikalais uzsiemusi, prie emailu busiu uz poros val 4u.gif
Papildyta:
Idomumo delei, BBITUTE, pirko is TBS nuolaidu kortele. Bet, pas mus ji atkeliavo gal po gero menesio ar pusantro doh.gif Net susinervyyyjau tada, kad negi galejo taip ilgai eiti. Siandien patikrinu, ant TBS laisku, yra lenku pasto zenkliukai, tai reiskiasi, siunciama is Lenkijos. O, idomu, kaip su prekemis g.gif Irgi is lenku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 21 lapkričio 2013 - 11:35
As TBS nuolaidu kortele uzsisakiau daugiau nei prie metus, bet jus jos iki siol negavote biggrin.gif bet nuolaidas gaunu pirkdama internetu.
Atsakyti