Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Pūstas moherinis sijonas panelei ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2015 03 23, 12:21)


Grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2015 03 23, 13:21)
Pūstas moherinis sijonas panelei  ax.gif



kiek akių ties juosmeniu dedat?
koks akių skaičius pabaigoj?
LABAI JAU GRAŽIAI ATRODO smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 26 kovo 2015 - 14:11
Ačiū kas pastebėjot mano sijonuką aciuks.gif

Uždėta 150 akių,o apačioj labai tiksliai nebepasakysiu,bet virš 1,5 tūkstančio ,nes paskutinių eilių nebeskaičiavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2015 03 25, 11:29)
Ačiū kas pastebėjot mano sijonuką aciuks.gif

Uždėta 150 akių,o apačioj labai tiksliai nebepasakysiu,bet virš 1,5 tūkstančio ,nes paskutinių eilių nebeskaičiavau  ax.gif

labai grazus man irgi krito i akis. o kaip megzti toki sijoniuka? g.gif as niekada nesu mezgusi nei sijono nei sukneles blush2.gif
Atsakyti
Laba diena

Mastau bandyt nert sijona...Prisirinkus paveiksliuku,bet nepriderinu jiems rastu ax.gif
KAip suprantu sitos geles atskirai neriasi,o paskui susijungia kazkaip g.gif Va tas kazkaip labiausiai ir domina g.gif
user posted image

Pas jus cia prisiziurejau graziausiu sijonu is staltiesiu rastu bigsmile.gif O tai jie vaseliu nerti ar virbalais g.gif Jei virbalais,tai tais 4 ar kokiais?Virbalais as greiciau mezgu,bet niekad nebandzius jokios staltieses...Gal irgi galima kokia schema imest nepersunkaiusia...Kaip pradedanciai...
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2015 03 25, 19:52)
Laba diena


Pas jus cia prisiziurejau graziausiu sijonu is staltiesiu rastu bigsmile.gif O tai jie vaseliu nerti ar virbalais g.gif Jei virbalais,tai tais 4 ar kokiais?Virbalais as greiciau mezgu,bet niekad nebandzius jokios staltieses...Gal irgi galima kokia schema imest nepersunkaiusia...Kaip pradedanciai...
Aciu 4u.gif


Tikrai puikus pasirinkimas smile.gif
Čia nerta vašeliu, virbalais mes mezgame lotuliukas.gif Iš tavo klausimų suprantu, kad esi pradedančioji, tai šis darbas, mano manymu, tikrai būtų iššūkis. Aš pati mezgimo įrankius valdau ne pirmą dešimtį, bet be detalaus aprašymo nedrįsčiau šio sijonuko megzti biggrin.gif

Pabandyk rasti temutes, kur mezgama online, t.y. kelios mezgėjos esamu laiku mezga ir dalinasi pastabomis (labai daug tokių temų Osinkoje, manu ir šį grožį rasi).

Bet kokiu atveju sekmės, ir laukiame rezultato.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2015 03 25, 18:52)
Laba diena

Mastau bandyt nert sijona...


Sijonai,suknelės
Atsakyti
Nors vasara jau pabėgo, bet įdedu savo sijonuką temos pagyvinimui:)
Šios vasaros kūrinėlis (atsiprašau už kokybę-neturėjau gero fotografo...):

user posted image
Atsakyti
Dailus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mayja @ 2014 04 25, 22:02)


user posted image

Siūlai-mochera su šilku.

SUPER thumbup.gif
Atsakyti
Šiltas raštuotas sijonas šaltiems orams
user posted image
Atsakyti