Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Siuntinuką gavau 4u.gif o sąskaitėlės tai ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salduke: 05 lapkričio 2013 - 12:17
Lina, nesulaukiu iš jūsų žinių apie mano 2 užsakymus. Žiūriu, kad kai kurių pozicijų nebėra ir nežinau ar spėjot užsakyti, ar ne. Jei ne, tai skubėčiau užsakinėti alternatyvias prekes kitame išpardavime, kol visko dar neišpirko ir ten.
Atsakyti
QUOTE(kaiser @ 2013 11 05, 16:25)
Lina, nesulaukiu iš jūsų žinių apie mano 2 užsakymus. Žiūriu, kad kai kurių pozicijų nebėra ir nežinau ar spėjot užsakyti, ar ne. Jei ne, tai skubėčiau užsakinėti alternatyvias prekes kitame išpardavime, kol visko dar neišpirko ir ten.


Jau atsakiau visus emailus, atsiprasau, kad uztrukau 4u.gif
Atsakyti
Gal bus siunta jau sia savaite isveziota? 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 11 05, 17:54-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2013 11 05, 17:54)
Gal bus siunta jau sia savaite isveziota?  4u.gif


Kol kas datos nekeitem, telpam i remus: 4-13 dienos 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kur uzmatete su nuolaida Bratz leles galva sukuosenoms (nauja)? ax.gif
Atsakyti
Kas atsiskaitinejote per mokejimai.lt, kazkur skaiciau, kad Linai reikia prie sumos dar prideti +6 litus? Ar klaidingai supratau? Ir apie atsiskaitymo buda reikia informuoti pries gaunant saskaita? smile.gif
Atsakyti
Lina, gal next uzsakyma renkat?
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 11 06, 15:34)
Kas atsiskaitinejote per mokejimai.lt, kazkur skaiciau, kad Linai reikia prie sumos dar prideti +6 litus? Ar klaidingai supratau? Ir apie atsiskaitymo buda reikia informuoti pries gaunant saskaita? smile.gif


Aš atsiskaitinėju, nieko pridėti nereikia. Informuoju visada 1-2 d. prieš išvykstant siuntai.
Kuo daugiau kg - tuo pigiau gaunasi.
Atsakyti
Norejau pasidomet,jei negavau dar saskaiteles,tai reiskia ,kad lapkricio 4d.siuntoj mano nebus?
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2013 11 07, 10:29)
Norejau pasidomet,jei negavau dar saskaiteles,tai reiskia ,kad lapkricio 4d.siuntoj mano nebus?

gal dar ne visiem issiuntinejo,o gal ir nebus smile.gif As saskaitos dar negavau, bet, kad mano bus tikrai, tai zinau lotuliukas.gif


Lina, auuuu, noriu saskaitos 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš tikiuosi sąskaitėlės 4u.gif
Atsakyti