dvigubo zakardo principas ir yra, kad kas pora eiliu keiti siulo spalva. t.y. pirmyn atgal su viena splava, pirmyn atgal su kita spalva.
kaip ir minejau kad kazkas panasaus kaip kad mezgi apvaliai.
jei si metoda naudosi norint isgaut gumege gerojoij pusej. vadinas vaziuojant su 1spalva bus 2akis mezgancios, dvi akis aplamai neitrauktos i darba kabancios ant riberio. bet vaziuojat su ta viena spalva pirmyn atgal megs tik virsutine dali. pasikeisi siulo spalva pirmyn atgal megz akis esancias tik ant riberio adatines. realiai turetu gautis kad siulas tiesiog prasiteps per ta tuscia vietele. sudarydamas vaizda, kaip, kad mezgama loznaja rezinka.
turetu nesigaut grazus svarus dvispalviai stulpeliai. matytis turetu tos vietos kur prasistums siulas per ta tuscia vieta. o pro tuos siuliukus svies kitoji spalva.
is esmes labai daug zaidimo kol issiaiskinsi. gal vis tik ir imanoma
, kazkokiu principu tai padaryt
Papildyta:pasisakysiu nuomone del zakardo. vistik visa ta laika labai atsainiai ziurejau i toky buda, del tu pratraukiamu siuliuku blogojoij pusej. ir ka buvau praktiskai teisi. ta liemene kur mezgiau zakardine. mane asmeniskai nervino tie siulai blogojoij pusej. labai jau reikia atsargiai ta mezgini ciupinti, ciut netycia uzkliuvai ir siulas issitempia tai dar kas. ten kur per daug akiu siulas prasitemdavo kabinau sekancioj eilej, kad jis netintaluotu. vistiek man nepatinka. va tas dvigubas zakardas tikrai geras daiktas, blogoji mezginio puse superine. bet ji reikia ryztis megzti tik turint ta nelempta spalvu keitikli
, antraip tai uzsiknisimas