Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(geggle @ 2013 11 19, 10:38)
O kokie saldainiai skaniausi is tu didziuju deziu? ax.gif bandzius tik pirmuosius. Aciu 4u.gif


Vaikam vienareiksmiai, turbut- pirmi biggrin.gif
Man gal patys paciausi antri, bet siaip jie visi nerealus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2013 11 19, 10:53)
Vaikam vienareiksmiai, turbut- pirmi biggrin.gif
Man gal patys paciausi antri, bet siaip jie visi nerealus blush2.gif

4u.gif O ar teisingai supratau, kad pirmieji yra plastmasineje dezuteje, o kiti skardineje? Ar visi skardineje? Kazin kiek svorio del dezutes prisideda? Kiek mazdaug litais iseina uz viena dezute? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2013 11 19, 10:53)
Vaikam vienareiksmiai, turbut- pirmi biggrin.gif
Man gal patys paciausi antri, bet siaip jie visi nerealus blush2.gif

ne tik vaikams biggrin.gif mano aplinkoj ir suaugusieji nubalsavo už pirmuosius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2013 11 19, 11:05)
4u.gif O ar teisingai supratau, kad pirmieji yra plastmasineje dezuteje, o kiti skardineje? Ar visi skardineje? Kazin kiek svorio del dezutes prisideda? Kiek mazdaug litais iseina uz viena dezute? ax.gif


Tep, visos metalines dezutes, isskyrus raudonaja. Bet ji irgi tokia islaikanti forma....
Svoris...nu apie 1 kg. as skaiciuoju, gal kiek maziau...
Atsakyti
Is Sainsbury's nebandet nei viena pirkt? Ten 4.75sv ir nuo 60s-15sv minusuoja:)
Cia apie saldainius
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 18, 20:31)
Nzn unsure.gif , tiesiog sedejau puse dienos - ir nikaip... As matyt turiu spec poreikiu - be instrukciju - sunkiai gaudaus tokiuose reikaluose blush2.gif


As tai nesuprantu,kokia nauda is to mokejimai.lt blush2.gif Ar as tiesiai i zmogui i banko saskaita pervesiu pinigus, mokesiu litą Ar mokejimai.lt saskaita pasipildysiu, vistiek ta pati lita mokesiu g.gif Tada geriau tiesiai i banka o ne per aplinkui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2013 11 19, 11:00)
As tai nesuprantu,kokia nauda is to mokejimai.lt  blush2.gif  Ar as tiesiai i zmogui i banko saskaita pervesiu pinigus, mokesiu litą Ar mokejimai.lt saskaita pasipildysiu, vistiek ta pati lita mokesiu  g.gif Tada geriau tiesiai i banka o ne per aplinkui  ax.gif

Bet jei pas jus daug kg, tada kaina kita skaičiuojama mirksiukas.gif , va tokia ir nauda, jei kokie 2 kg, tai praktiškai tas taps mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2013 11 19, 11:13)
Tep, visos metalines dezutes, isskyrus raudonaja. Bet ji irgi tokia islaikanti forma....
Svoris...nu apie 1 kg. as skaiciuoju, gal kiek maziau...


Ne, metaline tik melyna Cadbury Roses. Visos kitos plastmasines, bet tvirtos 4u.gif

QUOTE(anira12 @ 2013 11 19, 12:00)
As tai nesuprantu,kokia nauda is to mokejimai.lt  blush2.gif  Ar as tiesiai i zmogui i banko saskaita pervesiu pinigus, mokesiu litą Ar mokejimai.lt saskaita pasipildysiu, vistiek ta pati lita mokesiu  g.gif Tada geriau tiesiai i banka o ne per aplinkui  ax.gif


As visus pinigus turiu pervesti i UK. Per mokejimai.lt sistema tas kainuoja 60ct, ir pinigai pervedami poros valandu begyje. Per banko saskaita tas nuo 40lt, ir trunka kelias dienas. O, dar jei savaitgalis, ir bankai nedirba g.gif Isvis, tos banku nedarbo dienos savaitgaliais, as nesuprantu g.gif g.gif
Atsakyti
tai dabar as paklausiu, per kur tau Lina patogiausia pinigus gaut? nes as iki siol mokejau paypal'u. Jeigu patogiau per mokejimai.lt, tai tada gal reiketu tada per ten moket. g.gif
Atsakyti
QUOTE(doska @ 2013 11 19, 12:50)
tai dabar as paklausiu, per kur tau Lina patogiausia pinigus gaut? nes as iki siol mokejau paypal'u. Jeigu patogiau per mokejimai.lt, tai tada gal reiketu tada per ten moket. g.gif


Man jokio skirtumo. Tik, kad paypalu negaliu suteikti jokiu nuolaidu, nes mokesciai yra zveriski blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 18, 19:31)
Nzn unsure.gif , tiesiog sedejau puse dienos - ir nikaip... As matyt turiu spec poreikiu - be instrukciju - sunkiai gaudaus tokiuose reikaluose blush2.gif

Paskambink mokejimai.lt duotu telefono Nr., tikrai viską labai gerai išaiškins. Aš irgi pirmą kartą strigau smile.gif Tarptautiniams pavedimams man mokejimai.lt toks atradimas buvo bigsmile.gif , gaila, kad anksčiau apie juos nežinojau, kiek pinigų SEB'ui sumokėjau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 19, 11:51)
Man jokio skirtumo. Tik, kad paypalu negaliu suteikti jokiu nuolaidu, nes mokesciai yra zveriski  blush2.gif

Supratau... reikes tada prie mokejimai.lt pereit smile.gif tai jeigu dar galima saskaita uz sia siunta per mokejimai.lt mokesiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doska: 19 lapkričio 2013 - 11:57