Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Kas darot pavedimus i mokejimai.lt paskirti rasykit savo varda, pavarde - nes kitaip neatrenku kieno pavedimas 4u.gif 4u.gif Sudetinga ten naudotis sistema, sutinku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 11 07, 18:30)
reikia pasipildyti mokejimai.lt saskaita ir tada padaryti vidini pavedima


Aciu 4u.gif O papildzius per kiek laiko ikrenta pinigai i mokejimai.lt saskaita?
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2013 11 08, 13:39)
Aciu  4u.gif O papildzius per kiek laiko ikrenta pinigai i mokejimai.lt saskaita?

nuo banko priklauso, mano swed, raso per 30min
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 11 08, 13:39)
nuo banko priklauso, mano swed, raso per 30min


Ikrito jau pinigeliai, reikejo tik truputi palaukti biggrin.gif Aciu Jums uz pagalba smile.gif

Linute, jau apmokejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 08, 11:47)
Twinnings idejom. Mums siunta netilpo, tai dalis siuntos vis dar UK, stambius pirkinius dar pridejom ir siandien vakare isvaziuoja.

thumbup.gif , tai gal ir man idėsit, matau vakar twinings jau atvyko thumbup.gif .
Ir noriu pigiau mokėt blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 08, 11:47)
Twinnings idejom

Oi kaip liuks bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 08, 12:32)

o tai tada thumbup.gif
laukiu ir as saskaiteles. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2013 11 08, 13:48)
thumbup.gif , tai gal ir man idėsit, matau vakar twinings jau atvyko  thumbup.gif .
Ir noriu pigiau mokėt  blush2.gif .


Idejom, taip biggrin.gif
Atsakyti
as jau nepamenu kas mano dar turi ar neturi ateit lotuliukas.gif bet jauciu i tarpine siunta 7kg nesusidaro siuo metu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 07, 15:26)
Jeigu siuntet iki sestadienio pietu, tai viskas ok, busim gave.


15.22h sestadieni siunciau doh.gif Na, tikiuosi, kad mano siunta dar neiskeliavo.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 11 08, 13:56)
as jau nepamenu kas mano dar turi ar neturi ateit  lotuliukas.gif  bet jauciu i tarpine siunta 7kg nesusidaro siuo metu?  g.gif


Ne, ne taip suprantat. Nera tarpines siuntos. Viskas bus sudeta i viena ir atkeliaus iki 13 dienos. Tik, tie kas gavo saskaitas, gali gauti papildomas dar saskaitas apmokejimui.

Pridejom, pridejom dar biggrin.gif 2vnt cielus biggrin.gif

QUOTE(Tahoe @ 2013 11 08, 14:01)
15.22h sestadieni siunciau  doh.gif Na, tikiuosi, kad mano siunta dar neiskeliavo.


neissiunciau biggrin.gif
Atsakyti
Oooo ir mano TBS dar vienas reiskia paklius i sia siunta? smile.gif
Atsakyti